Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) FoxiestFox


FoxiestFox
félisten

"...például az esőcseppek megtapadnak a karaktereken, és felgyűlve például a fülcimpáról lecsöppennek, míg a füst interakcióba léphet a karakterekkel."

Pontosan ilyesmit vártam volna el a jelenlegi konzolgeneráció startján, illetve PC-n már úgy 5 éve.
Ez lesz a jövő, nem a 4562345-ödik semmitmondó bokeh-filter, vagy hajanimáció, vagy 0.001%-kal szebb árnyékok... normális, mindenre kiterjedő fizikai szimulációt, egységes API-n, hamarosan VR-ban... tudom, bilibe lóg.. :U

(#2) Fred23


Fred23
nagyúr

Odab@sz. Tényleg lenyűgöző!

(#3) #58450688


#58450688
törölt tag

Valorie Curry a hölgy, szerintem remek színész, és nagyon cuki! :)
The Following - Valorie Curry videó!

(#4) Menthirist


Menthirist
veterán

"felgyűlve például a fülcimpáról lecsöppennek, míg a füst interakcióba léphet a karakterekkel."
Tehát marad a 30 fps...

Amúgy nem tudom milyen világot sokkoltak ezzel a videóval, szépnek szép, bíztatónak bíztató (és igen, Curry kisasszony is nagyon bájos), de azért a sokkolástól átkozott messze álltam.

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#5) GeryFlash válasza Menthirist (#4) üzenetére


GeryFlash
veterán

+1

Ez a haj valami állati mű, sokkolás az lenne ha már tényleg első ránézésre azt mondhatnánk, hogy ez valódi kép. Ettől messze áll, persze azt majd csak a következő generáció fogja elhozni (ezzel a hardverrel kár is ilyesmit elvárni), de azért ez semmilyen szinten nem nevezhető sokkolónak. Szép, itt tart ma a grafika, ennyi.

Emellett a játékok kaphatnának már valami értelmes fizikai motort is.

[ Szerkesztve ]

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

(#6) #06658560


#06658560
törölt tag

Remek az interakció, miközben a paróka esőben is tökéletesen tart...

(#7) GeryFlash


GeryFlash
veterán

,,Az új motor alapvető előnye, hogy sokkal több compute futószalagot használ, mint a korábbi generációs motor feljavítása, illetve az olyan tradicionálisan CPU-n végzett feladatok kerülnek át az IGP-re, mint az útkeresés"

Abu, ez azt jelenti, hogy ezek a játékok valószínűleg megint csak konzolon lesznek? Mondjuk kijönnek ezek a játékok 2016-2017-ben, addigra már nem lenne pofátlanság talán, ha egyes játékok minimum 4. generációs Intel procit kérnének. Elég lenne a HD 4600 besegítése itt? Vagy esélytelen hogy ezek a játékok valaha is Pc-re jöjjenek?

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

(#8) Cifu


Cifu
nagyúr

Hát igen, az esőn kívül úgy más figyelemre méltót nem is látunk a videóban. :DDD

Ráadásul a frizurája úgy néz ki nagyon mesterkéltnek, hogy a hosszú haj fizikájától messzire elmenekültek. Ez például ott szembetűnő, amikor a vállig érő hajú, fehér ruhás női android a főhős után néz.

Nem rossz, nem rossz, de akkor már inkább a CryEngine kinézete, ott még valami fizika is akad.

[ Szerkesztve ]

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#9) lezso6


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Naggyon randa homájos a háttér ez egy kalap kaki.

;]

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#10) imi123 válasza Menthirist (#4) üzenetére


imi123
őstag

ABU hajlamos a túlzásokra ha Nextgen konzolról vagy Radeon kártyáról van szó. :)
Ettől függetlenül nem néz ki rosszul,csak egy kicsit műanyag hatása van.
De hogy a játék brutális jó lesz arról nincs kétségem.

[ Szerkesztve ]

Tévedni emberi dolog, de állati kellemetlen.

(#11) tDr1v3r válasza lezso6 (#9) üzenetére


tDr1v3r
veterán

És még gyenge konszolos fos is!

