Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) fateless


fateless
veterán

Ha valaki havonta 3.000+-szal tölti fel a készülékét, akkor már jobban megéri valamely felhasználói csoporthoz csatlakoznia és tizenx forintos percdíjjal telefonálnia, mint feltöltőkártyás csomagot használnia - ez a magánvéleményem.
Mindemellett üdvözlöm, hogy végre kezdenek (újra) megjelenni a kedvezmények.

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#2) ThorsHUN


ThorsHUN
őstag

Tehat a voda aszondja, hogy az eddigi 3X Ft-os percdijamrol valtsak at 41 Ftosra, mert 3K-s befizetesnel kapok 100 perc hetvegi lebeszelhetoseget?:D:D:D:D

Ez a nagy durranas? Nevetseges:)

Ennel a Djuice-os ajanlat kategoriakkal jobb szerintem.

[ Szerkesztve ]

(#3) Norbi21


Norbi21
senior tag

Ez lett volna a nagy promó, amivel megfogják a djuice-t :U ?

(#4) ThorsHUN


ThorsHUN
őstag

Eh ezt erosen beneztem... eddig 43 ftos dijjal telefonaltam.

(#5) z0d1AK


z0d1AK
veterán

Hmm. Elég batár percdíjak ezek.
Vannak még gondok a Djuice-al, ahogy azt érzem is a hátamon, de megoldhatóak, és havi 2500ft-ért 20 forintért hívom a vodát is. Bármikor....

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#6) ottoyes


ottoyes
senior tag

Hááááát nem is tudom...bocs fiuk,de nekem ez olyan gyengének tünik..azért köszi :)

Ottoyes

(#7) Brutális eb


Brutális eb
addikt

Előre látom a topik nem az elégedett hozzászólásoktól lesz tele de sajnos én is csak azt mondhatok ez nem valami nagy cucc. :(

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#8) DeltaPower válasza ThorsHUN (#4) üzenetére


DeltaPower
őstag

uno plusz? én is úgy emlékeztem hogy 35 ft-os percdíjon beszélek, ezt mikor emelték fel?
én 35ft-ra kötöttem szerződést...

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

(#9) amanoba


amanoba
őstag

hát nem estem le a székről ezektől az ajánlatoktól.. :(((

Zene nélkül az élet tévedés volna - Friedrich Nietzsche

(#10) dedike


dedike
addikt

Komolyan ennyi az egész? :U

(Én valami nagyobb durranásra gondoltam!) :B

(Ettől függetlenül, akinek ez jó/megfelelő, az használja egészséggel! :R )

Jó szerencsét!

(#11) Donfuli78 válasza DeltaPower (#8) üzenetére


Donfuli78
tag

Kb 1-1 1/2 éve

(#12) BaliJack


BaliJack
aktív tag

A cikkben az extrák táblázata nem a honlapon megtalálható táblázat.

Érdekes egy ajánlat, hogy havonta töltsék fel az emberek 3000 HUF-fal a kártyát, ez már majdnem olyan, mintha előfizetne, nem? :)

(#13) sec094


sec094
tag

Bocs fiúk, de ebben semmi új nincs. Eddig is volt jutalom, csak nem volt táblázatban föltéve.

(#14) PowerBuldog


PowerBuldog
veterán

Csúcsidő 07-20. Hát kinyalhatják a hátsó felem. :DDD
Bocs fiúk, de ez ritka szánalmasra sikerült. :P

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#15) Apollyon


Apollyon
Korrektor

Hát ez elég sovány, főleg a "hálózaton belül" megkötések miatt..

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#16) Blaise


Blaise
veterán

Nagyon gáz tarifák ezek :(

(#17) plus44


plus44
veterán

Ez lenne a djuice ellenfele? Világos.:D

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#18) Segal


Segal
veterán

Ez tiszta vicc elösször 3000ft ért akármennyi hétvégi duma hálózaton belül, aztán 3000ft ért már csak 300 perc volt aztán most meg már csak 10...
Most ez komoly?? Tőltsem fel többször ennyivel a kártyám hogy ugyanannyit beszélhessek ingyen??
Főleg hogy itt a djuice.
Most én mondom bocs fiúk de ennyi volt részemről a voda kenjétek a hajatokra a percdíjaitokat....

