Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) kovsol


kovsol
titán

árakról nem volt szó?
csak mert úgy kb 2 hónapon belül tervezek egy xbox vételét, lehet egy ilyet kellene venni akkor már

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#2) Silent77


Silent77
veterán

Jól néz ki. :R

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#3) Zsoccc válasza kovsol (#1) üzenetére


Zsoccc
senior tag

299 dollár

(#4) sittes79


sittes79
addikt

akkor kb 1 hónap, na addig fel is törik mire ide ér :)

(#5) Alexios válasza sittes79 (#4) üzenetére


Alexios
veterán

remélem nem törik fel.

(#6) kovsol válasza sittes79 (#4) üzenetére


kovsol
titán

tuti ezért adják itt ki később :(((

én ha feltörik se feltörtet akarok venni, tudom én hülye

May the Force be with you!

(#7) KraRe válasza kovsol (#6) üzenetére


KraRe
aktív tag

nem vagy hülye, az enyém se flesselt, de mondjuk tuti lecserélem az enyémet majd kb fél év múlva egy ilyenre:D
Hogy miért csak egy fél év múlva?
-Derüljenek ki a gyári hibák, lejjebb megy az ára!:D

(#8) kovsol válasza KraRe (#7) üzenetére


kovsol
titán

jó de én most akarok venni még csak így nem szeretnék ezért venni egy régi fajtát, hogy vegyek egy újat később
eddig xbox classikkal toltam de pár hónapja meghalt, pedig egy v1.0 -ás gép volt szóval nem mostanában lett beszerezve!

May the Force be with you!

(#9) kelzsoca válasza sittes79 (#4) üzenetére


kelzsoca
félisten

Ideje lenne már a warez ellen is tenni valamit :)

https://vertigostore.eu

(#10) RepeatSector


RepeatSector
senior tag

Nah most gonosz leszek ennél se legyen rendesen megoldva a hűtés és legyen sokk boldog RROD box tulajdonos ;]
Vagy ha ebben megoldják a rendes hűtést akkor kérekszépen az én boxomba is + engeszteljen ki minket a microsoft pl olcsóbb vinyó árral
A BANNOLÁST OLDJA FEL a MICRÓSSZOFTVER!!!!!!!! én önhibámon kívül lettem bannolva és még backuppal sem játszottam csak a régi profilomat akartam használni amit tesóm boxából vittünk át de korrupt lett és pc-vel kellett helyreállítani. nem érte meg !

"The tail of the snake is in it's teeth tonight"

(#11) MeszarosB. válasza RepeatSector (#10) üzenetére


MeszarosB.
tag

Dögöljön meg a szomszéd tehene is. :F

[ Szerkesztve ]

Szenteltvízet keresek nagymennyiségben. Ugyanitt hibás G100S eladó.

(#12) Alexios válasza RepeatSector (#10) üzenetére


Alexios
veterán

Mármint miért is kéne kárpótolnia a régi boxosokat a ms-nak? Kiterjesztett garanciát adtak, szó nélkül javították, ha 3ledes lett, nem értem mi a bajod.

(#13) pzstm


pzstm
titán

év vége felé tervzeek beruházni xbox360-ba...sztem tuti egy natal-al együtt kiadásra kerülő packot fogok megvásárolni :K

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#14) szabogabor10


szabogabor10
veterán

Tuti becserélem az Elitemet egy ilyenre még a nyáron. Nagyon jól néz ki és ami még fantasztikus, hogy N-es wifi került bele. Ez nagy előny a PS3 Slimhez képest.

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#15) Alexios válasza pzstm (#13) üzenetére


Alexios
veterán

hát amit ma láttam a natalból az nem győzött meg arról, hogy ez megjelenés napján kéne:D

(#16) Ghandi


Ghandi
aktív tag

Lehet csak én nem vagyok tisztában a dolgokkat,de most csak annyiban változik ez a régi 360-tól hogy dizájnosabb,van benne wifi meg nagyobb vinyó? Alapjaiban semmi nem változik?

Elmélet és gyakorlat közt nincs különbség elméletben

(#17) MeszarosB. válasza Ghandi (#16) üzenetére


MeszarosB.
tag

Kb. jah.

A vinyó viszont nem csak nagyobb,hanem beépített, ami szerintem hátrányt fog jelenteni szervízeléskor.

Szenteltvízet keresek nagymennyiségben. Ugyanitt hibás G100S eladó.