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#12) abridabri


abridabri
veterán

Hat most tenyleg a csaj hajan vagytok kiakadva ? hogy paroka ? Egy robotnak nem lehet valodi haja ehh. ;)

(#13) Cifu válasza abridabri (#12) üzenetére


Cifu
nagyúr

Teve van egypupú.... Parókából is van pár fajta.

A baj az, hogy ez úgy néz ki, mint egy ezer forintos műszálból készült party-paróka. Ami egy méregdrága androidhoz nem illik....

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#14) Plasticbomb válasza Cifu (#13) üzenetére


Plasticbomb
addikt

Méregdrága? Látod, szabadon kószál, senkinek nem hiányzik...:P

(Mentem szerelmes lettem ebbe csajba, leváltom vele Sarka Katát.:D :)) )

Egyébként, mi ez a játék, miről szól, mikor várható a megjelenése, PCre is jön?

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#15) UnSkilleD válasza Plasticbomb (#14) üzenetére


UnSkilleD
senior tag

az a fajta szerelem amit a nadrágodban érzel? :D

"Az internet olyan, mint az MTV: annak idején az MTV nagyon trendi volt, aztán hirtelen elavult” - Prince

(#16) BazsiBazsi


BazsiBazsi
aktív tag

Pc pls ;]

[ Szerkesztve ]

(#17) electrodoki


electrodoki
aktív tag

PC-m van, sőt, a PS-t kifejezetten nem szeretem, de ez lenyűgöző!!! Ha tényleg in game renderelt volt a videó akkor le a kalappal a Quantic előtt! Bár a a graf-al a Heavy Rain-nél sem volt gond. Ott is csak az volt a baj, hogy interaktív film volt.

"A lét határozza meg a tudatot! Ha megiszom a lét, elszáll a tudat!" /Hofi Géza/

(#18) Interceptor


Interceptor
addikt

Értem én, hogy ezzel azt prezentálják mit tudna a motor, de ez maximum csak a fejlesztőknek kellene szóljon valami technikai bemutató keretében, a nagyközönség fele csak parasztvakításnak érzem és teljesen felesleges munkának az ilyen bemutatókat. Úgysem lesz ilyen a játék. Ha azzal a tempóval haladunk tovább mint az elmúlt 6-7 évben akkor kb 20 év múlva fog így kinézni egy játék, más esetben akár néhány éven belül is valósággá válhatna. Ha válaszhatnék inkább az AI-ra és a fizikára gyúrjanak rá a fejlesztők.

Nem kell drága gép, csak játékra kell

(#19) Jeanne d'Arc

Ez gyönyörű kérem!

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#20) atok666 válasza Menthirist (#4) üzenetére


atok666
őstag

+1
Gondolom Abu rossz videot linkelt, mert ez csak egy atlagosan kozepszeru valami, semmi tobb...

Atok

(#21) szmöre007


szmöre007
csendes tag

Köszi a cikket Abu :R

Így tovább!!!!!!!:)

(#22) szmöre007


szmöre007
csendes tag

"ez lesz az első olyan belsős fejlesztés, amely a Sony új, nagymértékben módosított fejlesztőkörnyezetét használja, így jelentősen hatékonyabban bánik majd a konzolban rejlő erőforrásokkal."

Abu, akkor az uncharted 4 még nem ezen fut ugye?

(#23) Peat;) válasza Interceptor (#18) üzenetére


Peat;)
veterán

Itt legalább a játék stílusa miatt elérhető hogy megközelítsék ezt a szintet, én nem látom akadályát.

Én az uncharted ugyanilyen tech-demo videoja után vitatkoztam Abu-val, hogy tuti szép lesz, minőségi, de ne azt várják. Sok értelme nem volt, én írtam hogy nem in-game, ő írta hogy a fejlesztők nem hazudnak és kész. :D, "jól" meggyőztük egymást. Azóta persze már láttunk uncharted real in game videokat, persze hogy tök más szint, de ott van komolyabb fizika és interakció, szabadabb játékmenet, csak ez a túlzott Abu lelkesedés igazából senkinek sem jó, mert feleslegesen felhajtja az elvárásokat.

