Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) aprokaroka87


aprokaroka87
nagyúr

Snapi 865 lesz benne ugye?

(#2) Kasya


Kasya
nagyúr

A TV-nel engem kimondottan zavar.

(#3) Stabi83 válasza aprokaroka87 (#1) üzenetére


Stabi83
senior tag

Az biztosra vehető az OP mindíg az aktuális csúcsot pakolja bele.
Csak azt remélem hogy megtarták a Pop-Up kamerát és nem.kezdenek el ők is jukasztósdit játszani a Pro vonalon.

Mate 20 Pro -> iPhone XS Max -> Note 10+ -> OP 7T Pro + CAT S61-> Z Flip

(#4) roli543 válasza Stabi83 (#3) üzenetére


roli543
őstag

Pedig nem hivatalos rendereken lyukas lesz a 8... és ip68 meg sehol ha a pletykák igazak..

Apple iPhone 13 mini + Watch SE 44 mm / iPad 2017 & Airpods Pro

(#5) spawn21 válasza roli543 (#4) üzenetére


spawn21
veterán

Szerintem ha lyuk lesz, akkor Ip is.
Viszont az aktuális telefon is eléggé el van látva víz ellen. Mondjuk melyik gyártó vállal garanciát Ip szabvány ellenére is a beázásra?

[ Szerkesztve ]

iPhone 13p

(#6) Noukoum


Noukoum
veterán

Gyönyörűen néz ki!

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#7) ghiottone


ghiottone
nagyúr

Úgy érzem megint erősebb lesz az árazás és már be fognak csúszni 250 fölé a Pro verzióval.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#8) prolad


prolad
őstag

Jó lesz ez a kijelző, de valami nagyot kell dobniuk még mellé, az OP 7/7T Pro nagyon erős ajánlat lett és nem lyukas a kijelzője sem... persze ha beletesznek egy 6k-s akksit, akkor talán :D

(#9) hyperspace válasza ghiottone (#7) üzenetére


hyperspace
őstag

Ott vannak már 250 felett.

ha azt mondom neked van igazad, nekem van igazam... :)

(#10) Stabi83 válasza prolad (#8) üzenetére


Stabi83
senior tag

Hát ha a PRO lyukas kijelzőt kap akkor biztos nem cserélem le a 12/256-os 7 Prot. Esetleg ha valami alkalmi vétel lenne 7T Pro McLaren-re.
Imádtam a Note 10+ t is de valamiért jobban zavar a lyuk mint a notch. Ez a Pop-Up viszont számomra tökéletes.

Mate 20 Pro -> iPhone XS Max -> Note 10+ -> OP 7T Pro + CAT S61-> Z Flip

(#11) Noukoum válasza Stabi83 (#10) üzenetére


Noukoum
veterán

Ha nem lesz ip védelem akkor nem értem miért dobják a pop uo megoldást. Olcsóbb a kameralyuk, vagy többen vennék. Nem bíznak az emberek a pop upban?

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#12) Stabi83 válasza Noukoum (#11) üzenetére


Stabi83
senior tag

Még nem hallottam meghibásodásról. Nekem az első Pop-Up os telefonom még a Vivo Nex S volt. Jelenleg jobb megoldást nem ismerek.

Mate 20 Pro -> iPhone XS Max -> Note 10+ -> OP 7T Pro + CAT S61-> Z Flip

(#13) prolad válasza Stabi83 (#10) üzenetére


prolad
őstag

Azt amúgy se hiszem, hogy megérné, nem nagyon tud ráígérni a Oneplus már a 7 pro-ra se (lásd 7T pro). 120hz, talán 5G vagy legalább 5Gs verzió, meg még pár apróság. Kamerára pl kíváncsi leszek, hogy a 108as modult megkapja-e. Meg hogy mekkora plusz akut kap ezek mellé, hogy ne csökkenjen az üzemidő.

Noukoum
Nem tudom piaci hatása van-e, de eddig akárkinek mutattam (akár a mi 9t-t, akár a 7 Pro-t), mindenkitől megkaptam, hogy minek, meg fél éven belül rossz lesz. Ellenben a kameralyukas megoldást sok ismerőstől hallom, hogy milyen jó, persze képeken nekem sincs vele gondom. A nagy átlagot meg a notch se érdekli, taláán egy Pixel 3 XL méretű igen, de a mostani csepp megoldások már nem.

(#14) Stabi83 válasza prolad (#13) üzenetére


Stabi83
senior tag

Gondolom akik ennyire paráznak a mechanikától azok autót sem használnak vagy mást amiben mozgó rész van hisz fél éven belül úgy is elromlik... :C

[ Szerkesztve ]

Mate 20 Pro -> iPhone XS Max -> Note 10+ -> OP 7T Pro + CAT S61-> Z Flip

(#15) prolad válasza Stabi83 (#14) üzenetére


prolad
őstag

Még olyan messzire se kell menni, ott van az OIS, amit persze már mindenki szeret (már aki persze tudja mi az), aztán az is mozog...

(#16) Stabi83 válasza prolad (#15) üzenetére


Stabi83
senior tag

+1

Mate 20 Pro -> iPhone XS Max -> Note 10+ -> OP 7T Pro + CAT S61-> Z Flip

(#17) hajbel válasza prolad (#13) üzenetére


hajbel
addikt

A T tavaly sem hozott nagy változást OP-nál. Engem 6T-n zavar a notch, főleg ha full screenbe teszek valamit, de leginkább ha nagyítok. Remélem, hogy marad a pop-up kamera, mert ha nem, akkor jövőre nem váltok telefont.

