Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) bollokcs80


bollokcs80
Korrektor

És ez hogy áll meg a fülben?! :F

B.Cs.

(#2) Stimpy001


Stimpy001
aktív tag

Szerintem inkabb olyan mint egy hallokeszulek. :)

iPhone 13 Pro Max 256GB + sok oldschool Ericsson meg Nokia

(#3) whatwhatwhat


whatwhatwhat
aktív tag

Furcsán néz ki, de ha a nagyobb mérettel nagyobb akksit vagy jobb hangzást kap akkor bőven megéri. Engem inkább a gumis rész teljes hiánya zavar. Az meg engem is érdekelne, hogy mitől fog a fülben maradni. :U

Nekem spec van egy ötletem erre: egy mágnest kell beültetni az ember fejébe, és a fülhallgatók mágnesesen maradnának a helyükön. Ez minden problémát megoldana. Patent pending.

(#4) gyonyoruwok


gyonyoruwok
tag

a jelenlegit is szégyellném használni, ez meg ha lehet még butábban néz ki. lehet itt jönni azzal, hogy "airpods copy", de szerintem az a jó út. hisz miről beszélünk? egy vezeték nélküli fülhallgatóról, ami úgy néz ki, mint egy vezetnék nélküli fülhallgató.

Sony A6000 | iPhone 12

(#5) Mimus


Mimus
lelkes újonc

És létezik olyan fül amibe ez passzol és megáll?! :DD :U

(#6) juuzer


juuzer
addikt

Miért van egy olyan érzésem, hogy ez hamarabb ki fog esni az ember füléből, mint egy AirPods? o.O - De ne legyen igazam. :)

Vamos a la playa.

(#7) David75 válasza gyonyoruwok (#4) üzenetére


David75
őstag

Szerintem, meg a galaxy buds a legszebb true wireless füles jelenleg, mondom ezt úgy hogy nem igazán birom a Samsung-ot és magam is sony-t használok. Viszont számomra az airpods meg az airpods pro a legrondább, pedig utóbbi bejönne de ilyen ronda fülest nem fogok hordani.

Tehát kijelenthetjük, hogy ízlésbeli dolgokról teljesen értelmetlen okoskodni mert egymással teljesen ellentétes vélemények is lehetnek.

iPhone 14 pro | Cube Acid 2020

(#8) Asassyen1989


Asassyen1989
csendes tag

Galaxy Beans.
Nekem egy IconX van, engem is meglepett de a leggyakrabban hasznalt feature nekem az on board storage, szomoru hogy a budsbol kimaradt azota is

(#9) Juhaszatti válasza Mimus (#5) üzenetére


Juhaszatti
addikt

Valószínűleg igen, tekintve hogy pont olyan alakja van ami beillik oda:

Persze hogy a gyakorlatban mennyire válik be, majd kiderül.

(#10) kbyte1024


kbyte1024
addikt

Nem gondoljátok,hogy nyílván letesztelték és nem fog kiesni a fülből? Hogy fog ez ott maradni??? pillanatragasztóval wazze :DD

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#11) gyonyoruwok válasza David75 (#7) üzenetére


gyonyoruwok
tag

de azért megtetted te is, ha már erre jártál.
szerintem senkinek nem újdonság, hogy embereknek különféle véleménye lehet dolgokról. a fórumon pedig hangot is adhatunk nekik.

Sony A6000 | iPhone 12

(#12) Schuler888 válasza David75 (#7) üzenetére


Schuler888
senior tag

Najah, en is sokkal inkabb "szegyellnek" egy fogkefe designu csunyasaggal a fulemben maszkalni mint egy buds tipusu kompakt hangkeltovel.. ezzel a beans-zel az a bajom, hogy valszeg gumiharang nelkul nem lesz rendes basszus, de vegulis arra ott az elso 2 kiadas, vkinek pont ez a fajta tipus jon be, oket is ki kell szolgalni :)

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#13) Ganzer


Ganzer
aktív tag

Mint a babszemek :) fura, kíváncsi leszek.

(#14) domerator válasza juuzer (#6) üzenetére


domerator
veterán

Ez ranezesre meg a kezedbol is kiesik :DDD

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#15) #10949376 válasza Schuler888 (#12) üzenetére


#10949376
törölt tag

Pontosan airpods egy okadek palcika lelógó ízé,lehet hogy jól szól de uzemidobe sehol sincs a Buds plus hoz képest
Olyan mint amikor kifojik a fulzsir azt megfagy kb :) mindig kucogok magamba ha latom valakin,de mindenki más nekem nevetséges az airpods

Am várom az uj buds fülest ha akuido is megmarad es szepen simul a fulben.

(#16) Bounti


Bounti
aktív tag

"Nem véletlenül bab kódnéven fut a projekt, a vezeték nélküli szett úgy néz ki, mint egy, vagyis két szem főzelékalapanyag."

Ez nagy durranás lesz!

Ha a halál árnyékának völgyében járok is, nem félek a gonosztól... Mert én vagyok a völgyben a legesleggonoszabb!

(#17) Plug Life


Plug Life
senior tag

Csak akkor érdekel, ha hagyma is lesz hozzá.

(#18) janeszgol


janeszgol
félisten

Na látom egyeseknek babszem lett a segg.... mármint lesz a fülében. :)

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#19) Mimus válasza Juhaszatti (#9) üzenetére


Mimus
lelkes újonc

:) Igazad van, bár szerintem sokaknak nem fog passzolni. Az én fülembe semmi sem marad meg ami nem in-ear. :(

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.