Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) fRooStzzZ


fRooStzzZ
senior tag

:W

(#2) boeing


boeing
senior tag

Na ez meg minek. :Y

(#3) TOBYMACK válasza boeing (#2) üzenetére


TOBYMACK
tag

Gyorsan előkapod a táskából a VR headset-ed és nézegeted a buszmegállóban a képeket az ismerőseidről.

Piszkos krumpli, törött mogyoró, zsákodba nem való, Te áldott Télapó!

(#4) proof88 válasza boeing (#2) üzenetére


proof88
addikt

Minek-minek, ugyan minek? :N Csinálok telóval panorámaképet és körbenézhet rajta akivel megosztom. Mi a gond ezzel? Vagy ti annyira szeretitek a panorámaképet csík alakban nézegetni? :D

(#5) hodostamas


hodostamas
addikt

Szuper ötlet. Sokszor jól jönne az ultrawide panoráma normális megjelenítése.. Valaki lehet nem csak a buszmegállóba használná ;)

(#6) fornettisuti


fornettisuti
veterán

wow fantasztikus hűha
inkább azt csinálnák meg, hogy a feltöltött képek eredeti, ne pedig fos minőségben jelenjenek meg.

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#7) tecsu válasza fornettisuti (#6) üzenetére


tecsu
addikt

Arra marginális az igény. ;)

https://www.youtube.com/watch?v=F7uwRuF6pYw

(#8) fornettisuti válasza tecsu (#7) üzenetére


fornettisuti
veterán

miert, kérdezték, volt igényfelmérés?
-valahogy sejtettem...

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#9) pomorski


pomorski
őstag

Na ez aztán a szuper hír mára, be is aranyozta a napomat. :W

(#10) kriszpontaz válasza boeing (#2) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Panorámában csücsöríteni :D.

(#11) proof88 válasza fornettisuti (#8) üzenetére


proof88
addikt

Kellene rá igényfelmérés? Töltsd fel instagramra. A többség úgyse fogja látni a különbséget.

(#12) marc.loedi


marc.loedi
csendes tag

En sem ertem, hogy miert kell minden egyes, sokszor egeszen trivialis Facebook hirt kozolni. Szerintem a legtobbunk nem ezert jar a PH-ra hirt olvasni.

(#13) saelin válasza kriszpontaz (#10) üzenetére


saelin
veterán

Gondoltam beírok valami hasonlóan frappánsat, de látom megelőztél... :K

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#14) #81562624


#81562624
törölt tag

Szavakkal nem tudom kifejezni mennyire utálom ezt az egész facebook szarságot. Világ megrontója, emberiség tönkretevője. És bazz engem néznek hülyének, ha azt mondom, hogy nincs facebookom. Az eszem megáll...

(#15) pomorski válasza #81562624 (#14) üzenetére


pomorski
őstag

És mellesleg nagyon jó, hogy nincs FB accountod! Már többször leírtam több helyen, hogy egy állásinterjún a HR-es esetleg azt megnézi és azért nem vesznek fel, mert a munkahely policy-jával nem összeegyeztethető, amit ott látnak.

(#16) Mr X válasza #81562624 (#14) üzenetére


Mr X
veterán

Szóval a FB az antikrisztus...

(#17) #81562624 válasza Mr X (#16) üzenetére


#81562624
törölt tag

Maradjunk annyiban, hogy nem jó dolog a FB. Ha nem érted, hogy miért nem, akkor ez van. :)

(#18) Mr X válasza #81562624 (#17) üzenetére


Mr X
veterán

Maximum te nem tudod jól használni, vagyunk sokan, akiket nem rángat a pokol legmélyebb bugyrába, mert ésszel, felelősen használjuk. ;)

[ Szerkesztve ]

(#19) Keem1 válasza pomorski (#15) üzenetére


Keem1
addikt

Szerinted belőlem mennyit látna egy ismeretlen HR-es? Egy teljesen átlagos profilkép és egy város. Ennyi.
Aki nem tudja a facebookot használni, plusz a megosztások láthatóságát megfelelőre állítani, az ne is facebookozzon, ill. az meg is érdemli, ha a profilja miatt nem veszik fel valahová.
Nem a facebook tehet a sok negatív véleményről, hanem azok, akik nem tudják használni. Én vettem a fáradságot és az ismerőseimet bekategorizáltam. Akik a legközelebb állnak hozzám a valóságban, azok látnak belőlem a legtöbbet (de az meg nem újdonság, hisz a felkerült tartalom velük együtt készült), aztán egyre többen egyre kevesebbet látnak, míg a legnagyobb mennyiségű ember (a vadidegen) meg kb. semmit.
Az meg más dolog, hogy olyat sose osztok meg senkivel, amit később megbánnék, vagy ami az ismerőseimet idegesítené, unalmasnak vagy rossznak találnának.

