Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) RexpecT


RexpecT
addikt

Szokásos letisztult formavilág.Szép lett de szerintem még mindig túl drága. :N

(#2) #72042496 válasza RexpecT (#1) üzenetére


#72042496
törölt tag

Szépek, de belül még mindig ugyanaz, mint az összes tobbi hasonló kategóriás toronyházuk. :)

Jó, néhány új ötlet azért meg-megjelenik, mindenesetre nem erőltetik agyon magukat. Pedig tudnék (tudnánk) néhány hasznos újítást, amit be lehetne vezetni...

[ Szerkesztve ]

(#3) Eagl3


Eagl3
veterán

Szép, praktikus de ennyit nem ér.

(#4) freeapro


freeapro
senior tag

miert divat alulra tenni a tapot??? :F
a hazak felso reszen (a tap helyen) mi van?

(#5) Devid_81


Devid_81
nagyúr

Jujj, ez tényleg drága :U

...

(#6) #72042496 válasza freeapro (#4) üzenetére


#72042496
törölt tag

Felülre is teheted a tápot, azért van ott annyi hely. Alul viszont kevésbé rezonál, ill. nem a CPU-ról jövő meleg levegőt szívja, így az elektronika sem tekeri úgy meg a tápventilátort - halkabb lehet a gép. Cserébe - ekkora házban főleg - jó eséllyel toldani kell egy-két kábelt.

Az árat illetően pedig annyit, hogy emellé életérzést is kapsz. Tisztára, mint az Apple-nél, csak ezt nem nyomatják annyira. :))

[ Szerkesztve ]

(#7) Ste válasza #72042496 (#6) üzenetére


Ste
addikt

viszont a hátsó fenti vinyótartókkal nem értek egyet. ott se huzat, se egyéb szellőztetési lehetőség
a Tt is gyárt hasonlót, de ott mellette van a táp, illetve egy bónusz venti

amúgy a megszokott lian li
lassan a gyári ventik helyett tehetnének bele halkabbakat is

(#8) #72042496 válasza Ste (#7) üzenetére


#72042496
törölt tag

Jó hogy mondod, tényleg, oda vinyókat is lehetne tenni. De az valóban elég idióta egy megoldás.

A felső táptartó részt sem kedvelem. Felfelé fordított ventilátorral nincs túl sok hely a ház tetejéig, bár talán éppen elég. Lefelé fordított ventilátorral viszont nagyon lefojtja a légáramlást az a lyuggatott lemez - amit kiszedni sem lehet egykönnyen, mert ősi taiwani szokás szerint szegecselt a cucc. :o

(#9) Ste válasza #72042496 (#8) üzenetére


Ste
addikt

valami keret (mint a nagyobb vinyót beengedő tápkeret) tuti van hozzá, persze felárért

a cikk szövegében is az van, hogy felülre is rakható táp. most azért szétdarabolni a házat :U

(#10) Ste válasza Ste (#9) üzenetére


Ste
addikt

mod:
mint a nagyobb vinyót beengedő tápkeret - ez itt nagyobb tápot beengedő keret lenne

(#11) Fel válasza Ste (#7) üzenetére


Fel
addikt

A hátsó, fenti vinyókeret mögött van venti, így nincs gond a szellőzéssel: kép (ez momentán az A77-ből van, de gyk teljesen megegyeznek belül).

Az azért nem gyenge, hogy 50 euróba kerül a sata hotswap panel...

(#12) sNORh


sNORh
addikt

aj szépek nagyon, de drágák.. :F

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#13) shadeofme


shadeofme
tag

Ez mar presztizskategoria, azt meg mindig is meg kell(ett) fizetni.
Azert az ugy hirtelen eszembe jutott, h gondoltak ra, ha vkinek mondjuk nem eleg egy 1kW-s tap, be tudjon tenni egy masodikat is, h ne hajtsa szet azt az egyet. :D

Ha privit irsz, tedd hozzá, h mi érdekel, mert több cuccot is hirdetek.

(#14) Skizz


Skizz
addikt

Áááá, 60k??? Szép, letisztult forma, masszív és tágas, de 60k akkor is nagyon sok érte. :(

(#15) NoLF válasza Skizz (#14) üzenetére


NoLF
addikt

sose voltak olcsóbbak a lian-li házak, mindig is 50 körül mozogtak. mégis megveszik őket.

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#16) Engineer086


Engineer086
Modder

Borzasztómód tetszenek ezek a házak :R Megfogadtam, hogy egyszer lesz egy ilyenem.

