Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2) emvy válasza #20749568 (#1) üzenetére


emvy
nagyúr

Mi az a winfos? Ha meg ovodas vagy, akkor persze nyugodtan hasznalj 'szlenget'.

Ez egy web app, az undo funkciok eleg mashogy mukodnek weben, mint desktopon.

while (!sleep) sheep++;

(#4) alevan válasza #20749568 (#1) üzenetére


alevan
őstag

Az outlook.com olyan mint az gmail, yahoo mail, stb, csak a Microsoft-tól.

"Ezért lovagol a pokolba a konzumer IT piac. A hülye igények... . Azt sem tudod, hogy mit akarsz de az jöjjon havonta frissités formájában."

(#5) NPeete


NPeete
tag

Félrevezető a cím, először én is azt hittem, hogy az Officeos (eredeti) Outlookhoz jött az update, a webes felületet hivatalosan is Outlook.com-nak hívják.

(#6) UnSkilleD válasza NPeete (#5) üzenetére


UnSkilleD
senior tag

az első mondatban ott van hogy outlook.com...

[ Szerkesztve ]

"Az internet olyan, mint az MTV: annak idején az MTV nagyon trendi volt, aztán hirtelen elavult” - Prince

(#7) azopi74 válasza UnSkilleD (#6) üzenetére


azopi74
addikt

De ahhoz bele is kell olvasni a cikkbe, és nem csak a címet elolvasni, hogy utána rögtön belekezdjünk egy kiadós winfos-ozásba :)

(#8) MaUser válasza azopi74 (#7) üzenetére


MaUser
addikt

Most volt a cégnél Exchange migrálás, .com nélkül is ráng vagy 100.000 ember szemöldöke. :DDD

''A file-cserélés öli meg a filmipart? Inkább a filmipar öli meg a file-cserélést. 2 hónapja nincsen semmi értelmes film, amit érdemes lenne letölteni...''

(#9) NPeete válasza UnSkilleD (#6) üzenetére


NPeete
tag

Igen, ott van, emiatt méginkább elgondolkozok róla, hogy akkor most melyikről van szó. Hál'istennek a 2-3. képről kiderül. A lényeg, hogy aki ismeri és használja is mindkét terméket (mondjuk az egyiket munkában, a másikat otthon), igencsak kérdéses lehet hogy melyikbe kerül bele.
Amúgy jó dolog, hogy összetett szabályokat is lehet csinálni, ennek tényleg örülök.

(#10) azopi74 válasza MaUser (#8) üzenetére


azopi74
addikt

Nálunk fél éve volt, hasonló tüneteket produkáltak az egyszeri júzerek, de amióta megtanulták használni, roppant hálásak :)

(#11) MaUser válasza azopi74 (#10) üzenetére


MaUser
addikt

Mit kell megtanulni az egyszeri usernek :F Outlook mögött kilőtték az Exchange szervert és migráltak újabbra. User-nek ebből semmit nem kéne látnia. Az Exchange szerverek közötti migrációval van a gond, illetve hogy pl. olyan alapvető dolgok nem mennek, hogy a még nem migrált user-ek lássák a már migráltak calendar-jét és vica versa. MS válasza, hogy ez ilyen. :DDD

''A file-cserélés öli meg a filmipart? Inkább a filmipar öli meg a file-cserélést. 2 hónapja nincsen semmi értelmes film, amit érdemes lenne letölteni...''

(#12) azopi74 válasza MaUser (#11) üzenetére


azopi74
addikt

Ja, úgy értettem, hogy Outlook/Exchange párosra migráltatok valami másról (Notes/Domino, GroupWise, vagy mittomén) Mert az nagyobb sokk szokott lenni :)

Az általad említetthez hasonló migrációs problémák elő szoktak fordulni, ezért kell lezavarni a migríciót a lehető leggyorsabban ...

(#13) sz.balazs.95


sz.balazs.95
veterán

nekem még nem elérhetőek ezek a funkciók :F

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#14) polonic válasza sz.balazs.95 (#13) üzenetére


polonic
félisten

Cikk utolso mondata.

(#15) sz.balazs.95 válasza polonic (#14) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

a screenshot-ok között azt valahogy nem vettem észre. :B

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.