Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

Telefonra kéne ezt kiadni... Ez így elég kevés Switch-re.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#2) nxswitch válasza Plazmacucci (#1) üzenetére


nxswitch
senior tag

Mit értesz kevés alatt?

(#3) Plazmacucci válasza nxswitch (#2) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Hát ha a harc labda dobálás akkor az a régi fekete fehér gameboy játékok színvonalát sem üti meg :)

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#4) SunMount3r


SunMount3r
nagyúr

Mosta ezek annyiban különböznek, hogy a főhős, meg a piku karakterének más lesz skin-je? :D :F

(#5) smc válasza Plazmacucci (#3) üzenetére


smc
addikt

Pedig ez ugyan az a sorozat lesz, ha jól látom.
Kb mint a Black, csak szebb grafikával és pár újdonsággal. Mi a baj vele? Eddig is imádták az emberek.

5600X 2x16GB 6800XT | i5-3570 2x4GB 1050TI | MS Surface Book | iPad Pro 12.9 | iPhone X | iMac e2008

(#6) Plazmacucci válasza smc (#5) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Akkor nem értem miért a dobálózással promózzák. Igaz, nekem az Emerald volt az az utolsó amivel játszottam, nem tudom mi megy azóta.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#7) Béééla válasza Plazmacucci (#6) üzenetére


Béééla
őstag

Mert Gó és ott dobálni kell. Remélem hogy attól még lehet ütni is a vadon előugrókat mert elég gyatra a dobálás a régi harc helyett.

Bélabá

(#8) Dreimus válasza Béééla (#7) üzenetére


Dreimus
senior tag

Csak dobálni lehet és a támadásokat trainerek ellen lehet csak használni. Ez ahogy korábban írták spin-off, a tényleges rpg-s változat pedig jövőre jön majd. Elvileg rebesgetik, hogy a többi részt is megcsinálhatják spin-off változatban a go széria alatt, ez függ természetesen ezen rész fogadtatásától is.

(#9) smc válasza Dreimus (#8) üzenetére


smc
addikt

Ehh.. Pedig az RPG-t már a konzol megjelenésekor ki kellett volna dobni. :\

5600X 2x16GB 6800XT | i5-3570 2x4GB 1050TI | MS Surface Book | iPad Pro 12.9 | iPhone X | iMac e2008

(#10) Kokzor


Kokzor
aktív tag

Néztem a videókat, de nekem marha fura a harc rész. Ha lenne valami fizikai támadás, akkor csak egy helyben állnak és valami effektet mutat helyette. Ennyire nehéz lenne normálisan megcsinálni? :F

(#11) Béééla válasza Kokzor (#10) üzenetére


Béééla
őstag

Mondhatni hagyomány lett. Megvan a bája.

Bélabá

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.