Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) #65388800


#65388800
törölt tag

A G3S árát még hova akarják emelni? 1 hónap alatt majdnem 20.000 Ft-ot nőtt.

(#2) Csapoati


Csapoati
nagyúr

Hinnye, a 635 1GB-nek szuper ara van!

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#3) MarQs válasza Csapoati (#2) üzenetére


MarQs
senior tag

Kár, hogy ennyi RAM-mal, függetlenül nem lehet kapni...

"Vagy fejlődsz, vagy hanyatlasz, nincs stagnálás!"

(#4) kolosanyi válasza MarQs (#3) üzenetére


kolosanyi
veterán

Kár, hogy a 63x-et eleve nem így adták ki.

(#5) Воланд válasza kolosanyi (#4) üzenetére


Воланд
titán

eredetileg china only volt.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#6) kolosanyi válasza Воланд (#5) üzenetére


kolosanyi
veterán

Tudom, sajnos.

(#7) Halkow. válasza #65388800 (#1) üzenetére


Halkow.
senior tag

kártyásan 55k? ezt hol álmodtad?

(#8) janeszgol


janeszgol
félisten

Szerintem a Galaxy a5-nek nincs olyan rossz kezdőára. A Telenornál amar hadnak 20-30% kedvezményt amúgy is. Az 1 gigás L635 jónak tűnik. Mérhetetlen pazarlás egy S400 mellé fél giga ramot beletenni, hiszen aki játszani akar, annak kell az S400 minimum (és a fél giga miatt meg volt kötve a keze), míg akinek elég a fél giga ram, annak nem kell S400 szintű teljesítmény.

(#9) mediumgecso


mediumgecso
őstag

Galaxy A5 kártyafüggetlen, samsung garival 115.900 Ft
Miért is éri meg megvenni 112.990-ért lebeszélhetőben Telenyomor függőként????

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Natur Titanium // Garmin Venu 2 // Canyon Grail CF SL + Garmin Edge 840

(#10) janeszgol válasza mediumgecso (#9) üzenetére


janeszgol
félisten

Én maradnék a 130 ezer forintos független árnál. Ahhoz képest egy feltöltős 113 ezer nem rossz. Telenornál 7500 a függetlenítés.

(#11) GeryFlash válasza janeszgol (#10) üzenetére


GeryFlash
veterán

Ki az az elvetemült, aki s410-ért 110 ezret ad? 70 ezer is sok azért, Lg G2 mini 55 rugó aztán alig marad el ettől...

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

(#12) janeszgol válasza GeryFlash (#11) üzenetére


janeszgol
félisten

Alig? 1 giga vs 2 giga ram, plusz jobb kamera, jobb szerviz, qHD vs HD, 8 giga flash vs 16 giga flash, 64 bit (most is van értelme, de majd a Lollinál). Nos és a kialakítás minősége. :) Hirtelen csak ennyi jutott eszembe.

Ja és az Edigitalban 65 ezer a G2 mini, egy év garival. Samuhoz kettő jár.

[ Szerkesztve ]

(#13) mediumgecso válasza janeszgol (#10) üzenetére


mediumgecso
őstag

Amit én linkeltem az is független, gyári garanciás termék :U :U Tehát 115.900-ért már van független gyári garis A5, míg Telenyomor ugyanezt árulja 2.000 Ft-tal olcsóbban, csak függőként...akkor miért is jó a Telenor ára?????
Nem figyelsz....

iPhone 15 Pro Max 256GB Natur Titanium // Garmin Venu 2 // Canyon Grail CF SL + Garmin Edge 840

(#14) mediumgecso válasza GeryFlash (#11) üzenetére


mediumgecso
őstag

Bármikor 6X körberöhögi az A5 a G2 mini-t :U........de mindenben!!

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Natur Titanium // Garmin Venu 2 // Canyon Grail CF SL + Garmin Edge 840

(#15) janeszgol válasza mediumgecso (#13) üzenetére


janeszgol
félisten

Bocsánat, figyeltem, pontosabban figyelmen kívül hagytam. Nem ismerem azt a boltot, a 2 év gyári garit sok GSM is hirdet. Én egy picit begyöpösödött "cipőt a cipőboltból, húst a húsboltból" ember vagyok. :R

#14: +1. Ebben egyetértünk.

[ Szerkesztve ]

(#16) mediumgecso válasza janeszgol (#12) üzenetére


mediumgecso
őstag

Egy kis érdekesség az A5-ről
Tud ilyet a G2 mini??? Nem hinném......

iPhone 15 Pro Max 256GB Natur Titanium // Garmin Venu 2 // Canyon Grail CF SL + Garmin Edge 840

(#17) mediumgecso válasza janeszgol (#15) üzenetére


mediumgecso
őstag

Semmi gond, én még nem vettem innen semmit, de a gyári garral ennyiért üdvözlendő dolog....

iPhone 15 Pro Max 256GB Natur Titanium // Garmin Venu 2 // Canyon Grail CF SL + Garmin Edge 840

(#18) kakuk.tamas válasza mediumgecso (#16) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

Fogadjunk, hogy Te a Szamszung fizetett szócsöve vagy.

