Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) HussarF

Ezen a reklámon besírtam :DDD

Nagyon fogyatékos

(#2) AS


AS
félisten

Megvan az egyik új kedvenc kari :C
Nagyon Cool

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#3) Liquid Snake


Liquid Snake
aktív tag

Tv reklám nagyon jó! :C :C

A Hideo Kojima Game

(#4) Garada


Garada
őstag

Ez a vadnyugati karakter nagyon ott van! :DDD

(#5) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#6) AS


AS
félisten

Már csak 4 class van hátra :)
Ami lehetséges söt elég biztos:
Jax lánya
Jax
Sonya
Kensin vagy más.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#7) wolfman


wolfman
veterán

Azért nagy g..iség verekedős játékban folyamatosan pisztolyt használni ami bármi távolságra elér.

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#8) atainprison válasza wolfman (#7) üzenetére


atainprison
senior tag

A többi (egyenes) "projectile" támadás nem megy végig pályán. Vagy mégis :) ? Ugyanúgy lehet blokkolni, mint a többit, csak ez kicsit gyorsabb.

(#9) Sirandrish válasza wolfman (#7) üzenetére


Sirandrish
legenda

Majd unlockolod a golyóálló mellényt és annyi :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#10) oriic válasza wolfman (#7) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Anno Striker?:)

Live-Die-Respawn

(#11) hpeti2


hpeti2
aktív tag

Nekem is az jutott eszembe, hogy erőssen hajaz Strike-re.

Hirdetéseim --> http://tinyurl.com/mx5cpn3

(#12) Sirandrish válasza hpeti2 (#11) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nem vagyok egy nagy Mortal fanboy, de én a pisztolyon kívül más hasonlóságot nem látok.
Az előbbi tudtommal egy rendőr, míg ez egy vadnyugati hős(?)..szóval mi az amiben erősen hajaz még rá?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#13) AS válasza Sirandrish (#12) üzenetére


AS
félisten

Fejvadász, olyan mint Kano, pénzért megöl bárkit.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#14) atike


atike
nagyúr

Nagyon komoly az a reklám... :DDD

(#15) ribizly


ribizly
veterán

Annyira azért én sem estem hasra ezektől a karakterektől. Az eddig látottak alapján korrekt iparosmunkának tűnik aminél a single story egész jó, meg persze van benne mindenféle újítás, de az MK9 után azért ez nem üt akkorát. Termésesen elő van rendelve meg minden, de nagyon remélem, hogy nem kell majd csalódni és nem válik egy sima fejőstehénné ez is...

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#16) wikings2 válasza ribizly (#15) üzenetére


wikings2
őstag

Én 5 euróért szereztem be a 9-et és 120 óra játék után mondtam azt hogy a teljes árat is kiadtam volna érte. Ha lenne alá gépem már rég elő lenne rendelve a 10. :B

Talán én is Pest vagyok... Pest a pestiségem. Pest,hogy rég Pesten lakok, s nem lettem pesti mégsem.

(#17) Gekkito


Gekkito
tag

Fuhh, de mocskosul várom már. Kedvenc játékom volt az MK 9, nem volt benne ellenfelem. Már az utóbbi időbe nincs is aki kiálljon ellenem. :)
Azt sajnálom hogy itthon nincs olyan kiadás amihez járna a Kobat Pack, így majd vehetem meg külön, vagy egyesével majd a kiegészítőket. :(

[ Szerkesztve ]

PSN: z340n3

(#18) Sirandrish válasza Gekkito (#17) üzenetére


Sirandrish
legenda

Menj online. .... ott lesz ellenfeled :C

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#19) atike


atike
nagyúr

Ez kemény... :DDD

Bocsi, hogy nem direkt youtube link, de így nem kell életkort megerősíteni.

(#20) atike válasza atike (#19) üzenetére


atike
nagyúr

... a rágós de beteg.... :DDD Nagyon készek. ;]

(#21) Gekkito válasza Sirandrish (#18) üzenetére


Gekkito
tag

Hát sajnos már eladtam a PS3-am, de majd a 4-en az X-el ;)

PSN: z340n3

(#22) Sirandrish válasza Gekkito (#21) üzenetére


Sirandrish
legenda

Arra készülj hogy ott lesz olyan akit Sun Zero nemzett :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.