Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Khelben


Khelben
nagyúr

Sikerült kiválogatni azokat a laptopokat, amik maximum billegő asztal alá támasztéknak jók :)

(#2) ->Raizen<- válasza Khelben (#1) üzenetére


->Raizen<-
veterán

Miért is támaszték? ;]

[ Szerkesztve ]

(#3) jerry311 válasza Khelben (#1) üzenetére


jerry311
nagyúr

Amelyik asztal lába alá ilyen kell, az már borul nem billeg. ;]

(#4) pusszycat válasza Khelben (#1) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Inkább a fa alá Karikor. :P

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#5) AxBattler


AxBattler
félisten

Jónak tűnnek az EIZO-k, csak nem tudom, hogy a C-PVA mennyire vibrál, CCFL-es még?
Illetve a ZR2240W ugye még PWM-es?

Volt Sharkoon T9 Value-m, jó ár/érték arányú ház, ez a mostani is bejön, főleg ablakkal, de még ennél is jobb a nálunk még nem kapható M25-W. :K

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#6) sid.:Rc211v válasza AxBattler (#5) üzenetére


sid.:Rc211v
őstag

Szèp fehèrbe. Korrektek ezek a sharkoon kuckók. Jól nèznek ki.

<R6 08'> Core™ i5-13600KF / Gainward RTX 4070 Panther / ACER™ PREDATOR XB271HU 165Hz //

(#7) thomeef válasza AxBattler (#5) üzenetére


thomeef
őstag

Hát minőségre jó sharkoon házat én még láttam. Elég belépő szint szerintem, de azért elmegy.

"A férfi abban különbözik a fiútól, hogy egy nagyságrenddel drágábbak a játékai."

(#8) kolopele


kolopele
nagyúr

Gamer laptopokat akkor érdemes venni, ha az ember sokat utazik, és szeret játszani.

(#9) gerii válasza AxBattler (#5) üzenetére


gerii
addikt

Pwm-es sajnos. Pedig már régen alapnak kellene lennie.

(#10) #57919488 válasza Khelben (#1) üzenetére


#57919488
törölt tag

Hol talalhato meg laptop jobb aron GTX 1060-el?
Ennyiert csak Asus lesz ha jol lattam.

[ Szerkesztve ]

(#11) janos1988 válasza kolopele (#8) üzenetére


janos1988
addikt

Vagy gazdag és vagy utál bíbelődni az asztali pc-vel.

https://www.youtube.com/watch?v=mkDSGbRyjz8&list=PLVJH24yGtE_w5Ke4aWmRV8erFQmqRD1dK Minden egyes új rész rátesz még egy lapáttal :-D

(#12) pusszycat válasza janos1988 (#11) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Vagy unja már a félszekrényt. (mint én is)

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#13) SunMount3r


SunMount3r
nagyúr

HP monitor?! 50K körül már egy ugyan ilyen tulajdonságú DELL-t is lehet kapni? Vannak ezek olyan jók?

(#14) XuChi válasza pusszycat (#12) üzenetére


XuChi
addikt

Mini itx. Ennyi. Eszembe nem jutna görnyedni egy 15"-os, melegedő laptop felett. Plàne nem ennyiért!!!

Fractal design node 202. Az màr bőven "konzolméret". Mehet a tv alà. Kanapérol meg lehet tolni. Egyàltalàn nem "szekrény" az amiben erős hardver van

[ Szerkesztve ]

(#15) pusszycat válasza XuChi (#14) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Én sem. Vezetéknélküli egérrel és bill. mahinálok kb. 80-100 cm-re egy 17.3 laptoptól. Volt desktop gépem (kinek nem?) és örülök,h már nincs.

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#16) Khelben válasza #57919488 (#10) üzenetére


Khelben
nagyúr

Ha a jó ár a lényeg, akkor sehol. Ha az is számít, hogy ne egy igénytelen műanyaghalmaz legyen, amiben az elégtelen hűtés miatt a hardverek csak fél órajelen tudnak menni, miközben sikít a ventilátor, akkor én megvárnám a többi cég megoldásait is :)

(#17) Geller72


Geller72
veterán

50k-ért 4 éves hp-t? :U

(#18) totar válasza Khelben (#16) üzenetére


totar
csendes tag

Már érhető el G752 GTX1060-nal, azokról mi a véleményed?