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#19) spammer


spammer
veterán

Most ebben mi az újdonság? Szerintem eddig is ezek a tarifák voltak és ezek a jutalmak, annyi a változás, hogy azt hiszem eddig 300 perc volt a jutalom, most meg 100 (3k-s feltöltés estén). Bár ez utóbbiban nem vagyok biztos, de több semmiképp sem lett, mint volt.

Sőt, a Klub mintha 19 forint lett volna hálón belül, most meg 20 :U

Tehát akkor most miben is lett jobb vagy kedvezőbb? :F Valaki javítson ki, ha tévednék..

szerk:

#18: na akkor mégis csak jól emlékeztem, 300 perc volt, azelőtt meg elvileg "korlátlan".. most meg 100-ra csökkent.. Köszönjük Voda :C

[ Szerkesztve ]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#20) ottoyes válasza spammer (#19) üzenetére


ottoyes
senior tag

Hmm..ez elég furcsa!Nem bírja a háló a terhelést?Röhejes lenne..

Ottoyes

(#21) z0d1AK


z0d1AK
veterán

Még a végén nagy pofára eséseket okoz majd a Djuice:U

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#22) dedike


dedike
addikt

Azért lehet a prepaidban csak ennyi, de vannak ott érdekes dolgok még! :K [link]

Jó szerencsét!

(#23) Misi 007


Misi 007
Közösségépítő

Részemről is ennyi volt a voda még ledumálom a simről ami rajta van aztán megyek kihozom az új simem...
Bocs fiúk de ezt kár volt reklámozni annyira szánalmas... :W

(#24) Csontfej


Csontfej
csendes tag

Szerintem a Vitamax tarifák nem változtak, csak a jutalmakat módosították.
Azért ettől többet vártam.
Előfizetésesben vannak új tarifák.
Már adatforgalmat is tartalmaz a havidíj. Elvileg korlátlan, de 50 mega után lassítanak.

(#25) depmod


depmod
senior tag

Én csak azt imádom, hogy mindig az aktuálisan érvényben lévő tarifacsomagos embereknek kedveznek. Én szkúlos vagyok, engem mi a fenéért nem támadnak meg valami kedvezménnyel? Ja, mert olyan alacsony a percdíj, hogy hülyék lennének még ezt megfejelni valami jóval?
Anno volt a bónusz, ha 7000ft-al töltöttem, a kkor 8000-et írtak jóvá, ezt eltörölték, jönnek ezek a vevőcsalogató akciók, a régiek meg le vannak szarva.

..., akkor a nyuszi b***hatja!

(#26) ilyen_85


ilyen_85
senior tag

Felháborító, hogy milyen szinten próbálják meg lehúzni az átlag embert, aki még mindig az alap kártyás dolgokban gondolkozik...

3X, 4X Ft-os percdíjak? Perc alapon?

Lassan egy éve telefonálok 16 Ft-os percdíjért, másodperc alapon... és mindez havi 2500 forintomba kerül, amit lebeszélhetek...

Ezt nem lehet máshogy tekinteni, csak rablásnak...

(#27) dedike válasza ilyen_85 (#26) üzenetére


dedike
addikt

Gondolom nem publikus csomagban vagy! :U

(Egyébként pedig örülj neki!) :P

Jó szerencsét!

(#28) bazsa88


bazsa88
csendes tag

Szerintem el kellene erősen gondolkozni némely szolgáltatónak (Tré és Voda) hogy mennyiért lehet náluk kártyás csomagban más szolgáltató előfizetőit hívni! Kicsit gázosak a tarifáik csúcsidőn és hálózaton kívül!! Már bánom hogy a régi Vitamax City-s Sim kártyámat hagytam lejárni!! Mindenféle jutalom nélkül beszéltem este 6 után bárhova 20 ft-ért! Most meg jutalommal, majdnem a duplájáért hálózaton kívül?? Kenje a Voda a jutalmát oda ahova akarja!!

