Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Potyka03


Potyka03
senior tag

Egész jó,nekem tetszik.
Bár a kérdés az,hogy szoftveresen vajon milyen lesz,mennyire fogják támogatni,stb...stb...

Nyiss a világ felé,és a világ is nyit feléd!

(#2) TnTAtesz


TnTAtesz
csendes tag

Volt pár HTC-m anno, szerencsére a szoftver támogatással nem gond soha! :) Amugy szerintem a HTC-nek illetve az Asus-nak van a legjobban formált android kezelőfelülete! :)

(#3) Ricardo válasza Potyka03 (#1) üzenetére


Ricardo
félisten

A kamera teljesítményére vagyok kíváncsi.

(#4) Norb0


Norb0
tag

Most ezek megint felültek ugyanarra a (z erősen közösségi háló orientált) vonatra, amivel már többször kisiklottak?

(#5) doooo


doooo
veterán

Többen mondták tegnap, az A23 5G kapcsán, hogy ugyanez az SoC nem ér többet 80 ezernél... erre ma a HTC bedobja ezt 180k-ért. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#6) joey04


joey04
titán

Ez már nevetséges :D

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#7) dodo1114


dodo1114
csendes tag

IP67, vezeték nélküli töltés, 120 Hz-s kijelző
A SOC-ot leszámítva egy egész használható eszköznek igérkezik

PC: CPU:Ryzen 5 2600 GPU: RX 6700 XT RAM 32GB, Laptop: Lenovo X260, Konzol: Steam deck, Teló: S22U, céges: iP 2022 SE

(#8) xsjado93


xsjado93
senior tag

Igazából, ha valaki nem akar 4k videót felvenni, akkor a SoC is teljesen jó, főleg egy jól optimalizált rendszerrel ( ami többnyire azért jól ment anno a gyártónak).

Your life is a lie.

(#9) t72killer


t72killer
titán
LOGOUT blog

Tehát gyengébb, mint a fél éve 130eFt-ért vett a52s-em és kb másfélx annyiba kerül. Minden elismerésem...

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#10) Sgr_A válasza t72killer (#9) üzenetére


Sgr_A
addikt

Mint szinte minden idei közép kategóriás teló
A53, 10 IV,

(#11) Graphics válasza t72killer (#9) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

És ez lesz a tendencia a mobiliparban is.

Azt hiszem a kenyeret is fél éve olcsóbban vettem, mint most.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#12) janeszgol válasza doooo (#5) üzenetére


janeszgol
félisten

Ez drága, ez egyértelmű. Az én személyes idei kedvencem az A33 (ebből csak 5G-s van). Az egy jól árazott telefon. Az A23 is az lehet, talán még a 100 ezret is megérheti, mivel az átlagnál hosszabb szoftveres támogatás lesz rá.
Erre a HTC-re nem lesz.

(#13) janeszgol válasza t72killer (#9) üzenetére


janeszgol
félisten

Én is szoktam nézni az SoC-t a mai napig (pl az Adreno 619, ami ebben is van a Huawei P10-ben lévő Mali G71 MP8-al ér fel). De aztán rájötte, hogy ma ez már talán sokadlagos. A fő téma a kamera, a kijelző, a szoftveres support. Ezeket keresik az emberek. Nem egyet-egyet, hanem mindhármat egyszerre. Szóval az SoC-n faradnak le.

Igen az A52s b*szó telefon 120 ezerért, a fenti három mellett SoC-ban is ütős, de ugye az már kilépő a piacról. Aztán ott van az S20FE SD-s változat, ami csak 4G-s, de cserébe minden téren lelépi még az A52s-t is 25%-kal drágábban.

(#14) t72killer válasza janeszgol (#13) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

SoC-ből is kell egy szint, ha 2-3-4évre tervezel. Nejem 750g-s verziója már nem kellene. Igen, az s20fe abban is jobb, h van tele kamerája. Az, h kifutó valami lényegtelen, a support hossza a kérdés és hogy be lehet-e még szerezni.

[ Szerkesztve ]

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#15) janeszgol


janeszgol
félisten

Cím javaslat: HTC Desire 22 Pro - de mííjért?

(#16) vilmose33


vilmose33
őstag

Örülök, hogy nem jutotak az Lg sorsára, volt pàr Htc-m ,nagyon jó volt használni őket. Soha nem voltak olcsók az is igaz.

A jövő most van

(#17) judas13 válasza Potyka03 (#1) üzenetére


judas13
addikt

Mindig is volt rá támogatás már kb 8-9 éve is mikor az M7-ünk volt.