(#19) Mustaros válasza totar (#18) üzenetére


Mustaros
aktív tag

Azokban van normális hűtés (rendes két körös) , de jóval vastagabb is.
Volt szerencsém az elődjéhez pár éve , teljes mértékben meg voltam vele elégedve.

(#20) Khelben válasza totar (#18) üzenetére


Khelben
nagyúr

A G sorozat kategóriákkal a GL felett van. (GL = G Light... )

(#21) XuChi válasza pusszycat (#15) üzenetére


XuChi
addikt

Nekem van itthon több lapos is, de pár nap után visszatértem az asztali mini itx gépemhez és a 27"-hoz. Asztali gépem van, volt és lesz is. Nekem max akkor kell a lapos ha beteg vagyok és nem tudok kikelni az ágyamból. Feleségem meg elvan a 13.3" Flip TF300LA-val. Kinek ez, kinek az. Csak nem értem miért nem szereted az asztali gépet :D

(#22) kolopele válasza janos1988 (#11) üzenetére


kolopele
nagyúr

Nem igazán hiszem, hogy ez gazdagság kérdése volna. Nekem két GTX980M - el szerelt laptopom is volt (persze a gyerekek használták), de már nekik is inkább vettem asztali gépeket, ezek meg jól jönnek amikor nyaraláskor zuhog az eső :) Kicsik azok a képernyők játszani otthonra.

(#23) pusszycat válasza XuChi (#21) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Amelyik legutóbb volt zugot, zörgött, öröm volt kikapcsolni. Most élvezem a csendet,és még a filmet is hallom meg persze rá is van kötve egy 81 cm tv-re ha netalán mozizni volna kedvem. Meg nem vagyok nagy játékos csak néha egy kis nfs.

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#24) QwErTy42 válasza Geller72 (#17) üzenetére


QwErTy42
addikt

Az a HP anno 110-120 rongyba került. A típus kb 6-7 éve jelent meg. Még gondolkodtam is, hogy azt vegyem vagy a Dell U2410-et. Végül utóbbi lett. Teszt.

Állapottól függően még akár jó is lehet, bár akkor inkább vissza vennék az igényeimből, hozzá csapnék 10 rongyot és vennék egy zsír új monitort 3 év garival.

...oktalan embert észérvekkel meggyőzni nem lehet...

(#25) XuChi válasza pusszycat (#23) üzenetére


XuChi
addikt

"Amelyik legutóbb volt zugot, zörgött, öröm volt kikapcsolni"

Akkor elég egy vacak lehetett :D :))

(#26) Geller72 válasza QwErTy42 (#24) üzenetére


Geller72
veterán

"akkor inkább vissza vennék az igényeimből, hozzá csapnék 10 rongyot és vennék egy zsír új monitort 3 év garival."
-Na ezért is írtam, amit.. Most vennék lényomnak egy 24-es, full hd-s, IPS paneles monitort, de nem igazán tudok dönteni. :U

(#27) dementor


dementor
senior tag

Hát nem is tudom, de nekem a gamer laptop olyan nagyon kinai. Persze jó a felszereltség, de közel sem adja azt az élményt, mint 1 asztali gép nagy monitorral, gamer székkel stb...
Ha valaki utazáshoz vagy nyaraláshoz ilyet szeretne akkor hajrá.

"Mert az éj sötét és tele van iszonyattal."

(#28) totar válasza Mustaros (#19) üzenetére


totar
csendes tag

Mikorra várható az ilyen erősebb GTX1060-nal szerelt modellek elterjedése? Még szinte minden helyen 980-as verzió kapható, csak pár helyen fordul elő 1060-as.

(#29) pusszycat válasza totar (#28) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Szerintem kevered ő Nostaros nem Nostradamus. :)

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#30) tibaimp


tibaimp
nagyúr

Ezeket a mostanában újonnan kapható laposokat free dos esetében, ha külön veszel hozzá mondjuk win10-et, fel lehet gond nélkül driverezni, vagy mindenképp érdemesebb már akkor eleve win10-es verziót választani?