[ Szerkesztve ]

(#20) #81562624 válasza Keem1 (#19) üzenetére


#81562624
törölt tag

Nem a facebook tehet a sok negatív véleményről, hanem azok, akik nem tudják használni.

Szerinted mennyien tudják normálisan használni? Az a baj a facebook regisztrációval, hogy nincs IQ szinthez kötve. Boldog-boldogtalan regisztrálhat. Írni és olvasni nem tudók is beszabadulnak. A gyerekeknek sem ezen kéne elb@szniuk a napjaikat.

Az meg más dolog, hogy olyat sose osztok meg senkivel, amit később megbánnék, vagy ami az ismerőseimet idegesítené, unalmasnak vagy rossznak találnának.

Szóval csak a szépet és jót szabad megosztani, különben nem jönnek a lájkok... :U Pont ez a baj az egésszel, hogy megfelelési kényszer van az oldalon is.

(#21) Keem1 válasza #81562624 (#20) üzenetére


Keem1
addikt

"Szóval csak a szépet és jót szabad megosztani, különben nem jönnek a lájkok"

Nem teljesen erről van szó. Csak egyszerűen nem osztok meg érdektelen dolgokat. Mondok egy példát. A hétvégén pl. a városligeti sörfesztiválon voltam, ott kattintottam 1-2 képet, főleg a többiekkel együtt szerepelve. Azt fel is dobtam face-re, de csak olyanok látják, akik ott voltak, plusz akik nem, de jól ismerik a képen szereplőket, hogy láthassák, miről maradtak le. De a vasárnap reggeli kávét nem osztottam meg, mert rajtam kívül senkit nem érdekel. Erre gondoltam abban a mondatban, amit idéztél.

(#22) proof88 válasza #81562624 (#20) üzenetére


proof88
addikt

Leírhatod a véleményedet, de győzködni a másikat teljesen felesleges egy egyébként ingyenes termék/szolgáltatás (nem)használatáról. Ajánlhatsz alternatívát, de itt van fent a legtöbb ember. Engem nem zavarnak azok akik nem tudják normálisan használni, mert beállítottam hogy ne lássam őket. Ezt bárki megteheti. Az hogy a gyerekek regisztrálnak, a szülők, a közösség felelőssége. De én ebben nem kívánok véleményt alkotni meg messzemenő beszélgetésbe menni, mert ez már nem az a világ ahol pl én felnőttem.

(#23) Keem1


Keem1
addikt

Próbálta már valaki ezt? Nekem nem sikerült, egy 16480 pixel széles félkör panorámát akartam feltölteni, de sima kép lett belőle. Ofkorz, nem telefonnal készítettem, hanem normális minőségű kompakt fényképezőgéppel, de ez csak nem lehet hátrány. Vagy igen? Vacak mobilos fotónak kell lennie és egy normális minőségű már nem is jó? :U
Szóval a kép felment, de nem lehet körbeforgatni, hanem hagyományos (összekicsinyített, keskeny és széles) képként ment fel.

(#24) hodostamas válasza Keem1 (#23) üzenetére


hodostamas
addikt

FB oldalán azt írják csak bizonyos mobilos appokkal készített fotókat eszik meg, és automatán érzékeli hogy panoráma vagy sem, ráeröltetni nem lehet default. Bár egy guglit megér, át lehet-e verni valahogy(exif mahinálás pl?)

edit: meg is van: [link]

[ Szerkesztve ]

(#25) Keem1 válasza hodostamas (#24) üzenetére


Keem1
addikt

Igazad is van, átolvasom, amit küldtél :R

Amúgy ez eléggé, hogy is mondjam, baromság, hogy csak támogatott appal lehet ilyet csinálni. Van egy sokkal jobb eszközöm hozzá, nehogy már csak telefonnal tudjam. Baromság.

(#26) Márton válasza hodostamas (#24) üzenetére


Márton
nagyúr

köszi, ez jól jött! :R

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.