Ennél a generációnál nagyon divatba jött a játék motorral készített videok mutogatása, én sok értelmét nem látom. Ha csak nem azt akarják közvetíteni, hogy "mi tudnánk ilyet ha lenne hardware", de inkább egy nagy átcseszésnek állítják be ezeket, hamis reményeket táplálva. Jó eséllyel ezeket a videokat is valami eszetlen drága pc-ken készítik el.

(#24) #58450688 válasza Plasticbomb (#14) üzenetére


#58450688
törölt tag

Itt "élőben" csodálhatod :)

[ Szerkesztve ]

(#25) haxiboy


haxiboy
veterán

Ez most teljesen új engine vagy ennek a továbbfejlesztése ?

[link]

Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

(#26) ViZion


ViZion
félisten

Nah, ez lehetne a PS reklámfilmje, nem az a táncolós-homáros, amit pár napja kiraktatok... :R

Nagyon jól néz ki, most csak átfutottam a cikket és meglestem a videót szal... ha PS only lesz, akkor rohadjon rájuk az összes befőtt! ;] :D
PC Master Race-nek kell ez a játék! :o

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#27) GodGamer5


GodGamer5
addikt

Csúcs!!! Na akkor PC-re is kérnék egy ilyet! Mármint a játék exkluzív, de egy ilyen enginet összedobhatna valaki. CryTek, Frostbite team valaki... :)

[ Szerkesztve ]

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#28) Cifu válasza GodGamer5 (#27) üzenetére


Cifu
nagyúr

Ahogy a hírben is említve vagyon, ez a grafikus motor az un. interaktív filmekhez készült, ami a Quantic Dream specialitása. Ezzel a motorral nem fognak online FPS-t vagy sandbox szimulátort kihozni, mert arra kvázi alkalmatlan.

Szóval ezért felesleges is összevetni a CryEngine-el vagy a Frostbite-al...

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#29) GodGamer5 válasza Cifu (#28) üzenetére


GodGamer5
addikt

Csak arra próbáltam utalni, hogy a pc-s látványnak már réges régen itt kéne tartania... De azért valamelyik cég tényleg összekaphatná magát, mert pc-n, -a brutális erőforrások ellenére is- megrekedtünk a béka segge alatt...

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#30) ViZion válasza Cifu (#28) üzenetére


ViZion
félisten

Nem érdekelnek a kifogásaid, ide vele FPS-ben és kész! :P ;] :DDD

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#31) Komplikato válasza Cifu (#28) üzenetére


Komplikato
veterán

"Szóval ezért felesleges is összevetni a CryEngine-el vagy a Frostbite-al."
Nem feltétlenül, valamelyik régebbi CryEngine alatt elkészítettek anno egy komplett Sony TV reklámot még egyszer realtime. Azóta a motor még fejlődött is. Simán lehetne vele ilyen interaktív film jellegű játékokat csinálni. Vagy akár új Unreal motorral is. Lásd papírsárkányos demo. A CryEngine MMO-hoz is elég jól bevált.

"Figyelj arra, aki keresi az igazságot és őrizkedj attól, aki hirdeti: megtalálta." - (André Gide)

(#32) rodrigez válasza Komplikato (#31) üzenetére


rodrigez
senior tag

Szerintem ilyen előre rögzített jeleneteket bármely most létező modernebb motorral meg lehet csinálni, akár egy Halo-t hajtó motorral is. Érdemes megnézni az engine-el készült átvezetőket, közük nincs a játék grafikájához.

(#33) K0vasz


K0vasz
aktív tag

Kurvajól néz ki, és úgy voltam vele, hogy "a kurvaannyukat hogy PS-exkluzív lesz", de aztán megtudtam, h a végső játék csak ilyen interaktív mozi lesz, úgyhogy végül csak nem kell vegyek PS4-et, elég lesz csak megnyitni a youtube-ot ;]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.