Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Cifu


Cifu
nagyúr

:U :U :U

Amennyire én tudom, a Killernetworking nem csinál egyetlen hálózati csatolót sem. Vásárolja őket, a korábbiak közül valamelyik az Atheros-tól, valamelyik az Inteltől jött. Innen kezdve amit nyújt, az egy QoS szolgáltatás, amit bárki meg tud oldani amúgy magának.

Szóval ez egy vicc, egy marketing-blöff és nem több.

Mondjuk annak sem túl jó, per pillanat a honlapjuk sem érthető el...

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#2) Male válasza Cifu (#1) üzenetére


Male
nagyúr

"a GameFast technológia már önállóan szünetelteti a gaming szeánszhoz szükségtelen folyamatokat"
Szóval biztos elindítottak egy játékot a webszerverükön ;]

"az Intelligence Engine analizálja a hálózat integritását és a chip beállításait dinamikusan változtatja az ideális kapcsolat elérésének érdekében"
Ez vajon mi lehetett, mielőtt átfutott a marketing fordításon? :)

(#3) Cifu válasza Male (#2) üzenetére


Cifu
nagyúr

Ez vajon mi lehetett, mielőtt átfutott a marketing fordításon?

Intelligence Engine analyzes network health and automatically adjusts the killer settings to improve network performance.

Szerintem. :P

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#4) Synthwave válasza Male (#2) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Az utolsó két sor is értékeli a press release-t, csak a miheztartás végett..

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#5) GodGamer5


GodGamer5
addikt

Tiszta Killer Instinct a logo dizájnja. :)

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#6) Male válasza Cifu (#3) üzenetére


Male
nagyúr

Na jó, ez a triviális megoldása volt a problémának :DDD

Synthwave: Igen, feltűnt, nem neked szánt kritika volt ;)

(#7) Synthwave válasza Male (#6) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Ez olyan szokatlan. :DDD

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#8) oroborus


oroborus
újonc

Killer ... :W Oktoberben vettem egy alaplapot, amihez "ez jart" [E2500]. Nos, bar eleve gyanus volt szamomra es inkabb csak overhead-nek tunik, amit a szoftver pakk muvel, azert megneztem, ha mar van. Ha valakinek ez kerul a keze koze, akkor barmit tehet vele, csak ne tegye fel az extra dolgokat a driver-en kivul... napokig szivtam vele. Van, hogy egyszeruen megall a forgalom miatta [a windows service a ludas], es igy siman el lehet vesziteni a connection-t, ha nem, akkor csak jo nagy lag spike-ra lesz figyelmes az ember, stb. Ha csak a driver van fent, akkor egyebkent minden faja. Alapvetoen semmi szukseg nincs ra ... ha valaki pl stream-elni akar, eleg nyilvanvalo, hogy nem indit el kozben 5 letoltest.. hapedig megis megteszi, az extra software nem fog rajta segiteni.. se a messenger, se a skype message-ek sek fogjak megakasztani a jatekot, stb. [my 2 cents ;)]

(#9) ballazol válasza oroborus (#8) üzenetére


ballazol
senior tag

zorkó :((

"A könnyű is súlyos, ha jó és értékes." C.G. Jung

(#10) cacasz02


cacasz02
aktív tag

Nekem is ilyen van kb 4 éve az alaplapon (msi g250 gaming). Na ha ilyen van hozzá akkor érdemes egy másik hálókártyát mellérakni, ezt meg tiltani. Nem támogat szabványokat illetve emulálja őket, a szoftver terheli a cpu-t, de semmit nem ér. Ellenben eldobálja a kapcsolatot olyan 5 sec-re hogy kidobjon a szerver. Szóval ha böngészel vagy ilyesmi akár megfelel, de játékra egy fos. Helyette vettem egy intel kártyát és egycsapásra minden problémám megoldódott (nem is volt drága)

(#11) aginor válasza Cifu (#3) üzenetére


aginor
addikt

By automatically analyzing your PC’s network health and optimizing your network settings, the Killer Intelligence Engine ensures a fast, smooth online experience.

;)

Azért vagyunk a világon,hogy valahol vegyünk egy ATI Radeon-t :))) by: LADA VFTS http://www.flickr.com/photos/40852488@N03/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.