Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) bok92


bok92
addikt

Szegény Nokia. :( Végre valamit, nagy nehezen majd bejelentenek, erre meg senki sem fog majd rájuk figyelni. ;] :P

[ Szerkesztve ]

(#2) EczkE


EczkE
addikt

Rendesen keresztbetesznek a Nokiának.

Asszem mindenféleképpen!

(#3) SZ4B


SZ4B
tag

ez max a szaklapoknak rossz hír, mert több költség több helyre munkatársat küldeni, olyan úgy sem engedhetnek meg, hogy htc-re megyünk, így a nokiát idén kihagyjuk :)

szigNÓ

(#4) feri1014 válasza EczkE (#2) üzenetére


feri1014
senior tag

Itt inkább az a gond, hogy így is keresztbe lehet tenni a Nokiának...többeket érdekel egy Apple vagy HTC cucc ez a baj (a Nokiának).

(#5) Mappa


Mappa
addikt

ütik a vasat míg meleg :D

Szerk.: OFF N8-nak mikor kéne megjelennie?

[ Szerkesztve ]

nem kötelező megadni

(#6) plus44


plus44
veterán

Remélem lesz köztünk legalább egy ütős cucc, ami tetszik.(és nem azok a gusztustalan hátlapos szarok...)

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#7) .bableWes


.bableWes
őstag

ez füstböl lesz?

töltöm lefele a torrentet döpirétbéj-rü. csak gondoltam kiirom, hátha kibanolnak..

(#8) joey04 válasza Mappa (#5) üzenetére


joey04
titán

N8-nak mikor kéne megjelennie?
kb 2 éve kellett volna. :D

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#9) jubilleum


jubilleum
senior tag

Ütős processzorok lesznek ezekben a telefonokban, ha ennyi füst kell a működésükhöz. :D
Kár hogy kiszökött füst. :(

(#10) Mappa válasza joey04 (#8) üzenetére


Mappa
addikt

jó munkához rózsát terem szindróma? :DDD

[ Szerkesztve ]

nem kötelező megadni

(#11) AS


AS
félisten

HTC szépen megy előre:

Már benne van top 10 ben.

Szerintem idővel Moto és Se - után lesznek. (2 legnagyobb vesztes most)

[ Szerkesztve ]

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#12) Gengi válasza Mappa (#5) üzenetére


Gengi
senior tag

Október körülre van datálva.

PSN:Mak1wara "A Tudásalapú társadalmat megette reggelire a fogyasztói társadalom"

(#13) hemaka


hemaka
nagyúr

Na majd meglátjuk, a Nokia-t meg nem sajnálom, mert mit össze szerencsétlenkednek az N8-cal is... :D

(#14) Gengi válasza hemaka (#13) üzenetére


Gengi
senior tag

Nem kell sajnálni ,de az N8-cal nem szerencsétlenkedtek semmit. A szoftverét húzták és tuningolták fel folyamatosan. A funkciók bővítése rengeteg időt elvett. Cserébe rengeteg jó featurrel állított készülék jön. Bár az élmezőnyhöz képest szerényebb CPU-val. Meg lehetett volna csinálni azt is ,hogy 2 évvel ezelőtt kiadják kb úgy ,hogy fele annyit tud. Aztán évről évre frissítik a modelt :). Míg 2 év alatt talán végre már egy sokoldalú okos telefont kapunk....
Jön majd a NOKIA N9-00.

PSN:Mak1wara "A Tudásalapú társadalmat megette reggelire a fogyasztói társadalom"

(#15) stewe780 válasza AS (#11) üzenetére


stewe780
őstag

Most ezt valaki tényleg komolyan gondolja a HTC-nél, hogy ha ugyanarra az időpontra teszi a bemutatóit a Nokiával akkor betesz a Nokiának? Ránézek erre a táblázatra, a Nokia 34 a HTC meg 1.8(!!)%-on áll. Ezzel max annyit érnek el, hogy senki nem fog értesülni az új HTC modellekről. Max az itt és egyéb helyen jelenlevő mobilguruk, akik akkor is jól informáltak lennének, ha dec24-én lenne...

A bug addig bug amíg nem dokumentálják, onnantól feature.

(#16) Sofian válasza stewe780 (#15) üzenetére


Sofian
őstag

Hát szerintem pont fordítva.