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#19) mediumgecso válasza kakuk.tamas (#18) üzenetére


mediumgecso
őstag

Fogadjunk, hogy Te meg az Alcatelé (mert a felhasználói adataid alatt az van írva).......ez kb. annyira volt értelmes hozzászolás mint a Tiéd....
Nem azért írtam, hanem azért, mert így van, sokkal jobb az A5 mint a G2 mini.....

iPhone 15 Pro Max 256GB Natur Titanium // Garmin Venu 2 // Canyon Grail CF SL + Garmin Edge 840

(#20) GeryFlash válasza janeszgol (#12) üzenetére


GeryFlash
veterán

Igen alig, a soc 15%kal erősebb, nehogy már a jobb kamera kicsit jobb felbontás fém ház +65-70 ezr ft-ot érjen, mikor uyganazok a játékok futnak rajta...
2 év gari

Ennyiért bakker veszek egy z1 compactot, hülyére veri, vicc ez az a5 :W

[ Szerkesztve ]

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

(#21) janeszgol válasza GeryFlash (#20) üzenetére


janeszgol
félisten

Z1C? Hát nem tudom. Oké a Z1C jóval erősebb. De itt már szoftverháború lehet (tekintve, hogy szoftveresen a Sony meg a Samu elég bajos szokott lenni). Plusz akinek kell egy modern 5 col körüli, az minek venne 4,3 colos, sőt 4,7 colos telefont?

Persze kinek mi mennyit ér. A fémházzal én mindig óvatos voltam. Ha nem lenne M2-m és nálam lenne az ára, elgondolkodnék egy A3-on vagy A5-ön.

Ha az LG G2-t írtad volna alternatívának, akkor azt mondanám igazad van! Vagy Samsung Galaxy s4.

(#22) GeryFlash válasza janeszgol (#21) üzenetére


GeryFlash
veterán

Ha 5" kell akkor vegyen G2-t, az is állva hagyja ezt az s410-et... S410 40 ezres telókban van, komolyan van aki 110-130 ezret ad ugyanazért a Soccal szerelt mobilért? Ha igen, akkor minden tiszteletem a Samsungé, teljesen hülyének nézik a vásárlókat, és azok is :U Kapásból mondok 10 jobb telefont ilyen áron mint ez...

[ Szerkesztve ]

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

(#23) gbal65 válasza janeszgol (#21) üzenetére


gbal65
aktív tag

Az uj samuknal mar eleg minimalis a (vagy kb nincs)szoftver hiba. Az Ace4 eleg jol sikerult, nagyon ott van(szoftverben). A SoC ugyanez az A szeriaban igy ketlem, hogy bugos lenne,mert sokat nem kell modositani.

[ Szerkesztve ]

iPod Touch 6. gen., 10.2 <<>>DIY 2x50W Bipolar Transistor AMP w. Infinity Alpha 5 speakers

(#24) GeryFlash válasza gbal65 (#23) üzenetére


GeryFlash
veterán

Lehet, de a Z1 óta (ott még igen) a Sonynál sincs szoftveres hiba, LGnél sem szokott, HTC talán a legjobb a Nexusok után, szóval a szoftver már kb mindenhol okés, a gond az s410-130 ezer Ftnál kezdődik, ami nem drága hanem vicc kategória.

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

(#25) #65388800 válasza Halkow. (#7) üzenetére


#65388800
törölt tag

Azt elfelejtettem odaírni még, hogy M tarifakategóriával. 1 hónapja még 10.989 Ft-ért meg lehetett venni. Most már 30 felett van és megint raktak rá.

(#26) Halkow. válasza #65388800 (#25) üzenetére


Halkow.
senior tag

Ja így már okés :)

(#27) avlisz80


avlisz80
tag

Ezt az ármozgást! 1-2 ezer Ft gratulálok Telenor!!!Már rohanok is!

Realme gt 2 pro,PS5,Sony 65xh9005,JBL ES90,Klipsch R12SW,Onkyo 9050

(#28) boncser válasza mediumgecso (#13) üzenetére


boncser
aktív tag

Egyébként az edigitalnál még lejön belőle 15% [link]
vásárlás végén be kell írni a kuponkódot és levonja a végösszegből.

(#29) pit stop válasza GeryFlash (#22) üzenetére


pit stop
addikt

Veled értek egyet, ezért a Soc-ért ez az ár vicc. Értem én hogy a Samsungnak új a fém, és ezért keresni akarnak rajta, de akkor is sok. Vodánál néztem nemrég az árát, már akkor is azt hittem valami vicc.
S6 ki fog jönni az úgy le tudja nyomni S5 árát, hogy azt veszem meg újonnan ennyiért. Inkább akkor a régebbi szvsz.

Oroszlánszívű Richárd - az első szívátültetés.

(#30) mediumgecso válasza boncser (#28) üzenetére


mediumgecso
őstag

Ez már így baráti az biztos :D
MÁS: olvastam twitteren, hogy az A7 kezdőára magasabb lesz mint az S5-é :(

iPhone 15 Pro Max 256GB Natur Titanium // Garmin Venu 2 // Canyon Grail CF SL + Garmin Edge 840

(#31) janeszgol válasza pit stop (#29) üzenetére


janeszgol
félisten

Látom itt páran nem látnak a SoC-on túl.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.