(#18) RepeatSector válasza Alexios (#12) üzenetére


RepeatSector
senior tag

kiterjesztett gari?? akkor nekem tavaly miért nem akarták megcsinálni?? aztán garin kívűl csináltattam meg mert nem járt rá kiterjesztett gari
a PS2-nél legalább ugyanazok a hibák jöttek a slimnél mint a fat-nál lézerfej behal 1 rohadt ellenállás miatt

"The tail of the snake is in it's teeth tonight"

(#19) sittes79 válasza Ghandi (#16) üzenetére


sittes79
addikt

elvileg halkabb is lesz. meg újjlenyomat fogó...igaz nem kell tapizni..hja
meg ready for natal vagy micsoda kunekticat

(#20) sittes79 válasza MeszarosB. (#17) üzenetére


sittes79
addikt

nem beépített csak rejtett..ki lehet venni simán..

(#21) sittes79


sittes79
addikt

magyar mikroszoftos is nyilatkozott a magyar live-ról

http://xbox.hu/blog/2010/junius/magyarxboxlive/

(#22) sittes79


sittes79
addikt

na itt van kézben a slim, a csávó mutogatja meg örül magának

[link]

(#23) D1Rect válasza RepeatSector (#18) üzenetére


D1Rect
félisten

Hány éves volt a box?

(#24) Ghandi válasza MeszarosB. (#17) üzenetére


Ghandi
aktív tag

Nekem nincsen konzolom,én megrögzött PCs harcos vagyok :DDD De ha lenne XBox360-om akkor ezekért tuti nem cserélném le.Engem nem nyügöz le a wifi egy konzolon amikor az ugysem mobilizált,az áram akkor is csak kábelen megy bele UTPn nekem ugyan olyan jó lenne.

Elmélet és gyakorlat közt nincs különbség elméletben

(#25) Sicilian


Sicilian
addikt

:R Nekem tetszik :B :R

nothing is true everything is permitted..

(#26) sittes79 válasza Ghandi (#24) üzenetére


sittes79
addikt

egyedül amiért kéne hogy halkabb talán, mert az enyém már jó régi és jó hangos, amugy
semmi extra, hja de végre nem kell külön kábel hogy rá tudd kötni HDMI-vel a tévére és
optikai hangot a hangcuccra.

sikerült nekik megoldani...kemyény igaz ezzel is lehúztak pár 100.000 dodót
a luserről!! :DD

(#27) Ghandi válasza sittes79 (#26) üzenetére


Ghandi
aktív tag

Hát akkor neked nem uj gép kell hanem uj,gyárilag halkabb ventillátorok :)
Söt én láttam már(igaz csak képen)vizhütéses boxot is :DDD

Elmélet és gyakorlat közt nincs különbség elméletben

(#28) Badb0y


Badb0y
addikt

Teljesítményben ugyanazt fogják tudni igaz? Tehát többre nem lehet számítani, csak ez a pár ficsőr lett plusszba.

Minőségi laptopok https://notebookokhu.business.site/

(#29) RepeatSector válasza D1Rect (#23) üzenetére


RepeatSector
senior tag

akkor 2éves + 3hónapos kb és ugye nem sikerült gariztatni

"The tail of the snake is in it's teeth tonight"

(#30) D1Rect válasza RepeatSector (#29) üzenetére


D1Rect
félisten

Pontosan hogyan is történt?
Flashelt volt a gép?

(#31) Lenry válasza pzstm (#13) üzenetére


Lenry
félisten

ez a natal nálam a röhejes kategória, de előbb utóbb fölhúzom magam és beruházok egy Xboxba, mert tudni akarom a Halo sztori végét

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#32) Zirowe válasza Lenry (#31) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Én azt már "végigjátszottam" wikin+you tubeon xbox hiányában.. :D

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#33) Gebriel


Gebriel
veterán

Csak külsőleg van változás, vagy hardverileg is?

(#34) Def26


Def26
félisten

He-he, pont a szülinapomon. :DDD Nagyon tetszik így elsőre.

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#35) plus44


plus44
veterán

Nem rossz, bár ez a lakkfekete borítás nem tetszik, matt felülettel jobban ütne. Itthoni áráról van valami hír, vagy hogy mikor lehet megvásárolni? Lesz vagy 100k.

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#36) heihachi válasza plus44 (#35) üzenetére


heihachi
addikt

Nem hiszem, hogy 100k lesz. Annyi lesz, mint most a legdrágább modell. Nyilván nem kezdéskor, amikor hiány lesz belőle, és az emberek adnak érte többet is, de pár héten belül tuti.

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#37) heihachi válasza Gebriel (#33) üzenetére


heihachi
addikt

Biztos, hogy változott hw-ben is, hiszen pl a vinyó az tökéletesen más, mint ami eddig volt, méretre, elhelyezésre formára is.

