Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) D1Rect


D1Rect
félisten

A hivatalos álláspont:
A szerverek túlterheltek, ezért nem mennek a trainingek.
Amúgy sokat javult a helyzet.
Ne csináld meg a trainingeket, menj rögtön multizni.(persze ha találsz szervert)

A bugokat javítják(az első hotfix pár nappal megjelenés után kint volt), sokaknál nem javított semmit,de volt akinél megoldotta a problémákat.
Itt a topikja.

[ Szerkesztve ]

(#2) Nunder


Nunder
őstag

Szerintem ez az új trend manapság: minél bugosabban kiadni egy játékot, hogy aztán patch-ekkel, hotfixekkel, meg DLC-kel lehessen foltozgatni még egy évig, így fejni meg még jobban a játékosokat. :((

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#3) ollie válasza Nunder (#2) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Légyszi ne szólj hozzá a topikhoz, ha fogalmad sincs a játékról. Köszi.

Amúgy meg a patcheket nem pénzért szokták adni, de itt még a játékért sem fizetsz.

[ Szerkesztve ]

***

(#4) Sanya válasza Nunder (#2) üzenetére


Sanya
nagyúr

tőlem is már annyi zsét lehúzott ez a TELJESEN INGYENES JÁTÉK

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#5) Skynet258 válasza Nunder (#2) üzenetére


Skynet258
veterán

Ahogy a kollégák mondják, illetve kiegészíteném annyival, hogy DLC-kkel nem foltozgatni szoktak egy játékot, hanem bővíteni... Az meg nem fáj senkinek, ha nem kell, nem veszed meg őket, ennyi.
De még egyszer: itt semmi ilyen nincs, teljesen ingyenes játékról beszélünk ;)

https://geekpulse.hu

(#6) ez_meg_emaz válasza D1Rect (#1) üzenetére


ez_meg_emaz
őstag

Hát nekem inkább elindul a training mint a multi. Amint join-ra megyek bármeik szerónál lefagy abban a pillanatban. Igaz csak a progi, de az asztalra már visszatérni nem tudok. Csak resti vagy kikapcs segít. :(((

(#7) D1Rect válasza ez_meg_emaz (#6) üzenetére


D1Rect
félisten

A topikban leírtam egy lehetséges megoldást:
Némi segítség a kifagyogatáshoz:
(musts)
In VIDEO menu change DISPLAY MODE to WINDOWED
In AUDIO menu change SOUND DEVICE to Generic Software or Optimal
(also, got more luck entering servers, or was it my imagination)
in AUDIO menu change VOICE CHAT to DISABLE

Nekem csak az után jött helyre, hogy csináltam egy backupot, majd uninstall, könyvtárt del manuálisan, resintall.

[ Szerkesztve ]

(#8) Robaj válasza ez_meg_emaz (#6) üzenetére


Robaj
addikt

Nekem meg join után töltöltölt és a végén visszadob a főmenübe. Igaz még nem volt időm próbálgatni rajta semmit.

(#9) D1Rect válasza Robaj (#8) üzenetére


D1Rect
félisten

Túl sokan vannak a szervereken, és nem tudsz joinolni.

(#10) Nunder válasza ollie (#3) üzenetére


Nunder
őstag

ollie, Sanya, Skynet258: Nem kimondottan erről a játékról van szó, hanem amit az utóbbi időben láthatunk. A DLC-k nagy része minimális élményt jelent és mégis sok pénzt elvon a felhasználótól. A javítások tényleg nem kerülnek pénzbe, de mikor a megjelenés után 2-3nappal már kiadják az szvsz gáz. Csak ennyit akartam, lehet hogy nem a legjobb helyre ment a hsz, de szerintem azért van igazság benne. :B

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#11) puttputt válasza Sanya (#4) üzenetére


puttputt
őstag

Esetleg, akinek adat-alapú netje van... :DDD

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#12) Skynet258 válasza Nunder (#10) üzenetére


Skynet258
veterán

Igen, nagyon sok olyan DLC van, ami 2 fillért nem ér - persze mindenki el tudja dönteni, megveszi-e vagy sem ;) Másrészt olyan nagyon sokba nem kerülnek - igaz itt most nem Európának erre a felére gondolok...
Erről a játékról meg annyit, hogy valóban gáz, méghozzá hatalmas. Évekig fejlesztik, beharangozzák, hogy ilyen jó, meg olyan realisztikus - persze ez akár igaz is lehet, mert konkrétan még túl sokat nem tudtunk játszani vele :D
Mindenesetre nagy blama az egész, kint van napok óta, de használni nem lehet. :U

https://geekpulse.hu

(#13) Nunder válasza Skynet258 (#12) üzenetére


Nunder
őstag

Erről beszéltem én is :DDD :R

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#14) Sanya válasza puttputt (#11) üzenetére


Sanya
nagyúr

evéskor sem fizeted ki a szarás árát :D ( nyilvános wc rulz)

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.