Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Sub-ZeRo


Sub-ZeRo
nagyúr

De csúnya.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#2) #56573440


#56573440
törölt tag

hát ezért kár volt...

(#3) waithEard válasza Sub-ZeRo (#1) üzenetére


waithEard
őstag

+1 :K de a belseje az korrekt és szép. Csak Zorro bácsi ne csapott volna rá az elejére....

"The cold feel of my skin. I try to lose but always win." - M.D.B. - The Fever Sea (RégiHApró: 68 piros \ 0 fekete)

(#4) ftc


ftc
nagyúr

Nekem bejött az előző széria is csak kapni nem lehetett..

(#5) ledgeri


ledgeri
nagyúr

Marketingcsillan(t)ás ma már fogalom...

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#6) csab991


csab991
senior tag

Egész korrekt, leszámítva a frontpanel Z-jét.

[ Szerkesztve ]

(#7) HANDO88


HANDO88
senior tag

Újabb ház amibe szélességénél fogva nem lehet normális proci hűtőt rakni.
Külseje sem sikerült eget verőre. :(

Vagyok aki voltam,leszek aki vagyok.

(#8) po1son válasza waithEard (#3) üzenetére


po1son
addikt

Hát igen az elejére nem kellet volna ez a két darab 3szög.
Számomra még még mindig a CM az etalon gépházakban.

HANDO88: 207mm az nem elég széles egy normális proci hűtőnek? :B

[ Szerkesztve ]

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#9) TGWH


TGWH
őstag

Gémer me világít? De jó :))
Ja, nem lenne rossz az ára sem, csak ennyiért már normális ház is kapható, sőt még ez alatt is... 16 ezer ++ magyar haszon azért mégsem sima bruttó 12-13 ezer...

Szeretném harsogni kétkedők fülébe, Szeretném égetni reszketők lelkébe, Lángbetűkkel írni véres magyar égre: Ez a hit a fegyver, hatalom és élet, Ezzel porba zúzod minden ellenséged, Ezzel megválthatod minden szenvedésed. E jelszót, ha írod lobogód selymére, Ezt, ha belevésed kardod pengéjébe

(#10) Ł-IceRocK-Ł


Ł-IceRocK-Ł
addikt

Elég gyérre sikeredett.

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#11) lujó55


lujó55
őstag

Átlagos cucc, mondjuk nem is egetverően drága.

(#12) Dr. Akula


Dr. Akula
nagyúr

Rosszabbra szamítottam, ez csak egy piacos Codegen haz színvonalat hozza. Nem égő még a "gémer" jelző? Olyan mint az Adios és Niko.

(#13) TGWH válasza Dr. Akula (#12) üzenetére


TGWH
őstag

Ugyan már, itt minden gémer... ezzel a szóval még a sz#rt is el lehet adni... kb. mint a ,,nem lesznek megszorítások'' vagy a ,,nem fog csökkenni a béred'' dumák, mégis hány birka bedől nekik :D Marketing. A hülye megveszi. Vagy aki égető vágyat érez egy tök felesleges dologra... az okosabbja meg utánanéz, és olcsón jót kap...

Szeretném harsogni kétkedők fülébe, Szeretném égetni reszketők lelkébe, Lángbetűkkel írni véres magyar égre: Ez a hit a fegyver, hatalom és élet, Ezzel porba zúzod minden ellenséged, Ezzel megválthatod minden szenvedésed. E jelszót, ha írod lobogód selymére, Ezt, ha belevésed kardod pengéjébe

(#14) HANDO88 válasza po1son (#8) üzenetére


HANDO88
senior tag

Az alaplapi tálca mögött biztos van hely hagyva a vezetékeknek,az alaplapi távtartók,az alaplap vastagsága procival együtt,na és a plexi vastagsága mert az is a belteret karcsúsítja. Ha mindezeket levonod a szélességéből máris bajban vagy egy jófajta tuning hűtő beszerelésénél. Mivel ugye a 16-17 cm magasság az elterjedt. Szerintem. :DDD

Vagyok aki voltam,leszek aki vagyok.

(#15) XtremLor


XtremLor
őstag

Ez a haz nem nagyon jon be :( kek ledes ventikhez akkor a front panelen minek kellett azt a piros lcd-t berakni ami a homersekletet hivatott mutatni?

