Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Picco


Picco
addikt

250 EUR? :Y

It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#2) Bandi995 válasza Picco (#1) üzenetére


Bandi995
aktív tag

ki vesz ennyiért gémer fülest? :U

(#3) radi8tor válasza Bandi995 (#2) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Egyelőre nem látom értelmét lecserélni a PC-360-ast. Az még nem ilyen színes kiadás.

⭐ Stella

(#4) Chibass


Chibass
tag

Szép és jó, de már nem vennék olyat, ami nem biztosít sima jack dugós csatlakozást is az USB hangkártya mellett.

Aki nappal is legény, az éjjel nem volt ott!

(#5) @rglaaf válasza radi8tor (#3) üzenetére


@rglaaf
veterán

Én még a PC 350 se cserélném :N

PSN:BiZzare_0 ️

(#6) radi8tor válasza @rglaaf (#5) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Olyanom is volt előtte, de nem jött be a zárt rendszer. Túlságosan elszigetelt a külvilágtól. :)

⭐ Stella

(#7) CsonkaImo válasza Bandi995 (#2) üzenetére


CsonkaImo
addikt

Nem sokan, de biztos ennek is megvan a vásárlói rétege. Ennyi pénzből én inkább vennék egy jó hangkártyát, egy stereo fejhallgatót meg egy jó minőségű mikrofont.

(#8) Nigér


Nigér
őstag

A HD 800-ból miért nincs gamer edition verzió, a népek biztos kajálnák... :U

;]

(#9) killer095


killer095
őstag

Ha már egy rahedli pénzt kell kidobni fejhallgatóért akkor már inkább egy Astro, vegyes üzemre meg egy fasza stereo, és hangkártya páros! :K

ORIGIN/Battlelog: IDaVe_CQCI , PSN: DaVe095hun

(#10) MK VII


MK VII
veterán

Felső kategóriás gémer'. Hát persze, hogy gémer'.. :)

[ Szerkesztve ]

(#11) #97716736 válasza MK VII (#10) üzenetére


#97716736
törölt tag

Ma mar ami csilivili meg piros fekete, az mar alapbol gamer. Szerintem meg jo fules lehet, regen voltak Sennheiser fuleseim.

(#12) SylverR


SylverR
senior tag

Szennyhejzer. A túlárazás vezető mérnökei. :D

Nem!

(#13) Lacok válasza Nigér (#8) üzenetére


Lacok
őstag

A legújabb kiadása a HD800 - nak csak egy szerény S jelölést kapott így nem túl népszerű. De, ha megkapná a gémer edisön felíratot biztos, hogy vinnék mint a cukrot. :DDD

"Errare humanum est, sed in errare perseverare diabolicum"

(#14) mlinus


mlinus
őstag

nekem most sennheiser game one-om van, nem rossz, nem sokkal marad el a beyerdynamic dt770pro-tól.

a dt770+modmic kombó meg kb annyi mint a sennheiser game one, szóval az ára annyira nem rossz. bár a recsegő műanyag elég gagyi hatást kelt.

(#15) tailor74


tailor74
őstag

250 EURO - "gémer" - meg is van az ok-okozati összefüggés.

Aminek kerekei, vagy mellei vannak, azzal előbb-utóbb gond lesz.

(#16) ViZion


ViZion
félisten

Ennyiért már tényleg felső kat... árban :D Felénk kicsivel többért gémer PC-t vesznek már ;]

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#17) tibaimp


tibaimp
nagyúr

Csak kérdezném, hogy egy ilyen fejhallgató (az előd 75.000 Ft) mennyivel jobb, mint mondjuk ez:
Roccat Kave XTD, mert én ilyet vettem 2x is (az első eltört 3 év után, leejtettem, de tökéletesen működött)
És ez nem virtual hanem tényleges 5.1, szóval?

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#18) SylverR válasza tibaimp (#17) üzenetére


SylverR
senior tag

Túl van árazva rendesen. 75-ből bőven kapsz egy igazi hi-fi 2.0 fejhallgatót, egy Xonar hangkártyával, ami tud Dolby Headphone-t. Mellé még egy 10ezres mikrofon ami megint csak jobban fog szólni, bár nem ezerszer az tény. A Roccat-od árát nem tudom, de attól valószínűleg jobban szól. De nem éri meg.

Nem!