[ Szerkesztve ]

Bazsa88

(#29) mukibuci válasza bazsa88 (#28) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

A pannon 41 és 59Ft-os percdíja sokkal jobb tényleg, de csak a Trének és a vodának kell gondolkoznia :U

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#30) Donfuli78 válasza mukibuci (#29) üzenetére


Donfuli78
tag

Reggel 6-tol este 7-ig tarto csúcsidő sem rossz :DD

(#31) Barthezz2


Barthezz2
MODERÁTOR

Mióta bejött a voda az országba, azóta náluk vagyok, de azt hiszem már nem sokáig.. :U

Everybody lies.

(#32) depmod válasza Barthezz2 (#31) üzenetére


depmod
senior tag

Hát ezzel én is így vagyok, hol előfizetőként, hol kártyásként. Az azért röhej, hogy magasról szarnak a fejemre. Ugyanakkor a másik 2 szolg. még ennyire sem "olcsó". Mind a T, mind a pannon árai röhejesek számomra, én vodást 10ft-ért, mást 33-ért hívok. Ez a mostani standard/klub sem a kánaán, de a többi tarifa máshol vicc.
Amennyiben valaki meg tud cáfolni, hajrá

..., akkor a nyuszi b***hatja!

(#33) -NOKIA- válasza Segal (#18) üzenetére


-NOKIA-
Ármester

ez tényleg egy vicc, anyu mindig ezt használta, és akkor ennyi...

(#34) mukibuci válasza -NOKIA- (#33) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

Ha anyu eddig ezt használta, akkor ezek után is használhatja tovább....

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#35) Samus


Samus
addikt

A Sima Vitamax eddig nem 39 volt mindenhová? Hová a retekbe emelik már a percdjakat? Tényleg megyek Tréhez, ezek meg rohadjanak meg...

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#36) RootRulez


RootRulez
félisten

Ha ez akar lenni a djuice ellenfele, akkor eléggé sikertelen próbálkozás szaga van. Szerintem legalább is...

═════════════════════════════════════════

(#37) ottoyes válasza Samus (#35) üzenetére


ottoyes
senior tag

Dominó olcsóbb? :F

Ottoyes

(#38) mukibuci válasza Samus (#35) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

Már elég régóta 41, most nem változtak a percdíjak, csak a jutalmak.


ottoyes: Igen olcsóbb, hálózaton belül (38). Máshova ugyanúgy 41ft.

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#39) ottoyes válasza mukibuci (#38) üzenetére


ottoyes
senior tag

A Domino Nap valóban három ruppóval olcsóbb hálón belül..[link],azonban nincs "jutalom".Ha ezt megpróbáljuk forintosítani,akkor sztem jobb a VitaMax.Izlés dolga. :R

Ottoyes

(#40) mukibuci válasza ottoyes (#39) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

7000 feletti feltöltésnél vmi 16400ft a bónusz :) Ha felhasználod mindet :)

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#41) Samus válasza ottoyes (#37) üzenetére


Samus
addikt

Számomra az lenne, mert Vodás ismerőseim száma gyakorlatilag nulla, Barátnőm is T-s, így a jutalmakkal úgy igazából semmire sem megyek. Jó volt a sima Vitamax, amikor másodperc alapon ment a dolog, nagyon olcsón kijöttem, 12-20mp alatt simán elintéztem ami gyorsan kellett, megérte telefonálni, mert 1:01 az 1:01 volt, nem 2...hiába volt 64 a percdíj, mégis jobb volt, hétvégén és este 7 után meg csak 35 volt, bárhová, másodpercben. De túl jó volt, nem kell. Te sem, Voda...bár az igazság az, hogy feltöltősben semmi sem olcsó. Röhejes a különbség a feltöltős és havidíjas árak között. Ennyire megérné a havidíjas? Miért jobb az? És miért nincs 1000 pénzes csomag SEMMI korlát/magasabb percdíj nélkül nélkül?

