Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) CsikiRoli


CsikiRoli
tag

Huhhh nagyon izgalmasnak tunik! Biztosan lesz par nap szabadsagom amikor megjelenik! :D :DD

Üdv: Roland

(#2) BOBAKILL


BOBAKILL
őstag

Van egy kevés Bloodborne áthallása szerintem, ezek a bossok.. jó lesz. :D Nagyon bejön a cucc, marha jók a mozgások, a harcrendszer is jónak tűnik. Ahogy elnézem eléggé az időzítésre van kiélezve a harc.
(Mindenki kedvenc youtubere örülhet, ebben nem lesz pajzs. ;] )

(#3) CsikiRoli válasza BOBAKILL (#2) üzenetére


CsikiRoli
tag

Pajzs talan lehetne benne egyebkent, Bloodborne-ban nem volt mert
"Hunters do not normally employ shields, ineffectual against the strength of the beasts as they tend to be.
Shields are nice, but not if they engender passivity.
"

Itt ebben a felallasban a sima kardok ellen nem latom miert ne lehetne benne shield. (Spear-t mar lattunk, lehet latunk majd shieldet is.)

[ Szerkesztve ]

Üdv: Roland

(#4) melega válasza BOBAKILL (#2) üzenetére


melega
őstag

Egyetértek, ezért én már elő is rendeltem. Ez lesz jövőre az első és a legjobban várt játékom.

(#5) BOBAKILL válasza CsikiRoli (#3) üzenetére


BOBAKILL
őstag

AZért nem hiszem hogy lenne pajzs mert a bal kezet azt különféle eszközökkel felszerelve használjuk majd nem pedig pajzsolásra. Ez a fajta harcrendszer kizárja a pajzsot szerintem. De lehet nincs igazam. Meg ugye itt lehet védkezni karddal, sőt kell is. Lásd: Nioh.

(#6) CsikiRoli válasza BOBAKILL (#5) üzenetére


CsikiRoli
tag

De mar lattunk is egy ilyen esernyo szeru "pajzsot" ami a bal kezeben van, mert ugye az valtoztathato hogy mi van benne, egyszer balta, egyszer landzsa stb stb, lehet hogy a pajzs is koztuk lesz. Vagy ha mas nem akkor az esernyo lesz a pajzs :D

Üdv: Roland

(#7) BOBAKILL válasza CsikiRoli (#6) üzenetére


BOBAKILL
őstag

Lehet hogy pajzs is lesz, nem tudom. :) Mindegy , engem nem zavar csak furán nézne ki a karkater egy pajzzsal.
A BB-ban is volt 2 fajta pajzs, bár olyan nagyon egyiknek sem volt értelme.

(#8) CsikiRoli válasza BOBAKILL (#7) üzenetére


CsikiRoli
tag

Mondjuk nekem mindegy, nagyon varom. :)

Üdv: Roland

(#9) cyberkind


cyberkind
félisten

Abszolút jöhet, lehet elő is rendelem ha mondjuk egy pofás fémtokot adnak úgy. Nekem pedig be kell pótolni a Nioh-t és a Nier-t. :))

Paranormal Cocktivity

(#10) Šolaire


Šolaire
veterán

Durva anyag! Kell😃

“Praise The Sun” \[T]/

(#11) Scholes9


Scholes9
nagyúr

Előrendelve, várjuk :)

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#12) laposonly11 válasza BOBAKILL (#7) üzenetére


laposonly11
senior tag

Szamurájok nem használtak pajzsokat közelharcban, főleg hogy az összes japán fegyver kétkezes fegyver.

Ordo est anima rerum.

(#13) melega válasza Scholes9 (#11) üzenetére


melega
őstag

PS 4-re rendelted elő? Én igen.

(#14) Kvelstadt válasza BOBAKILL (#5) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Meg azért mert ott abban a korban nem igazán használtak pajzsot.
De most jut eszembe hogy korábbi vidróba nem a kalappal védekezett egyszer? Az talán beférne mint pajzs.

[ Szerkesztve ]

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#15) sp8787 válasza Kvelstadt (#14) üzenetére


sp8787
addikt

Mert langszorot hasznaltak? :U :D

(#16) Kvelstadt válasza sp8787 (#15) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Na ez mondjuk jogos, de azt inkább elnézem nekik ha azt is nézzük hogy a puskspor is keletről származik. :)

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#17) BOBAKILL válasza Kvelstadt (#14) üzenetére


BOBAKILL
őstag

Volt valami pajzsszerű cucc amit kicsapott az alkarjából...lehet legyező vagy ilyesmi. :D
Lesz itt minden, lángszóró, pajzs, ütvefúró, "karról indítható nyaldmegatököm" stb.. :DDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.