Jah, és még ez is:

"The big news is that the CPU and GPU are combined into one single package, with a die-shrink from 65nm for both components down to the more power-efficient, cooler 45nm. "
[link]

[ Szerkesztve ]

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#38) Badb0y válasza heihachi (#37) üzenetére


Badb0y
addikt

Arra leszek kíváncsi teljesítményben vagy grafikában változott-e, mert ha nem, akkor nem érdemes cserélni. (számomra)

Minőségi laptopok https://notebookokhu.business.site/

(#39) P00By válasza heihachi (#37) üzenetére


P00By
nagyúr

Na, pont ezt akartam kérdezni, köszi! :K

(#40) heihachi válasza Badb0y (#38) üzenetére


heihachi
addikt

Nyilvánvalóan nem változott. Annak aztán semmi értelme nem lenne. Most legyen akinél jobban fut, meg legyen akinél szarabbul ugyanaz a játék? Saját magukkal is meg velünk is kibasznának. Ezt hagyjuk meg a PC privilégiumának, hogy egy játék vagy jól fut vagy nem, vagy nagyobb részletességgel vagy alacsonyabbal. Teljesítményben garantáltan ugyanaz, mint ahogy eddig is minden konzolnál minden revizió ugyanolyan teljesítményű volt.

[ Szerkesztve ]

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#41) JetiRulez


JetiRulez
őstag

Visszaszívom, amit korábban írtam valahol máshol. Erre fogok várni a jelenlegi X360 helyett addig, míg ez minden kiegészítőjével együtt lesz kb 20000 Ft. Cirka 10-15 év, mi az nekem? :DDD
De persze lehet, hogy akkor már áram se lesz, mert itt lesz a világvége és harcolni fogunk mindennapjainkban. :U

[ Szerkesztve ]

"Nem tudom, hányas a kabát nekem, Kakaógengszter rég a nevem, mint az a napközis, ki jól lakott..."

(#42) kovsol válasza Badb0y (#38) üzenetére


kovsol
titán

mivel a fix hardver van a konzolokban és arra optimalizálnak a fejlesztők szerintem így maga a kérdés is felesleges, ilyenkor be kell érni azzal, hogy kisebb a fogyasztás és kisebb így a melegedés is és így általában az élettartam is nőni szokott

May the Force be with you!

(#43) hoffman_


hoffman_
nagyúr

Lehet, hogy belül okoska, tetszetős is, de a régi nekem sokkal jobban tetszik, szerintem az bitang jól néz ki :)

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#44) sirzollee


sirzollee
tag

Csinos darab :C bár lehetne olcsóbb :DDD

(#45) Ghandi


Ghandi
aktív tag

Én azért szinte biztos vagyok abban hogy kb 1éven belül lesz valami uj konzolja a Microsoftnak.Szerintem ezzel most végleg kiárusítják a régi szériát,aztán majd itt az uj!
Ez a legjobb üzletpolitika,ha én lennék ilyen helyzetben én is igy csinálnám.

Elmélet és gyakorlat közt nincs különbség elméletben

(#46) plus44 válasza heihachi (#36) üzenetére


plus44
veterán

Nem tudom, szerintem 80-90k biztos meglesz, de majd kiderül, ha itt lesz.

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#47) g4mer


g4mer
senior tag

Jó, hogy nem vettem xboxot múlthéten :DDD

Sic Parvis Magna

(#48) Gebriel válasza Ghandi (#45) üzenetére


Gebriel
veterán

És mennyi pénzt elbuknál ezzel az üzletpolitikával. :U

g4mer
Aláírásod :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

(#49) KFChicken


KFChicken
tag

szép is, meg formás is, meg mindemellett még takarékos is, sőt a vinyó is nagyobb benne, node, mi a bánatért kellett fényesre csinálni??? :W a sony is jött ezzel a ps3-nál aztán mire a slimhez értek addigra rájöttek hogy nem jó az úgy, erre ugyanezt csinálja az MS csak forditva :W ne már... na pont ez az egy dolog ami miatt fel sem merül a csere lehetősége :W pedig formás lett, de a wifit meg lehet oldani, hdd-ből is van 250es a régihez, a natal meg működik azzal is, az meg hogy külön táp kell neki hát az már édesmindegy, annyit kibirok.

de ez a lakkozás... tisztán visszafejlődés. :W

(#50) Gebriel válasza KFChicken (#49) üzenetére


Gebriel
veterán

"a sony is jött ezzel a ps3-nál aztán mire a slimhez értek addigra rájöttek hogy nem jó az úgy"

Jó volt az nekik úgy, de az árcsökkenés miatt változtattak a külsőn. Nem pedig mert az úgy nem volt jó. :U

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.