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#42) ottoyes válasza Samus (#41) üzenetére


ottoyes
senior tag

Talán a havidíjas konstrukció jobban tervezhető a szolgáltató számára.A havidíj optimális esetben minden hónapban befolyik a kasszába,a hűségidő lejártáig.

[ Szerkesztve ]

Ottoyes

(#43) #21346560 válasza DeltaPower (#8) üzenetére


#21346560
törölt tag

vitamaxcity-m van, 19 ft-os csúcsidőn kívüli percdíjam volt, aztán akartam mutatni egy havernak a neten hogy milyen jó percdíjam van, és meglepődtem, hogy 25 ft már :DDD
bementem a vodához és elpanaszoltam bánatom, s hogy már 7 éve vagyok hűséges náluk , legalább egy sms-t küldhettek volna, hogy felemelik a percdíjaimat.
a válasz az volt, hogy nem kötelesek tájékoztatni engem ilyenekről, tájékozódjak, érdeklődjek ha kiváncsi vagyok rá.... jah és kiderült, hogy már 1 éve magasabb a percdíjam :(((
gondoltam hetente be fogok menni hozzá megkérdezem, hogy a tarifáim változtak-e a héten :D
jah, és a cikkben mintha 2x is a csúcsidőn kívüli percdíj lenne feltüntetve :C

[ Szerkesztve ]

(#44) Flashcash válasza ottoyes (#39) üzenetére


Flashcash
Közösségépítő

A Domino Nap 41FT hálón kívül, 38FT hálón belül.
Ráadásul van náluk feltöltési kedvezmény, (aranykártyás szinten amit elég könnyű átlépni) 5000FT feltöltésnél 10%, 10ezerFT-nál 15% kedvezmény van még ebből a percdíjból.

Emellé van Domino Nap Plusz opció amivel havi 260FT-ért este18 és reggel 7 között minden belföldi szám 22FT-ért hívható.

Szerintem a T ajánlata veri a Voda jelenlegi csomagjait.

(#45) Misi 007 válasza #21346560 (#43) üzenetére


Misi 007
Közösségépítő

A City tarifacsomagnál 20Ft a csúcsidőn kívüli percdíj ha mobilt hívsz.
Előnye hogy már 18:00-tól vége a csúcsidőnek míg a hasonló újabb Party tarifánál csak 20:00-tól.
Hátránya viszont hogy vezetékest hívni minden időszakba veszett drága...
Én is jobbnak láttam anno City-be maradni!

[ Szerkesztve ]

(#46) ThorsHUN válasza DeltaPower (#8) üzenetére


ThorsHUN
őstag

Az basszus es meg en hittem magam baromnak, hogy itt felreirok hulyesegeket...
Ez mekkora lehuzas mar????

(#47) Mindy-Lee válasza Segal (#18) üzenetére


Mindy-Lee
tag

Pontosan ugyanezt akartam.

Nekem Klub csomagom van, és dec 2-ig korlátlan volt a Jutalom 7 vége, ami onnantól 300 perc lett. Gondoltam ok, még ez belefér, mert annyit tényleg nem beszélek, de 10 perc?
Hát jó...Voda kártya good bye, djuice kártya marad.....

(#48) Mindy-Lee válasza Mindy-Lee (#47) üzenetére


Mindy-Lee
tag

Illetve 100 perc.

De nem értem ezeket a határokat: 2000 Ft-os feltöltés után a következő már a 3000-res, nem?

(Sorry, csak az előzőt már nem tudtam szerkeszteni...)

(#49) #21346560 válasza Misi 007 (#45) üzenetére


#21346560
törölt tag

de jóóó, akor vissza vitték le! :D
hidd el, fel volt tolva 25 ft-ra :D bosszuskodtam is hisz én főleg a kedvezményes időszakban szoktam telózni :DDD

(#50) ilyen_85 válasza dedike (#27) üzenetére


ilyen_85
senior tag

ilyen flottás akármi, egyébként vodás :D ... egyfajta bosszúnak tartom az első sim-emért, ami Pannon Praktikum volt, valami irreális 17x!!!!! forintért percenként... :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.