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#31) zdanee


zdanee
őstag

4 GB RAM a gépbe, majd beleszórni egy 4GB-s videokártyát, ami a tompa kis GPUjával soha nem fogja kihasználni a felét sem... genius!

Zipit Z2 idomár - S23u 1TB - HP Envy x360 13 - SGW4 - Miyoo Mini

(#32) Khelben válasza zdanee (#31) üzenetére


Khelben
nagyúr

Ez történik, amikor a marketingesnek több beleszólása van a konfigba, mint a mérnöknek.

(#30) tibaimp: a win10 támogatottság nem függ a feltelepített oprendszertől. Meg kell nézni a gyártó oldalán, hogy az adott gép mit támogat (win10-et mondjuk az újak közül mindegyik). Letöltöd a drivereket vagy a programot, ami letölti a drivereket (a legtöbb gyártónak már van ilyen) és ennyi.

[ Szerkesztve ]

(#33) janos1988 válasza kolopele (#22) üzenetére


janos1988
addikt

Nálam olyan kérdés. :) Bár ettől függetlenül 5-6 éve van laptopom, amivel kiváltottam végleg az asztalit (és soha többé nem kell "fél szekrény"). Nem egy izomgép, de elég jó (ez a 2. notebook ennyi idő alatt). i3-4030u, 8 GB ram 840M és 128-as ssd (előtte egy fasza kis dell lapos volt évekig), acer aspire a tv-re kötve. Könnyű tisztán tartani, kis helyet foglal, csendes és nincs fejlesztési kényszer :N

[ Szerkesztve ]

https://www.youtube.com/watch?v=mkDSGbRyjz8&list=PLVJH24yGtE_w5Ke4aWmRV8erFQmqRD1dK Minden egyes új rész rátesz még egy lapáttal :-D

(#34) Kronos3000


Kronos3000
senior tag

Használt monitor 50ft-ért? Hmmm....Hiába Eizo,akkor is sok.

Wasabi...

(#35) dementor válasza tibaimp (#30) üzenetére


dementor
senior tag

Nyugodtan veheted op rendszer nélkül. A Win10 minden drivert feltelepít. Ha gondolod privátban segíthetek abban is, hogyan teheted legálissá. :)

"Mert az éj sötét és tele van iszonyattal."

(#36) tibaimp válasza dementor (#35) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Khelben, poolcafe: köszi srácok.

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#37) Chaser válasza AxBattler (#5) üzenetére


Chaser
titán

2440w-m van, pwm free
aki sokallja azért érdemes rá egy pillantást vetni személyesen...+full pivot, tele van csatikkal, most olyan géppel használom amiben nincs audio board, de dp-n kitolja a hangot, a monitoron meg van jack kimenet és így már mehetett az erölködőre :)
és persze 16:10 1920x1200
tud olyan apróságot is, h kikapcsolható a visszajelző led

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#38) Madwe válasza #57919488 (#10) üzenetére


Madwe
nagyúr

Vannak már alienware-ek is, jövő héttől itthon is forgalmazzák őket, igaz nem olcsóbb, de egy kategória :D

(#39) gerii válasza Chaser (#37) üzenetére


gerii
addikt

(#40) AxBattler válasza Chaser (#37) üzenetére


AxBattler
félisten

Nem sokallom, de nekem pwm mentesre lenne szükségem, és tudtommal a 2440w még nem ilyen.