(#17) AS válasza stewe780 (#15) üzenetére


AS
félisten

Nem, Nokiának nagy részesedése alsós készülékekből van, mig HTC nek csak felső és most már közép kategóriás készülékei vannak..
Nem nagyon lehet összehasonlítani.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#18) Integra válasza stewe780 (#15) üzenetére


Integra
titán

nézd már meg miket árul a nokia és miből van 34%-a...
és elhiheted nyugodtan, hogy bizony nem örül a nokia neki, mert a htc meg a zapple úgyis megkapja a felületet és noha a nokia is, de kevesebben fognak vele foglalkozni.
különben nem időzítenének így.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#19) Sentinel80


Sentinel80
aktív tag

Szerintem ez a HTC Desire HD lesz és nem a Vision.

(#20) Gengi válasza Integra (#18) üzenetére


Gengi
senior tag

Jó ,de ez nem az RTL Klub meg TV2 párharca mikor az egyiken a Gigasztár a másikon a hitpersztár megy és utolsó csepp vérig küzdenek a nézőkért. Itt bejelent mind a 3 cég valamit (Ráadásul az Apple ezúttal nem is mobilos vonalon támad ,csak "kütyü" úton)a befektetők meg úgy is csak másnap reagálják le így tök mind1. Ha nagyot durrant valaki ,akkor annak híre is megy.

PSN:Mak1wara "A Tudásalapú társadalmat megette reggelire a fogyasztói társadalom"

(#21) hemaka válasza Gengi (#14) üzenetére


hemaka
nagyúr

Ez nem kifogás, hogy csiszolgatják. Akkor is már megint 2 évet késnek egy csúcsmodelljükkel. Aztán nehogy a nagy csiszolgatásnak az legyen a vége, mint az N97-nél. :DDD

(#22) FRENK1988


FRENK1988
veterán

Kitérdekel a Nokia. Nekünk jó lesz mert jön a sok újdonság :)
#15 stewe780 Pontosan

[ Szerkesztve ]

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

(#23) Valentino K. válasza Mappa (#5) üzenetére


Valentino K.
senior tag

Én félhivatalos forrásból úgy tudom, hogy október-november környékén kerül a boltokba. Hogy ez szolgáltatót, vagy sima gsm boltokat jelent, azt nem tudom ;)

Nikon D500 / Sigma 18-35 F1.8 / Nikon 300mm F4 PF / Asus ROG

(#24) Inarus válasza Gengi (#14) üzenetére


Inarus
addikt

Igen, ismerjük ezt a szöveget... Ezért késik a WP7, ezért csúsznak a gyártók az Android frissítésekkel és ezért nem jött el még az emberiség számára a Kánaán. Mindenki optimalizál és fejleszt... :K

(#25) Razuel


Razuel
aktív tag

Tervezem, hogy a közeljövőben beruházok egy Desire-re. Szerintetek megéri várni az új modellre vagy engedjek a vágy csábításának? :)

(#26) Peat;) válasza stewe780 (#15) üzenetére


Peat;)
veterán

A htc termékkínálata totál más dimenzió mint a nokiáé, magasabb árkategóriás készülékek, magasabb haszon/készülék. Én nem is értem mitől sikeres, egy két készüléket leszámítva elég pofátlan áraik vannak. Egyébként a nokia felső kategóriás eladásait kellene megnézni, csak az a baj, hogy ami a nokánál felső kategória az pl. htc-nél már nem az. Jó ideje. A figyelem a mobilkommunikációban meg egyértelműen a felső kategória felé irányul. Ha ott valaki nem sikeres az elbukik és az elmúlt években ez a tendencia hatványozódik, a kereslet eltolódásával a drágább cuccok irányába. Magyarul a htc bemutatójáról lehet készülékenként lesz cikk. Míg a nokia bemutatójáról egymagában elég lehet egy cikk, ha azt csinálják amit jó ideje.

[ Szerkesztve ]

(#27) Alexios válasza Razuel (#25) üzenetére


Alexios
veterán

Éncsak azért várom hogy jöjjenek az újak, hogy lejjebb menjen a desire ára:D

(#28) Sentinel80


Sentinel80
aktív tag

Na egy kis update, ahogy sejtettem, szeptember 15 a Desire HD bemutatása lesz, már van ár is:

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.