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#18) Darth_Revan válasza roli543 (#4) üzenetére


Darth_Revan
veterán

Hát csak józan paraszti ésszel gondolva biztos nem lesz lyuk, hisz akik a lyukat tippelik azok csak tippekbol dolgoznak.

Viszont ezek hivatalos képek:

És ezeken sehol nincs lyuk.

A Oneplus sorozatoknal már a "Pro" lényege pont az hogy lyuk mentes teljes kijelző és ha lenne olyan pszichiátriai beteg aki annyira nárcisztikusan onimado hogy nem bír ki 5 percet egy szelfi nélkül és e mellé még retteg hogy mi van ha elromlik a kamera motorja, annak meg ott a "sima" változat lyukas kijelzővel.

Elég szánalmas lenne ha a Oneplus hátrafelé lépne és dobna a teljes kijelzős dizájnt amit évekbe telt kifejleszteni egy "biztonságosabb" de elavultabb megoldásra mert néhány ember betegesen retteg ...azt nem is említve hogy most teljes képernyővel promoztak az egészet és elég ciki lenne ha most erre meglepetésként bedobnak hogy "jah csak egyszerűbb volt photoshopban teljes kijelzőt rajzolni de valójában lyukas lesz" :U

Viszont állam leesne ha az információ amire alapozzák a meset hogy lyukas lesz a kijelző csak egy hatalmas nagy félreértés lenne és valójában az ott egy kijelző mögé beépített kamera helye lenne, mert végülis a Oneplus társ cégének az Oppo-nak már van teljes kijelző mögé rejtett kamerája :C

[ Szerkesztve ]

(#19) Stabi83 válasza Darth_Revan (#18) üzenetére


Stabi83
senior tag

Igen van az Oppo-nak de ahogy be is valják még baromi bétastádiumban van a dolog.
Akik meg paráznak a Pop-Up kamerától azoknak ott a sima. Nekünk meg a Pro.
Ha Pop-Up-os lesz a 8 is akkor a 7T Pro kihagyásával arra ugrom, persze csak ha el nem baszarintanak valamit ( pl az árazást ).

Mate 20 Pro -> iPhone XS Max -> Note 10+ -> OP 7T Pro + CAT S61-> Z Flip

(#20) Darth_Revan válasza Stabi83 (#19) üzenetére


Darth_Revan
veterán

Hát ha béta stádiumban van akkor már elég jól működik: [link]

Már a nyáron volt működőképes telefonjuk ezzel a megoldással de ott sokan húzták a szájukat mivel bizonyos szögből látható volt azért az üveg mögött a kamera.

Úgy látom ez meg itt is megvan ...

[ Szerkesztve ]

(#21) Stabi83 válasza Darth_Revan (#20) üzenetére


Stabi83
senior tag

Szerintem még kell egy év amire kiadható lesz de az tény hogy az innováció már nem az USA és Kórea környékén keresendő...

Mate 20 Pro -> iPhone XS Max -> Note 10+ -> OP 7T Pro + CAT S61-> Z Flip

(#22) Noukoum válasza prolad (#13) üzenetére


Noukoum
veterán

Nem sok magyar használhat pixel 3 xl-t :) De amúgy igen, sokaknak tetszik a noccs

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#23) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Remélem marad a maximum 250ezres ár

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#24) Stabi83 válasza enginev3.0 (#23) üzenetére


Stabi83
senior tag

Talán a legkissebb sima ( nem Pro ) kiszerelésnél beférhet 250 alá. Esélyes hogy ők is felűlnek a 16GB vonatra. Szerintem 8, 12 és 16GB várható náluk ( lehet hogy a 16GB-t megtartják későbbre a T változatnak ).

[ Szerkesztve ]

Mate 20 Pro -> iPhone XS Max -> Note 10+ -> OP 7T Pro + CAT S61-> Z Flip

(#25) gattolino


gattolino
senior tag

Remélem valóban nem lesz kameralyukas. Lassan le kellene cserélni az 5T-t.
Több mint 2 éve megvan és még tökéletesen működik. Ez a baj, de már kezdem unni. :D

[ Szerkesztve ]

Vivo X90 Pro Plus

(#26) enginev3.0 válasza Stabi83 (#24) üzenetére


enginev3.0
félisten

Azért az durva emelés lenne 2 év alatt

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#27) Stabi83 válasza enginev3.0 (#26) üzenetére


Stabi83
senior tag

Már a 7 Pro sem volt olcsó. Akárhogy nézzük felnőttek és a nagyok áraival kezdenek dobálózni. A 7T Pro viszont egyenesen túlárazott lett a 7-hez képest főleg ha azt nézzük hogy nagyítóval kell keresni a különbségeket. Ez a tendencia szerintem nem fog megállni.

Mate 20 Pro -> iPhone XS Max -> Note 10+ -> OP 7T Pro + CAT S61-> Z Flip

(#28) pècsimunkás válasza Noukoum (#22) üzenetére


pècsimunkás
addikt

Pl nekem is. De mindenképpen jobb szerintem egy kamera csepp, mint a lyukas kijelző.

Egyszer már hadat üzentünk az USA- nak, úgy látszik nem tanultak belőle!

(#29) prolad válasza Noukoum (#22) üzenetére


prolad
őstag

Biztos nem sokan, mondjuk egyik nap láttam egy Pixel 4et egy tízévesforma gyerek kezében, meg is lepődtem. De nem néptelefon, az biztos.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.