Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) ldave


ldave
félisten

Szerintem sokan lesznek, köztük én is, aki most találkozik ezzel a játékkal először. Nagyon kíváncsi vagyok már rá.

A Slime draws near! Command?

(#2) oriic válasza ldave (#1) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ezek szerint megveszed? Na majd véleményt kérnék. :)

Live-Die-Respawn

(#3) falijja


falijja
őstag

Hú hát ez valami nagyon gyengének tűnik... :((

(#4) ldave válasza falijja (#3) üzenetére


ldave
félisten

Nem baj, ezek szerint nem te vagy a célközönség.

A Slime draws near! Command?

(#5) wikings2


wikings2
őstag

Világ életembe nem játszottam egy résszel sem, de most már komolyan be kéne szerezni egy 3ds-t és bepótolni kismilliónyi gameplay órát. :(

Talán én is Pest vagyok... Pest a pestiségem. Pest,hogy rég Pesten lakok, s nem lettem pesti mégsem.

(#6) Sirandrish válasza falijja (#3) üzenetére


Sirandrish
legenda

Ezt miről sikerült megállapítanod?
Mert ez a játék brutál király :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#7) perge666 válasza Sirandrish (#6) üzenetére


perge666
veterán

Szerintem te biztos nem hagyod ki. :D

(#8) Sirandrish válasza perge666 (#7) üzenetére


Sirandrish
legenda

Pedig ezt most egyelőre sajnos pont ki kell hogy hagyjam. Ezért most nem veszek még egy 3DS-t :B
De idővel ráteszem a mancsom, nyugi :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#9) perge666 válasza Sirandrish (#8) üzenetére


perge666
veterán

Jaaaaa hogy eladtad a 3DS-t?? :Y

(#10) Sirandrish válasza perge666 (#9) üzenetére


Sirandrish
legenda

Persze...amit akartam azt végigvittem rajta (2 Zelda) aztán adtam el :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#11) falijja válasza Sirandrish (#6) üzenetére


falijja
őstag

Még nem volt hozzá alkalmam így ránézésre tűnik nagyon gyengusnak...persze lehet más lenne élőben kipróbálva.. :)

(#12) Sirandrish válasza falijja (#11) üzenetére


Sirandrish
legenda

De melyik része tűnik gyengének. Arra lennék kíváncsi :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#13) falijja válasza Sirandrish (#12) üzenetére


falijja
őstag

Úgy maga a játékmenete a videó alapján.. nem igazán tűnik valami acélosnak nem így képzeltem el ezt a játékot.

(#14) Sirandrish válasza falijja (#13) üzenetére


Sirandrish
legenda

Azért azzal nem árt tisztába lenni hogy ez a játék majdnem 15éves.
És hidd el hogy a mai napig megállja a helyét. Persze nem a mai tizenéves korosztálynak van belőve a nehézsége, de az már inkább a korosztály hibája :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#15) falijja válasza Sirandrish (#14) üzenetére


falijja
őstag

Igen persze nem azt mondom hogy ez szar játék...ha akkoriban kipróbáltam volna lehet most másképpen néznék rá de kimaradt és így nekem nem bejövős. :)

(#16) Sirandrish válasza falijja (#15) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nem tetszhet mindenkinek :N

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#17) Mans20 válasza falijja (#15) üzenetére


Mans20
addikt

Ez kb 10 év alattiaknak szánt valami,abból is a siralmasabb féle.

(#18) perge666 válasza Mans20 (#17) üzenetére


perge666
veterán

:DDD :))

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.