Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) INGJOKE


INGJOKE
veterán

Hiába az apple-nek 14 verziót kellet csinálnia ehhez a Xiaomi-nak 12 is elég... :DDD :DDD :DDD :DDD

(#2) aprokaroka87


aprokaroka87
nagyúr

Tehát ez elvileg bizonyos esetekben elérhető lesz Android 10 / miui 12 esetén is, vagy alapból Android 11 kell majd hozzá?

+ Gondolom valamelyik szenzor se árt ha van a készülék-ben.

(#3) aprokaroka87 válasza INGJOKE (#1) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Google-nek meg 11-et, szóval meg is van a nyertes :D

(#4) mrThomi


mrThomi
addikt

Az a vicc hogy ezeknek a csámcsogi xaroknak még a kijelző duppla koppja sem működik jól. Egy note 9 pro társaságával másfél napig bírtam

Nothing Phone (2a)

(#5) aprokaroka87 válasza mrThomi (#4) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Rn7 esetében nem tapasztaltam gondot vele.

Rn9 családdal kapcsolatban lehet olvasni jó pár fura anomáliát.

(#6) #10949376 válasza mrThomi (#4) üzenetére


#10949376
törölt tag

igen érdekes nekem is volt mi 9 ott tökéletesen működött ,lágyan elsőre, a mi 10 viszont vagy erősebben kellet vagy 2-3 szor néha ismételni,írtam is nekik miért szarabb mint a mi 9.

(#7) TunerJoe válasza aprokaroka87 (#2) üzenetére


TunerJoe
senior tag

Gyorsulásmérő alapján dolgozik, legalábbis az Apple-nél. Az meg minden telefonban van szerintem.

instagram.com/albert__gyorgy

(#8) novinyul válasza #10949376 (#6) üzenetére


novinyul
veterán

Nálam meg hibátlan a MI10

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#9) miqlas


miqlas
őstag

... ezt is majd csak néhány készülék kapja majd meg, mint a Live Wallpapert ;] :F

42

(#10) mrThomi válasza #10949376 (#6) üzenetére


mrThomi
addikt

Mi család premiumabb igen, lehet ott jobban odafigyeltek erre. A redmi széria számomra már felejtős

Nothing Phone (2a)

(#11) joey04 válasza novinyul (#8) üzenetére


joey04
titán

nálad jobban/megbízhatóbban működnek a xiaomi cuccok, mint az átlagnál már megfigyeltem. szeretnek téged biztos. :DDD

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#12) pusszycat


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Szerintem kényelmetlen hátul kopogtatni, akkor már inkább rázogassuk. :K

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#13) aprokaroka87 válasza pusszycat (#12) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Az nem árt hosszabb távon a telefonnak? :)

Mármint a rázogatás.

(#14) pusszycat válasza aprokaroka87 (#13) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Nemtudom, én még soha nem rázogattam. Mármint telefont. :D

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#15) Fall-N válasza #10949376 (#6) üzenetére


Fall-N
veterán

Nálam is jól müködik a dupla kopp Redmi Note 7-en. Még, mert most tölti az Android 10/MIUI 11-et. :DDD

(#16) novinyul válasza joey04 (#11) üzenetére


novinyul
veterán

Egyszerű vagy mint a százas szög :U Mivel szinte mindegyik típus megfordul nálam(nem csak Xiaomi) így van tapasztalatom az adott típusú telefonról. Esetleges hibákat is leírom.

[ Szerkesztve ]

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#17) macilaci78 válasza mrThomi (#4) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Egy gyártó egyetlen termékéből vonod le ezt a messzemenő következtetést? :W

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#18) pusszycat


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Kénytelen leszek venni már egy xiaomit, mert vagy jót olvasok róla vagy rosszat, így érdemben nem tudok dönteni. :)

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#19) Graphics válasza mrThomi (#4) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Micsoda értelmes , éles eszű hozzászólás.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#20) joey04 válasza novinyul (#16) üzenetére


joey04
titán

akkor így mondom: nálad feltűnően kevés hiba jelentkezik azok közül, amit a többi user tapasztal. :R

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#21) novinyul válasza joey04 (#20) üzenetére


novinyul
veterán

A boltba megfordult telefonok nagy része user hiba. Én csak használom, ha annyira gáz lenne már menne vissza.