"Legen...Wait for it...Dary"

(#16) po1son válasza HANDO88 (#14) üzenetére


po1son
addikt

Bele férne ebbe a gépbe a Alpenföhn Brocken is.

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#17) nicu71 válasza XtremLor (#15) üzenetére


nicu71
addikt

szerintem gamernek titulált házak között nagyon visszafogott és mutatós darab.
a piros led nekem sem tetszik az elején.

"-Te jó ég,mindjárt 8 óra!!! - Amilyen éjszakám volt,még jó hogy nem 9 !?"

(#18) banhammer


banhammer
veterán

Szerintem nem rossz a ház.
Amúgy a padló szinjén tartom a házakat, nem érdekel, hogy milyen az eleje.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#19) Stunts666 válasza Sub-ZeRo (#1) üzenetére


Stunts666
őstag

Lehet nekem van izlésficamom, de sokkal "szebb", mint az utobbi időben kiadott házak (rücskös gané vagy egy tégla)....

(#20) gekkoXT


gekkoXT
senior tag

atyaég

nem azért, de akinek a tervezés a dolga, úgy általában a pc ház piac szerintem baromi nagy lehetőségeket rejt, hála a 90%-ban pocsék kinézetű eddigi házaknak (minden márkára értem)

(#21) HANDO88 válasza po1son (#16) üzenetére


HANDO88
senior tag

Lehet,nem vitázom.
Abból indultam ki hogy a Thermaltake Spedo házam 232 mm széles és a Brocken teteje 1,5 cm-re van a plexitől.

Vagyok aki voltam,leszek aki vagyok.

(#22) po1son válasza HANDO88 (#21) üzenetére


po1son
addikt

Biztos, hogy bele fér. Viszont az én CM 430ba már nem férne bele, ezért is nem vettem azt. :DDD

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#23) foxxmotor


foxxmotor
tag

Szerintem nem csúnya, de ezért a pénzért mondjuk nem ezt választanám.

(#24) Logen88


Logen88
aktív tag

Biztos lesznek akik ezt a kuckót választják majd. Én nem tartozom közéjük. ;]

The Last of Us is a masterpiece.

(#25) Tibor_560sec


Tibor_560sec
aktív tag

Az elejen dolgozhattak volna a muanyaggal ... :(

Ne játszd el a bizalmad , főleg előttem !™

(#26) MacCaine


MacCaine
őstag

Úgy látszik, mintha a venti útjában lenne az a Z az elején. :( De egyébként nekem bejön. :)

(#27) petison válasza MacCaine (#26) üzenetére


petison
tag

Nekem ennek a háznak a kis tesója van, a sima Z9.
Ami a látványt illeti képen tényleg egy kicsit idiótán néz ki, de élőben teljesen korrekt (mármint nekem).
Csak egy valami nem tetszett, hogy az oldallap(Z9) szellőzőrácsnál ill. a tápegység helyénél nincs porszűrő gyárilag. Mondjuk a tápot fordítva is be lehet szerelni úgy, hogy a levegőt ne alulról, hanem felülről a gépházból szívja.
Szerelésből nálam közel jelesre vizsgázott annak ellenére, hogy csak a merevlemez helyekre nem kell szerszám.

Ha egyszer sok pénzem lesz, felülök a biciklire....

(#28) Buster17


Buster17
addikt

Nem tudom mi a bajotok van vele, nekem is ilyen házam van és megvagyok elégedve vele.
7 ventit lehet bele pakolni, tágas, kellemes az anyaga. Hőmérséklet panel az nekem nagyon bejön. Elején a "Z" forma is tűrhető. Maximálisan megvagyok elégedve vele, bár a táp alá pórszűrőt betehettek volna. :)

(#29) Buster17


Buster17
addikt

bocs, dupla, pedig 1x nyomtam meg...

[ Szerkesztve ]

(#30) Biluxzsolt válasza Buster17 (#28) üzenetére


Biluxzsolt
aktív tag

Jó lesz az csak 6 ventinek is!
Amúgy nekem a gyári 3 is elég,hogy szinte hangtalanul,hűvösen tartsa az i5-öt meg az R9 280-at.

"Ha három madár lennék,látnám magam felülről,amint magam mögött repülök."

(#31) Grg


Grg
tag

Jól láttam a neten található pár képből, hogy az előlapi usb-knek belül nem tűs, hanem normál csatlakozásuk van? Legalábbis az usb2.0-nak?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.