(#19) radi8tor válasza tibaimp (#17) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Nem az a lényeg, hogy virtual vagy physical.
Hanem az, hogy Sennheiser valóban fejhallgató gyártó cég sok sok éve. Roccat pedig nem.
Hangminőség is egy szempont. (volt Razer 5.1-esem, jópofa volt de nem volt nagy szám)

⭐ Stella

(#20) SunMount3r


SunMount3r
nagyúr

Majd utána olvasok ennek a Virtual vs Real Surround dolognak, hogy melyiket, hogyan oldják meg a fejhallgatókban. (Bár gyanítom, hogy az igaziban fizikailag van több kis hangszóró, a Virtual meg a sztereó hangképpel trükköz valahogy szoftveresen.) De nem értem ha már direkt a gamer szegmens "csúcs" modelljének szánják, akkor miért nem fért bele ebbe 75K-ért az "igazi" :U Sourround...?! :F

Olvastam már egy-két vélemény ilyen fülesekről és sokan írták, hogy ez a Virtual megoldás elég gagyi.

Mondjuk nem mintha túlzottan izgatna, vagy érintene, de kíváncsi vagyok... :D :U

[ Szerkesztve ]

(#21) Ku'leth válasza SunMount3r (#20) üzenetére


Ku'leth
tag

"ha már direkt a gamer szegmens "csúcs" modelljének szánják, akkor miért nem fért bele ebbe 75K-ért az "igazi" :U Sourround...?! :F"

Kisebb lenne a profit.

A tanácsadó az, aki a szeretkezésnek harminc módját ismeri, de barátnője még sosem volt.

(#22) #06658560 válasza SunMount3r (#20) üzenetére


#06658560
törölt tag

Nekem van Sennheiser fejes USB hangkártyával, virtuális 5.1-gyel. Notiról használva. A hangkártya lényegesen jobb hangképet és hangerőt ad, mint a noti sajátja. De leginkább mély kiemelést jelent.

(#23) ViZion válasza SunMount3r (#20) üzenetére


ViZion
félisten

A hallás szubjektív, még jobban, mint VGA-nál a képminőség... Szal. szigorúan a saját véleményem, h két fülem van, elég a 2.0 fülesben. Megfelelő helyiségben, normális 5.1 vagy 7.1 pl. filmekhez jó dolog, de fülesben 2.0 és kész. Játékhoz is. :R

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#24) Jim Tonic


Jim Tonic
nagyúr

Jó cucc lehet, de azért ez az ár. :U

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#25) SylverR válasza SunMount3r (#20) üzenetére


SylverR
senior tag

Én a saját tapasztalataimból azt mondom, hogy kell egy jó sztereó fejhallgató, amire egy megfelelő hangkártyával kilehet küldeni kerekben 6-8 hangcsatornát. Nem tudom a Xonar hogy oldja meg, de szinte közel tökéletes térhangzást kapok, filmekben kevésbé észrevehető - de a hangfalas 5.1 se valami hűdenagy dolog -, játékokban viszont brutál jó. Megtudom mondani, hogy az adott zaj fentről, lentről, távolról, balról, jobbról szól. A virtual surround is, meg a valódi 5.1-es fejhallgatók is hülyeségek. Normális fejhallgató kell, meg egy Dolby headphone képes kimenet. De a legolcsóbb mindenképp egy Xonar.

[ Szerkesztve ]

Nem!

(#26) Ku'leth válasza SylverR (#25) üzenetére


Ku'leth
tag

No de rá van írva hogy gémer ? :DDD

A tanácsadó az, aki a szeretkezésnek harminc módját ismeri, de barátnője még sosem volt.

(#27) SylverR válasza Ku'leth (#26) üzenetére


SylverR
senior tag

Nem, de az nem érdekel. :D

Régen kaptam egy helyi üzletben 10ezerért egy HD555-öst, ami akkor lett volna boltban 48 ezer. (most alaphangon is 60).
Most van egy Audio-Technica-m. Illetve kettő is, előzőnek a kábele meghalt. De a kábel 2x annyi időt bírt ki, mint a Sennheiser burkolata. Darabokra tört. Ráadásul jobban szól az olcsóbb AT. A fele árba kerülő AT sokkal szebb hangképet ad. Szóval... Régen én se hittem el ezt. De most már én is felugrottam a vonatra, és kijelentem, hogy a Sennheiser és az AKG túlárazott sz.rok. :DDD

[ Szerkesztve ]

Nem!

(#28) ONEFREE


ONEFREE
aktív tag

Kiábrándító 250€...És lehet ez is gagyin szól... Tudjátok hogyan kell normális hangot kicsikarni Corsair HS40 Raptorból mert ha két sokol hangszórót tennék a Füles részébe akkor is szebben szólna. Nem értem hogy került ez forgalomba.... 😲 Valaki legyen kedves és ossza meg velem a titkot.

[ Szerkesztve ]

(#29) schawo


schawo
titán

Maximális hangnyomás? Biztos, hogy nem fordítottatok valamit félre? Ez egy lejterjakabnak tűnik. Szerintem ez simán az 1Vrms-hez tartozó hangnyomásérték. Seni azt szokta megadni, és értékben sem elképzelhetetlen. Maximálisnak sehogy sem passzol.