Sok mostani ismert márka akkor még nem is létezett, nem semmi ha belegondolok. :)

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#19) gretzky77 válasza WillButch (#18) üzenetére


gretzky77
veterán

De amiről a kolléga beszél az évekkel ezelőtt volt, és akkor a Xiaomi sem a frissítésről meg stabilitásról volt híres! Azóta változott persze, de ugye te eleve Xiaomi csúcskategóriát említesz, ez a készülék pedig nem oda érkezik! Amikor ment a HTC-nek akkor szem nem volt rossz a frissítési gyakorlatuk, azért a 2 főverzió akkoriban nem volt rossz, nagyon más gyártó sem adott többet!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3 & Austrian Audio Hi-X65

(#20) Donki Hóte válasza gretzky77 (#19) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Sok-sok éve majdnem vettem egy HTC One telefont ami 200 eFt-os ára ellenére Ajánlott minősítést kapott a Mobilarena tesztjén :K

Aztán rájöttem, hogy ugyan jónak jó telefon, de 2013-ban nem engedhettem meg magamnak egy ilyen drága telefont.

Szóval a HTC sosem félt sok pénzt kérni a felsőkategóriás telefonjaiért.

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#21) gretzky77 válasza Donki Hóte (#20) üzenetére


gretzky77
veterán

Nem is írtam,hogy olcsó márka volt! :R

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3 & Austrian Audio Hi-X65

(#22) Polarstar


Polarstar
nagyúr

Sziasztok.

Ez nem csúcskategóriás telefon. Szóval így már vannak kérdőjelek. Volt ennek értelme egyáltalán?

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#23) t72killer válasza Donki Hóte (#20) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Egy Kaiserem volt anno, használtan beszerezve. Első okostelóm, tényleg innovatív, mert akkor a csuda szifonban még se 3g, se gps nem volt - lévén Sztívdzsobsz megmondta, olyasmi nem kell telefonba.

Azóta viszont mindíg lemaradtak.

#22: nagyon is van értelme a középkategóriának, csak mondjuk 350€ alatt...

[ Szerkesztve ]

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#24) cyber86


cyber86
őstag

Reménykedtem, hogy csúcskategóriás telót adnak ki :(

Asus Rog Strix Z790-E Gaming Wifi II, 14700K, 2x16 GB Corsair Vengeance 7200Mhz,Artic LF II 420, XFX 6750 XT 12GB, Samsung 980 PRO 1 TB M2 , Asus Rog Strix 850G, Be Quiet Shadow Base 800FX, Acer Predator XB273UNV

(#25) nincsnév007


nincsnév007
őstag

Szeretem a mostani telomat is de azért hiányzik a sense :(

(#26) Donki Hóte válasza t72killer (#23) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Nem lehet azt mondani, hogy általában lemaradtak, mert sokszor voltak az élen valamelyik részegység tekintetében.

Sokáig pl. nagyon jó kamerák voltak a HTC középkategóriás mobiljaiban is.

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#27) Graphics válasza Donki Hóte (#26) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Vagy az idő megszépíti az emlékeket :D

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#28) Noukoum válasza doooo (#5) üzenetére


Noukoum
veterán

Mert külföldön eljutottak odáig hogy idén megjelent készüléket az idén megjelent készülékkel vetjük össze, nálunk még mindig ott tartunk hogy "de hát ott az A52S".....

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#29) Donki Hóte válasza Graphics (#27) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Sosem volt HTC mobilom, de ma is sokan dicsérik a HTC U12+ kameráját.

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#30) Graphics válasza Donki Hóte (#29) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Oké, de az nem középkategóriás készülék volt :)

Akkoriban 260 ezer forintos készülék volt (2018-ban)

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#31) t72killer válasza Noukoum (#28) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Teljesen mindegy, hogy milyen évszám van rajta. Ha A "régi" teló kapható, x áron, y=elég év supporttal, akkor miért ne hasonlítanám a tegnap kiadott "B" telóval?

Az ember jó vételt keres, ennyi.

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#32) Graphics válasza Noukoum (#28) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Nem, szerintem azt nézik az emberek, amit a boltban meg lehet venni...

Az, hogy Te az A52s-t a feledés homályába teszed, attól az a telefon létezik, és egy vállalható alternatíva... Ha végre kikopna ez az eldobós mentalitás, akkor valamerre haladnánk is.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#33) t72killer válasza Graphics (#32) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Nemhogy vállalható, de esélyesen a következő 2-3év bestbuy csamcsungja. Mi is jött a 33-53 szériával?
- nuku töltő (ha vki nem dobjukel-tempóban cseréli a telót, igenis számíthat)
- nuku jack
- exyfosch akksizabáló SoC: a nagyobb akksi csak arra lesz jó, hogy tovább tart feltölteni.

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#34) Donki Hóte válasza t72killer (#33) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Akkor lenne igaz a Samsung visszaesése, ha a konkurencia olcsó, erős hardverrel szerelt, töltővel egybecsomagolt mobilokat dobna piacra, csakhogy ez nem így van, a többiek is az Apple/Samsung vonalát követik abban, hogy a tavalyinál nem mindig erősebb telefont hoznak ki, az árat emelik, töltő, fejhallgató, tok stb. egyre ritkábban van a dobozban :(

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#35) Noukoum válasza Graphics (#32) üzenetére


Noukoum
veterán

Nem én, hanem az egész nemzetközi sajtó ha nem tűnt volna fel.