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#22) HeadHunter98


HeadHunter98
tag

Remélem funkcionalitásban nagyot fog előrelépni. Edge Sense után csodás lesz használni ezt is. :)

A változás bent kezdődik

(#23) mbotnd válasza pusszycat (#18) üzenetére


mbotnd
tag

Mi 9-emmel idáig semmi problémám nem volt, minden működik rajta...

(#24) miqlas válasza Fall-N (#15) üzenetére


miqlas
őstag

Nekem már felment és a duplakopp ugyanolyan fasza! :K

42

(#25) Kolondrum


Kolondrum
félisten

Spontán senki nem kopogtat? LoL.

(#26) Fall-N válasza miqlas (#24) üzenetére


Fall-N
veterán

Nálam sincs gond továbbra sem.

(#27) Schuler888 válasza Kolondrum (#25) üzenetére


Schuler888
senior tag

Eppen akartam irni, a veletlenszeru kopogasnak vett parancsra egybol aktival a funkcio? A hatlap helyett a telefon jobb/ bal szelet kopogtatva lenne ertelme. De nekem mondjuk tokeletes hogy dupla power keyre indul a kamera. Akkor mar inkabb a regi kijelzore rajzolos dolgot hasznositsak. Pl lezart kijelzo mellett a bal also sarokbol a jobb oldal kozepehez huzok egy ivet meg hasonlok, kevesebb tevesztes..

[ Szerkesztve ]

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#28) mrThomi válasza macilaci78 (#17) üzenetére


mrThomi
addikt

Ha valamelyik gyártó egyik termékével neked problémád lenne, vennel még tőlük telefont hogy próbálgasd ? 4 éve volt egy redmi note 4-em, azt hittem azóta sikerült az érintés érzékenységen dolgozni de nem igazán vettem észre változást.

Nothing Phone (2a)

(#29) Schuler888 válasza mrThomi (#28) üzenetére


Schuler888
senior tag

en regebben ajanlottam a xiaomi keszulekeket azoknak akik nem akarnak sokat kolteni ra, meg amikor legeloszor behozta a wayteq, van annak mar fel evtizede is, aztan a hetekben szembesultem valamelyik topikban, hogy a regota fennallo problema, hogy hiaba rakjak kivetelek koze egyes appokat, akkor is kilovi, plusz 2 ismerosom is vett masodtelefonnak iPhone melle xiaomit es nekem fikazzak az androidot a xiaomi bugjai miatt... tobbet senkinek nem ajanlom.. :(

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#30) 7Heads Drago


7Heads Drago
veterán

És ezt most a hátlapon hol érzékeli a telo és mivel?
A gyorsulás mérőt zsebben is aktíválhatom vagy egy kátyús úton az autóban.

[ Szerkesztve ]

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#31) Ricardo válasza Graphics (#19) üzenetére


Ricardo
félisten

" csámcsogi xaroknak"

Ennyire vehető komolyan.

(#32) Graphics válasza Schuler888 (#29) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Én beállítottam 2 éve a telefont, hogy mit ne lökjon ki, és azóta is ok

Nem varázslat pedig....

Lehet ismerőseidnek nem kell masodtelefon , csak szarják a kínt.

Miui optimalizáció ki - app lakat és kész :)

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#33) Schuler888 válasza Graphics (#32) üzenetére


Schuler888
senior tag

"Miui optimalizáció ki - app lakat és kész :)"
Pont erre panaszkodtak itt mar egy ideje a juzerek, amire azthittem atmeneti amin minden kinai gyarto atmegy, hogy agressziv a memoria menedzsment, de amikor par hete is erre jott panasz vmelyik uj xiaomi teszt topikjaban akkor lefagytam.
Az ismeroseim meg ugy altalanossagban panaszkodnak hogy hetkoznapi hasznalatban gyengebb es idegesitobb, mint amit hasznalnak(mind2nek XR van)

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#34) Graphics válasza Schuler888 (#33) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Nem tapasztalom ezt a hibát, nálam marad minden memóriában, pedig van, hogy 50-60 lap is bentmarad a böngészőben.

Social media appok is mennek ( marketing miatt ) , illetve futóprogram is, amire mondjuk hisztis lennék ,ha kivágná a háttérben.