[ Szerkesztve ]

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#30) SylverR válasza ONEFREE (#28) üzenetére


SylverR
senior tag

A titok az lesz, hogy szét kell szerelni, és venni bele egy pár 100 euro-s hangszórót amire átcseréled. :U
Vagy kidobod a szemétbe, és veszel valamit ami nem ipari hulladék. ;]

Nem!

(#31) schawo válasza ONEFREE (#28) üzenetére


schawo
titán

Beteszed egy hidraulikus prés alá, és addig nyomod, amíg, ki nem adja a szép hangot.

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#32) #06658560 válasza ONEFREE (#28) üzenetére


#06658560
törölt tag

Én sok vagy öt éve vettem a sajátomat, akkor 140-180€-ért, az szépen szól.

(#33) Lacok válasza ONEFREE (#28) üzenetére


Lacok
őstag

"Nem értem hogy került ez forgalomba.... " úgy, hogy csúcsidőben ment ki az útra :DDD

"Errare humanum est, sed in errare perseverare diabolicum"

(#35) ONEFREE


ONEFREE
aktív tag

Ez kész van mint a matekházi...

(#36) McSico


McSico
senior tag

Hmmm. De hol az RGB LED? Nincs gémer cucc RGB LED nélkül. :D

"Ha bármi rossz dolog ér az életben, gondolj arra, hogy egy elkényeztetett kurvának mindig rosszabb!"

(#37) Chp


Chp
őstag

Átlagos hangzás horror áron? Kösz, nem.

(#38) CsonkaImo válasza mlinus (#14) üzenetére


CsonkaImo
addikt

A DT 770-nek teljesen más a karaktere. Hangzásban nem sok köze van a Sennheiser-hez, persze ez nem azt jelenti, hogy jobb, csak egyszerűen más. Kényelemben és anyagminősben viszont a Beyer jobb szvsz.

(#39) pomorski válasza McSico (#36) üzenetére


pomorski
őstag

Jó az az RGB LED (mire??), de ahogy olvasgatom a hsz-eket, úgy látom, hogy kikapcsolják (akkor meg minek?). :)

(#41) vaakuum válasza Chibass (#4) üzenetére


vaakuum
addikt

Dettó

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#42) vaakuum válasza SylverR (#12) üzenetére


vaakuum
addikt

Asszony mai napig használja benn a melóhelyen az én 6 éve ősöregnek és akkorra bőven kiszuperáltnak minősített hd 202-met. Mondjuk egyszer már kellett forrasztani az érintkezést fent a fülkagylónál, de ehhez képest is jó befektetés volt.

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#43) tibaimp válasza SylverR (#18) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Köszi. A Roccat 25.000, és nem hangkártyás (ez volt a lényeg). Az a gond, hogy nincs összehasonlítási alapom, mivel Sennheiser, AKG és hasonló profi cuccokat még nem volt szerencsém kipróbálni.
Ez a dolog meg szerintem elég szubjektív. Nekem a Roccat-ban az tetszik, hogy nagyon kényelmes, órákig tudom használni, és ez az egyik legfontosabb ezen a téren.

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#44) #06658560 válasza tibaimp (#43) üzenetére


#06658560
törölt tag

A Sennheiser fejesei is jók komfort téren: a nyitott, szövetpárnás megoldások nem izzasztanak.

(#45) killer095 válasza #06658560 (#44) üzenetére


killer095
őstag

Nincs 9is bennük olyan bass hogy a fejed lerepül! ;]

ORIGIN/Battlelog: IDaVe_CQCI , PSN: DaVe095hun

(#46) #06658560 válasza killer095 (#45) üzenetére


#06658560
törölt tag

Mindig rühelltem a túltolt basszust. Szóval pont jó, cserébe van normális közép és magas.

(#47) killer095 válasza #06658560 (#46) üzenetére


killer095
őstag

Beállítás kérdése ;)

ORIGIN/Battlelog: IDaVe_CQCI , PSN: DaVe095hun

(#48) SylverR válasza tibaimp (#43) üzenetére


SylverR
senior tag

A kényelem jó kérdés. A HD 555 szétnyomta a fülem, nagyon fájt egy idő után. Ugyanígy problémás volt az Audio-Technica TAD400-am. Az M40x-em azonban tökéletes. De nekem hatalmas dumbó-fülem van, szóval... :))

@(#42) vaakuum: Én csak 2 évig használtam a Sennheisert, na meg plusz 1 évig még. De akkor már ritkábban. Nem a kábel tört meg, azzal eddig még csak a TAD400-as ATH-mnál volt baj. Azért is vettem végül az M40x-et, aminek cserélhető a kábele. De ott is kívül tört meg a kábel, nem a burkolat alatt. A HD555-tel nekem nem a kábel volt a bajom, hanem hogy szilánkosra tört a burkolata a "zsanérnál".

[ Szerkesztve ]

Nem!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.