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#41) Chaser válasza gerii (#39) üzenetére


Chaser
titán

az enyém 100%, előbb csináltam videót, ha tudom majd feltöltöm

AxBattler olyan előfordulhat, mint a 8560/70p gépeiknél, egy részükben pwm free kijelző van, másik részükben meg nem

szerk: a "sokkalom" részt nem neked szántam, páran nehezményezték húúúúú de drága...jah, mihez képest, a talp amin van magában nem olcsó ( :
van most itt két ccfl verzió is, hát páran elsírnák magukat 50-ért mit kapnak most ha mellé tennék ( :

[ Szerkesztve ]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#42) AxBattler válasza Chaser (#41) üzenetére


AxBattler
félisten

Előfordulhat. Most, hogy mondod, már rémlik: ZR2740W-nél is ez volt, a későbbi szériákba más panel került.
TFTCentral - HP ZR2740w v2

"We can confirm that the ZR2740w does not use PWM at all for dimming of the backlight, including with the slight panel change on this v2. Even at 0% brightness there was no sign of the usual splitting of the white line that you'd expect to see in these tests. We carried out the checks at an even slower shutter speed which returned the same result."

Ja, jó kis monitorok ezek: anno ZR24w-től csak azért szabadultam meg, mert nagyon erős volt a fényereje, még 0-n is bántotta a szemem.

[ Szerkesztve ]

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#43) JoeYi


JoeYi
őstag

"35 000 forint értékben in-game tartalmat,"

1000Ft-ot se adnék ingame tartalomért, nem 35-öt :D Látszik kezdek matuzsálem lenni a 32 évemmel, levagyok ragadva az egyszer megveszem oszt' játszok gondolkodásnál

(#44) Scholes9 válasza zdanee (#31) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Kemény mi :D

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#45) Chaser válasza AxBattler (#42) üzenetére


Chaser
titán

video
esti és nem pro, de sztem látszik mennyire pwm-es
nekem a notebookom is pwm free, pwm-es cuccoktól rosszul vagyok

ez is nagyon jó monitor egyébként, a zöld meg piros szinte él rajta, nagyon durva

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#46) AxBattler válasza Chaser (#45) üzenetére


AxBattler
félisten

No, az már döfi! :R

Honnan veszed, hogy a HP LP2475W pwm mentes?
Akkoriban még nem is figyeltek erre a teszteknél, 2011 körül terjedt el szerintem.

[ Szerkesztve ]

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#47) Chaser válasza AxBattler (#46) üzenetére


Chaser
titán

én ezért mondom h 50 nem sok érte, de egy jó eizoért sem, ez kb de 5 milla egy használt autóért? kategória:) ez a hp még újan nem is volt annyira drága, a ccfl-es viszont igen amit linkeltem, azon még asszem video bemenet is van, az utódja viszont elegánsabb, bár sztem ha csak képminőségre megyünk akkor a ccfl-es nyerne

szerk: onnan veszem h sokat láttam ( : ccfl-eknél egyébként sem volt vészes ahol volt is pwm, de van itthon ccfl-es, holnap tudok arról is videót csinálni

szerk2: megnéztem a 2440w-t, kemény 1640 üzemóra van benne:) mondjuk kb én se használom semmire, csak ha néha megunom a 15,6"-t akkor ülök elé:d

[ Szerkesztve ]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#48) Prof


Prof
addikt

Haha imadom a bullshit marketinget felmillios laptop melle Ajandek :C
Borzasztoan tularazott kozepkategorias notik 1060-al.

(#49) Chaser


Chaser
titán

"Az Asus X550VX szintén 15,6 hüvelykes, de kijelzője csak 1366x768 pixeles, ám ez a felbontás jobban fekszik a szerényebb, GeForce GTX 950M grafikus egységnek, amivel némileg visszavett grafikai részletesség mellett a legújabb játékok is élvezhetően futtathatóak."

sztem egy hd kijelzős gép már eleve kizárja h gamer legyen. osztán' ez egy x, se billzet pilács se normális hűtés se semmi, van benne egy közepes vga, talán közepes...attól még nem lesz gamer

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#50) Praston válasza pusszycat (#23) üzenetére


Praston
tag

Biztos hogy a csendet akarod felhozni egy laptopnál ami teker mint egy őrült, egy normálisan összerakott PC-vel szemben? :U
Inkább mond azt, hogy nincs kedved összeválogatni minőségi komponenseket egy mini-itx-hez, hogy csendben legyen minden és egyszerűbb egy készre szerelt laptop.

[ Szerkesztve ]

i9-9900k , rtx 3090 , 32 gb

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.