Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Yodafon


Yodafon
senior tag

PC-re miert nem jon 1440p? :((( :((( :(((

I'm gangsta!

(#2) tasiadam válasza Yodafon (#1) üzenetére


tasiadam
veterán

"Ezzel PC-n és Macen 1440p-ben másodpercenként 120 képkocka igényelhető..."
Itt nem az van?

Gyermektelen, nem házas, másodrangú állampolgár

(#3) b. válasza Yodafon (#1) üzenetére


b.
félisten

előfizetés kérdése.
100 € / 6 hónap.
Amúgy up to 1440P van írva hozzá.

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#4) Yodafon válasza tasiadam (#2) üzenetére


Yodafon
senior tag

ja bocs 4k-t akartam kerdezni... :R

I'm gangsta!

(#5) szmörlock007 válasza b. (#3) üzenetére


szmörlock007
aktív tag

Annyira nem ismerem a Geforce Now szolgáltatást, ez a GamePass-hoz egyébként mennyi pluszt nyújt? Már úgy értem, nyilván a GamePass-al csak meghatározott játékokkal tudsz játszani, de azon kívül van ennek valamilyen előnye? Nekem nincs egyik sem, csak kíváncsi vagyok mert ha választanom kéne, perpill egyértelműen a GamePass-t választanám, ugye azzal is lehet felhőben is tolni ha jól tudom és az 15$/hó.

(#6) BoneDragon


BoneDragon
veterán

Amilyen VGA árak vannak és amennyire nem lehet kapni őket, lehet jövőre újra elő kell fizetnem rá. :DDD :(((

(#7) BoneDragon válasza Yodafon (#1) üzenetére


BoneDragon
veterán

He? Mert egyébként szerinted mire jön? Gameboyra?

(#8) bartos96


bartos96
tag

Jól értem hogy 1-4-8 órát lehet játszani naponta? Csomagtól függöen.

(#9) BoneDragon válasza bartos96 (#8) üzenetére


BoneDragon
veterán

Nem. Annyit tudsz egyhuzamban játszani egyszerre. Utána kidob, de vissza tudsz csatlakozni egyből.
Free-nél van minimális várakozási idő, mire talál egy szervert.
Legalábbis tavaly ez volt, mikor használtam az appot.

(#10) b. válasza BoneDragon (#9) üzenetére


b.
félisten

Most is ez van.

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#11) b. válasza szmörlock007 (#5) üzenetére


b.
félisten

le is írtad mi a hátránya a gamepassnak és az előnye is. Más a két szolgáltatás felépítése. A gamepassnál nem kell megvenned a játékot azt is kapod az előfizetéshez de az PC -re csak száz egynéhány játék és annyi.abból Nem túl sok új A kateóriás cím van rajt szerintem, Gears és AOE ami számomra érdekes lehet fele inkább budget kategóriás cím ami egy 5-6 éves VGA val is elkaristol. Azokkal tudsz játszani és mással nem.

GF Nownál a PC teljesítményt kapod és 1000 nél több játékkal játszhatsz rajt ha rendelkezel vagy steamen vagy Epic store stb felületen azzal a játékkal amit támogat.GF nownál virtuális játék gépet kapsz és a saját játékaiddal játszhatsz,de itt ugye nem kapsz játékokat hozzá. ( ellenben 2 havonta kapok kupont vásárlásra GF now előfizetőként, elég jókat.

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#12) szmörlock007 válasza b. (#11) üzenetére


szmörlock007
aktív tag

Értem, köszi. A GamePasst ismerem kívülről belülről, (személy szerint egy zseniális dolognak tartom főleg ha elkezdenek rá beesni az MS AAA címei, bár már idén is jön rá pl BFV, a forza H5 meg a halo Infinite mellett), a Geforce Now-t nem ismertem annyira de így nagyjából megvan akkor, ez is jónak tűnik, ahogy hallottam a felhőnél érzékeny késleltetés meg egyéb dolgok nagyon jól megvannak oldva ott is.

[ Szerkesztve ]

(#13) b. válasza szmörlock007 (#12) üzenetére


b.
félisten

Mindkettő jó szerintem, nem konkurenciái egymásnak, inkább kiegészítik egymást. :K

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.