Szerk: jaj vedd semmisnek, megnéztem ki írta.

[ Szerkesztve ]

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#36) t72killer válasza Donki Hóte (#34) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Ez igaz, úgy számoltam, hogy 4évig tuti kihúzom ezzel a telóval.

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#37) Donki Hóte válasza t72killer (#36) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Egyetlen ok miatt nem vettem A52s telefont, csakis azért, mert az asszonynak olyanja van.

Hogy nézne már ki, hogy az enyém nem szebb, nem nagyobb, nem okosabb és főleg nem drágább mint az övé ;]

Farokméregetés házasságon belül is létezik :K

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#38) Graphics válasza Donki Hóte (#37) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Huhh, de jó, hogy nálunk ez házon belül teljesen érdektelen, és sose volt lényeges tényező.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#39) tserrof77


tserrof77
senior tag

Vártam, hogy milyen lesz. Jelenlegi M8-asom után erős a gyanú, hogy egy ilyen lesz az utódja, de mindenképp meg fogom várni a teszteket és az első felhasználói tapasztalatokat róla. És addig az ára is talán emészthetőbb szintre süllyed. De elsőre bejön, tetszik :C

Két informatikus beszélget: Neked milyen hosszú volt az eddigi legjobb kapcsolatod? Válasz: 8Mbites DSL 2 év hűségnyilatkozattal :)) Laptopszerviz (is)

(#40) Donki Hóte válasza Graphics (#38) üzenetére


Donki Hóte
veterán

A tiéd kisebb, mint az asszonyé :Y

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#41) Graphics válasza Donki Hóte (#40) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Note 8T vs. Poco F4 GT ;] f.szom tudja. :DDD

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#42) eclipse19


eclipse19
senior tag

!!4!!!4!!4
:F

[ Szerkesztve ]

Hogy a telefonom működése attól függjön, hogy valaki más fizeti-e a számláját??? Viccnek is rossz....

(#43) cinemazealot válasza Donki Hóte (#40) üzenetére


cinemazealot
addikt

Asszonykámnak jó ideje egy Galaxy A51 húzza a táskáját, engem 2 hónappal ezelőttig egy Xperia Z1 Compact, most meg egy Galaxy S10e szolgál ki. Íme a méretarányok.

Míg ő rajon a tepsifonokért, én nem bírom őket. :N

(#44) janeszgol válasza Donki Hóte (#37) üzenetére


janeszgol
félisten

Egy férfinak a telefonja legyen nagyobb, drágább, jobb, egy nőnek pedig a mosogatószivacsa.
Remélem kimaxoltuk a PC-t. :D

(#45) Polarstar


Polarstar
nagyúr

Mindenki az M szériát mwf az One mobilt hozza fel.
A Desire pont az olcsónak nevezett drága mobil volt tőlük.

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#46) judas13 válasza WillButch (#18) üzenetére


judas13
addikt

gretzky77 kolléga akkor már megválaszolta helyettem is.
Max annyit tennék még ehhez hozzá, hogy a szóban forgó időben kezdték el egyáltalán kitalálni a Xiaomi mobilt, tehát na ;) ... és igen akkor még az android fő verzió frissítések egész más prioritásokat képeztek talán mint ma.

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#47) judas13 válasza t72killer (#36) üzenetére


judas13
addikt

Sosem húztam ki 4 évig egy telóval, egyszerűen nem bírom ki, hogy ne legyen másik még ha nem is feltétlenül jobb mint az előző..:K
de ezzel a két évet remélem kihúzom.
Vagy nem :D
Meglátjuk..

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#48) t72killer válasza judas13 (#47) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

:)) . Én ragaszkodós vagyok. Ez a sor: Kaiser, sgs2, s7e, a52s. Az sgs2 még félig működőképes, mióta egyszer leejtettem, nincs hangja, amúgy sms-eket tudok rajta olvasni.

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#49) judas13 válasza t72killer (#48) üzenetére


judas13
addikt

:R :R Hang nélkül c. filmben akkor akár használhatták is volna! :D

Amúgy én is ragaszkodom sokakhoz :) a régiek egy része dobozban vagy a családban marad, a valamiért (aksi stb) működésképtelenek mennek e hulladékba.
+ Ukrajnába lett úgymond elküldve két darab még tavasszal. :K

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#50) Fred23


Fred23
nagyúr

Áfát kerülő boltokban már van belőle 140k alatt is.

Perpill ezeket látom most esélyeseknek, ha kompromisszumos is mindegyik:
Oda húznék, ami a legjobb üzlet, ha már nem kaphatok pont olyan készüléket, amire vágynék.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.