Szádvár rád vár: www.szadvar.hu-https://www.facebook.com/szadvarert.barati.kor/

(#17) #72042496 válasza Ste (#9) üzenetére


#72042496
törölt tag

Simán lehet oda tápot tenni, csak ne lefelé néző ventilátorral akard beszerelni. Ha felfelé néz, akkor marad néhány centi hely, amit én egy kicsit keveslek. :)

Mindkét megoldást lehet finomítani házilag, s a házat sem kell szétvágni hozzá. Na jó, egy kicsit mégis! ;] :D

Skizz: Nézd meg az A71-et - az szebb és olcsóbb. ;)

[ Szerkesztve ]

(#18) Ijk válasza Skizz (#14) üzenetére


Ijk
nagyúr

Prémium kategória. Hasonlatként Szuzuki is gurul, és olcsó, de mégis vannak akik Mercedest vesznek. Kicsit más kategória, árban is.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#19) Depression


Depression
veterán

Kék led. Méghozzá duplán!

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#20) Mercutio_ válasza Ijk (#18) üzenetére


Mercutio_
félisten

Nono, azért gyártanak ők 25ezres házat is (PC-7 Plus), persze van C-merga is nem csak 500SEL:DDD

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#21) SP!T


SP!T
addikt

Szokásosan gyönyörű! De sajnos sosem lesz ilyenem... :(

There's a device that I've been using called a whoop.

(#22) littlelion21


littlelion21
addikt

A B71-es elég pofás...

(#23) #72042496 válasza Depression (#19) üzenetére


#72042496
törölt tag

A HHD LED szerintem ezeknél is vörös. Mondjuk a kék Power LED ettől még baromi erősen világít, én belülről le is tompítottam egy kis szigetelőszalaggal, így már nem zavaró.

Azért a Mercis hasonlat egy kicsit húzós, minőséget illetően ez inkább egy korrektebb Ford. Árban már Merci, kisugárzásban viszont Bentley. :D

[ Szerkesztve ]

(#24) shteer válasza #72042496 (#23) üzenetére


shteer
titán

ha belülre is jutna fekete elox akkor lenne bentley, így csak golf ;]

..szerintem jónak tűnik

(#25) #72042496 válasza shteer (#24) üzenetére


#72042496
törölt tag

Mennél inkább aludni ahelyett, hogy hülyeségeket beszélsz! ;] :D

(#26) shteer válasza #72042496 (#25) üzenetére


shteer
titán

az lesz, holnap vizsga :D

..szerintem jónak tűnik

(#27) #72042496 válasza shteer (#26) üzenetére


#72042496
törölt tag

Neked is? Akkor hajrá! :D

[ Szerkesztve ]

(#28) Thulcandra


Thulcandra
senior tag

Jó ég, ha ezt a szemetet el tudják adni ennyiért, lehet nem ártana nekem is nekiállni házakat gyártani.

" Ride away from falling ground, ride away from the big black cloud, ride away until the day come that we all live in a 2 wheel nation "

(#29) Mappa


Mappa
addikt

Ezt én sem nagyon értem amúgy....alulra a táp én most CM690 házat nézegetek annak is alulra megy a táp....de a meleg meg felfele szál vagy azért egy táp nem termel annyi hőt :B :F

nem kötelező megadni

(#30) NoLF válasza Thulcandra (#28) üzenetére


NoLF
addikt

hajrá.

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#31) #72042496 válasza Mappa (#29) üzenetére


#72042496
törölt tag

Van ventilátor a tápban, az majd megmondja a meleg levegőnek, hogy a gépházon belül merre szálljon. :)

(#32) Depression válasza #72042496 (#23) üzenetére


Depression
veterán

"Mindkét modellnél ... a hűvös fuvallatokat két darab, kék LED-del ellátott, 140 mm-es előlapi ventilátor biztosítja."
Ha kifizetnék ennyi pénzt a letisztultságért, akkor nehogy már nekem kelljen ezeket targatni.

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#33) #72042496 válasza Depression (#32) üzenetére


#72042496
törölt tag

Bocs, azt hittem, hogy az előlapi LED-ekre gondoltál.

Szerintem a kékek illenek ezekhez a házakhoz, bár vörösben jobban tetszene. :)
Nagyobb gond, hogy valószínű erősen középkategóriás ventik, így érdemes cserélni őket.

(#34) Nyugdíjas válasza Depression (#32) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Mutass egy olyan hzat, ami akármennyire drága,de nem középkategóriás ventik vannak benne.
Ez már csak igy lesz örökre, morgolódhatun,de azthiszem nem- vagy csak sokára fog változni.

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#35) #72042496 válasza Nyugdíjas (#34) üzenetére


#72042496
törölt tag

Nesze. ;] :D

Visszamentem...