Online rádió is megy folyamatosan, lezárt kijelzővel.

Szóval, én nem találkoztam ezzel, de hozzáteszem, beállítottam a készüléket az igényeimre!

Az szokott lenni, hogy megveszik, ha sokért akkor azért szidják, hogy miért nem találja ki a gondolatainkat előre, ha olcsó, akkor meg jólesésből...

Egy mobilt a user használati szokásaihoz kell igazítani, ahogy autót is úgy veszünk, hogy konfiguráljuk... stbstbstb... Aki ezt kihagyja, szopni fog... És önként vállalja :D

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#35) Schuler888 válasza Graphics (#34) üzenetére


Schuler888
senior tag

ez mind oke, de a leirt esetek mind olyanok hogy a leheto legtobb dolgot megtette hogy adott alkalmazas bent maradjon a ramban es megsem, de akkor ezekszerint ez nem miui hanem keszulekfuggo is

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#36) aprokaroka87 válasza Schuler888 (#35) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Ha az adott app rosszul bánik a RAM-al vagy valami marhaságot csinál a háttérben akkor lehet jogos is ha kivágja onnan... :)

(#37) Graphics válasza Schuler888 (#35) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Nehéz így ítélkezni.

A minden, lehető legtöbb dolgot megtette szerintem nem igaz, ezzel pedig nem az Apple usert degradálom, de biztos kikapcsolta a FEJLESZTŐI beállításokban a MIUI opt.-ot?

Csak mert, ahhoz elő kell hívni a fejlesztői menüt... Az meg kopkopkop... Mondanám, hogy hiszem ha látom :D

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#38) Schuler888 válasza Graphics (#37) üzenetére


Schuler888
senior tag

Nem nem nem :D a 2 XR user nem erre panaszkodott, az app kiloves megletere ahogy irtam nemreg egy friss xiaomi tesztben leltem es csodalkoztam el, a 2 i felhasznalonak nincsenek ilyen Xtra igenyei ;] :DDD na most jol beszoltam mindenkinek :D

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#39) Graphics válasza Schuler888 (#38) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Öngólnak hívom, mert azt mondtad mindent megtett, oszt' mégse :D

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#40) Schuler888 válasza Graphics (#39) üzenetére


Schuler888
senior tag

De honnan tudjuk, hogy megse? Ha lesz majd idom/erom elokeresem hol volt es miket tett meg, de elore feltetelezni hogy user error, sztem felelotlenseg..

[ Szerkesztve ]

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#41) Graphics válasza Schuler888 (#40) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Nem nagy felelőtlenség az... :) Max megdől az állításom, belátom ,hogy tévedtem. De szerintem aktiválva sincs a fejlesztői menü. LEhetek előítéletes, de ha az ájfonos nem nyomkodja szét a telefon agyát, akkor mi alapján lenne fejlesztő egy másik készüléken? :)

Én bevállalom, szerintem user-error

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#42) Schuler888 válasza Graphics (#41) üzenetére


Schuler888
senior tag

De ajh Duli b@szki, akinel a memoriamenedzsment a problema, az meg mindig nem a 2 szifonos :)) hanem a forumbeli userek akik szivnak vele. De akkor, mivel bevallom ezereve nem volt kezemben xiaomi, mert mar tok mas teruleten vagyok, fejlesztoi mod nelkul elo se jon az a lelakatolos menu amirol beszelnek, hogy azzal megelozheto a kiloves? Mert ha nem jon elo, akkor nyilvan bekapcsoltak a fejlesztoit, mert anlekul nem tudtak volna lakatolni, de ha meg csak fejlesztoi moddal mukodik a lakatolas akkor kb szemfényvesztés belerakni szimplan, ha ugysem jo developer mode nelkul.. :F

[ Szerkesztve ]

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#43) Graphics válasza Schuler888 (#42) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Így már ok. :)

Lakatolni fejlesztői nélkül is tud amúgy.

A fejlesztői a MIUI menedzsment kapcsolásához kell.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#44) joey04 válasza novinyul (#21) üzenetére


joey04
titán

:DDD

ok

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#45) novinyul válasza joey04 (#44) üzenetére


novinyul
veterán

Szerintem is :U

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.