Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Gilberto


Gilberto
aktív tag

Egészen szimpatikus motyónak tünnek. A laptop kifejezetten szép, és nincs az a tipikus "gamer" érzet.

PSN: Gilberto2k10 (PS4)

(#2) tsi válasza Gilberto (#1) üzenetére


tsi
tag

Pár hónapot késtek vele... Ha megnézed az Acer VN7 Nitro szériát, az pont ugyan ez. Amúgy biztosan jó, a benne lévő hardverek eddigi személyes tapasztalatom alapján elég jó cuccok. Arra lennék csak kíváncsi hogy itt is fix akku van, vagy kivehető. Ez sajnos nagy hátrány az Acer-nél.

(#3) NK!


NK!
újonc

A 4K-s IPS panel árára kíváncsi leszek.. :))

Steam | Origin | Uplay Aktiváló kódok - PlayStation 4 & Xbox One Játékok - Xbox Live Gold Előfizetések [A LEGJOBB ÁRON!]

(#4) utax válasza tsi (#2) üzenetére


utax
aktív tag

Hogy arról ne is beszéljünk, fórumokon mennyit panaszkodnak, hogy minden elromlik az NV7-ben ami elromolhat. És nem is ennyire szép.

Use the force, Dude !

(#5) fornettisuti


fornettisuti
veterán

rendben van a dizajn is

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#6) tsi válasza utax (#4) üzenetére


tsi
tag

A fórumokat nem olvasgattam, és biztos kifogtam egy nagyon jó példányt, mert hogy ez itt előttem nem romlott még el. Remélem hosszú távon is így marad! Én csak leírtam a személyes tapasztalataimat.

(#7) Eeshtvaan válasza tsi (#6) üzenetére


Eeshtvaan
tag

Ezt a tábort tovább tudom erősíteni. Nekem a 17,3-as van, és egyelőre hibátlan. :R

"Az egyik kacsa az volt, hogy jól élünk... aztán tele lett az is."

(#8) tsi válasza Eeshtvaan (#7) üzenetére


tsi
tag

Amúgy nekem is 17,3-as van, i5-tel meg SSD-vel, Az i7-re már sajnáltam a +30K-t, meg aztán a desktop-ban úgyis az van.

(#9) Khelben válasza tsi (#2) üzenetére


Khelben
nagyúr

Nagyon más kategória a VN7. Kb. mintha egy 150 lóerős, de fapados Suzukit hasonlítanál egy 150 lóerős fullextrás BMW-hez. Hiába ugyanaz a hardver, a körítés ég és föld.

(#10) Jim Tonic


Jim Tonic
nagyúr

Hű, bitang jól néznek ki. Főleg a PC.

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.