(#36) JanR


JanR
addikt

Nagyon szep, nagyon jo, de ennyiert en nem vennem meg :U

(#37) gezatata


gezatata
aktív tag

sziasztok

mitől függ az hogy van lyuk a tetején vagy nincs, vagy esetleg mindnek van
itt van [link]
itt nincs [link]

[ Szerkesztve ]

Egy hóember kérdezi a másiktól: Szerinted ki készített minket? Válaszul a másik: Senki. █ Az Isten szeretet, és aki kitart a szeretetben, az az Istenben marad, s az Isten is benne marad.

(#38) #72042496 válasza gezatata (#37) üzenetére


#72042496
törölt tag

Alapból nincsenek kivágva, de lehet venni külön tetőt, elsősorban azért, hogy a vízhűtés radiátorát könnyen be lehessen szerelni.

(#39) M@trixfan válasza Nyugdíjas (#34) üzenetére


M@trixfan
addikt

Mekpró :P :DDD

twitter: MatrixfanLive | Ősidőktől a PH!-n

(#40) gezatata válasza #72042496 (#38) üzenetére


gezatata
aktív tag

köszönöm
a vízhűtésért kérdeztem
esetleg tudsz egy két linket ahol találhatok olyat

Egy hóember kérdezi a másiktól: Szerinted ki készített minket? Válaszul a másik: Senki. █ Az Isten szeretet, és aki kitart a szeretetben, az az Istenben marad, s az Isten is benne marad.

(#41) #72042496 válasza gezatata (#40) üzenetére


#72042496
törölt tag

Lian Li házakat és kiegészítőket innét tudsz rendelni. Engusz fórumtárs viszi a boltot, fordulj Hozzá bizalommal. Könnyen lehet, hogy olyat is tud rendelni, ami nincs a listában.

Vízhűtést pedig innét lehet beszerezni, illetve Nyugdíjas (ld. pár hozzászólással feljebb :) ) is üzletszerűen szerzett be dolgokat az Aquatuningtól, de nem tudom, foglalkozik-e még ilyennel.

[ Szerkesztve ]

(#42) gezatata válasza #72042496 (#41) üzenetére


gezatata
aktív tag

köszönöm szépen sokat segítettél :K

[ Szerkesztve ]

Egy hóember kérdezi a másiktól: Szerinted ki készített minket? Válaszul a másik: Senki. █ Az Isten szeretet, és aki kitart a szeretetben, az az Istenben marad, s az Isten is benne marad.

(#43) #72042496 válasza gezatata (#42) üzenetére


#72042496
törölt tag

Igazán nincs mit! :)

(#44) gezatata


gezatata
aktív tag

félvetődőt bennem még egy kérdés

soha nem láttam közelről ilyen kaliberű házat, ezért kérdezem hogy ezeknek a házaknak (fekete illetve ezüst színű) a külső felszíne festve van vagy az anyaguk maga ilyen színű
mert képen ügy tűnik nekem mintha nem lenének festve

[ Szerkesztve ]

Egy hóember kérdezi a másiktól: Szerinted ki készített minket? Válaszul a másik: Senki. █ Az Isten szeretet, és aki kitart a szeretetben, az az Istenben marad, s az Isten is benne marad.

(#45) #72042496 válasza gezatata (#44) üzenetére


#72042496
törölt tag

Szálcsiszolt aluból készülnek, s eloxálják őket. Szépen mutat s tartós, egykönnyen nem kopik le. :)

(#46) Coyot


Coyot
őstag

Ez kérem egy számítógépház :K

Má' nem

(#47) gezatata válasza #72042496 (#45) üzenetére


gezatata
aktív tag

:))
igazán jó érzés tölt el mikor valaki ilyen jól tájékozót

[ Szerkesztve ]

Egy hóember kérdezi a másiktól: Szerinted ki készített minket? Válaszul a másik: Senki. █ Az Isten szeretet, és aki kitart a szeretetben, az az Istenben marad, s az Isten is benne marad.

(#48) #72042496 válasza gezatata (#47) üzenetére


#72042496
törölt tag

Nem tudom melyiket nézegeted, de ha érdekel, hó végén lesz egy PC-A71B-m eladó. Szuper ház, csak kisebbre cserélem.

(#49) gezatata válasza #72042496 (#48) üzenetére


gezatata
aktív tag

bárcsak a pénztárcám is akkora lenne mint a kíváncsiságom
hogy miért van ez :F

Egy hóember kérdezi a másiktól: Szerinted ki készített minket? Válaszul a másik: Senki. █ Az Isten szeretet, és aki kitart a szeretetben, az az Istenben marad, s az Isten is benne marad.

(#50) gezatata válasza #72042496 (#48) üzenetére


gezatata
aktív tag

hű te az is milyen gyönyörű egy ház
kíváncsi vagyok mire akarod lecserélni

Egy hóember kérdezi a másiktól: Szerinted ki készített minket? Válaszul a másik: Senki. █ Az Isten szeretet, és aki kitart a szeretetben, az az Istenben marad, s az Isten is benne marad.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.