Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) alevan


alevan
őstag

Szuper. Már csak az a kérdés, hogy mikor adják hozzá a WoD-ot a Battlechest-hez :DDD

"Ezért lovagol a pokolba a konzumer IT piac. A hülye igények... . Azt sem tudod, hogy mit akarsz de az jöjjon havonta frissités formájában."

(#2) wjbhbdux válasza alevan (#1) üzenetére


wjbhbdux
veterán

A pandásat egy hónappal a wod megjelenése előtt tették bele, de ez még jobban utált kiegészítő így lehet hogy előbb rászorulnak.

/s

(#3) Csapoati


Csapoati
nagyúr

Le a kalappal, eszement látványos. A téma kissé hasonlít a filméhez, gondolom nem véletlenül.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#4) Viktor77 válasza Csapoati (#3) üzenetére


Viktor77
titán

Hasonlít? Mi, hol, melyik része? :)

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#5) wjbhbdux válasza Viktor77 (#4) üzenetére


wjbhbdux
veterán

orkok? :DDD

/s

(#6) Csapoati válasza Viktor77 (#4) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Ez az összefogósdi. Viszont a film traileréből nem derült ki számomra, hogy ki lesz a közös ellenség (nem olvasgattam utána, bevallom). De mintha ott is lett volna valami zöld felhő, arról a Légióra asszociáltam.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#7) Viktor77 válasza Csapoati (#6) üzenetére


Viktor77
titán

Ner'zhul miatt szakad szét az orkok világa, ami miatt muszáj idejönniük, de nem hiszem, hogy ő lenne a főgonosz.
Szerintem a film az első ork megjelenést dolgozza fel, ahol lerohanják Azerothot, és mintha az a csecsemő ork Thrall lenne, akit késöbb az emberek rabszolgaságba hajtanak.

Szimplán arról lesz szó szerintem, ahogy az orkok és az emberek elkezdenek egymás "mellett" élni a két földrészen, erre utalhat a "The Beginning", szóval a nagyon korai szakaszt fogjuk megismerni, aztán ha jó lesz a fogadtatás, lesznek további részek.

A Legionben Gul'dant kergetjük/találunk rá erre a földrészre.

[ Szerkesztve ]

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#8) zotyesz66 válasza wjbhbdux (#5) üzenetére


zotyesz66
őstag

Konkrétan ebben a trailerben egy darab orkot nem láttam. Furcsállottam is... :)

(#9) Csapoati válasza Viktor77 (#7) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Köszi, én a W3 történetének jobban örültem volna filmen. :)

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#10) Tigerclaw


Tigerclaw
nagyúr

Sok év után rájöttem, hogy a WoW-ban a legvonzóbb a közösség, a klán, a haverok voltak és ahogy egyre többen tűntek el, egyre kiüresedett a játék is. A grafikára is ráférne már egy komolyabb update, darkosabb, kevésbé meseszerű, életszerűbb. Havidíjat ezért már nem fizetnék. Talán ha olcsó lesz az előző kieg, befizetek 1 hónapot és felszintezek, questelgetek, bejárom a területet, aztán frozen acc megint.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#11) Zedz


Zedz
addikt

A trailer 10/10.

(#7) Viktor77: a film a First War idején játszódik.

(#9) Csapoati: A film még bőven ezek előtt játszódik, lehet a film 3. része már azt a korszakot fogja feldolgozni. :D

(#12) #57919488 válasza Tigerclaw (#10) üzenetére


#57919488
törölt tag

A mostani Warlords of Draenor is eleg darkos es remelhetoleg soha tobbet nem latunk pandamacikas kiegeszitot.

(#13) Necroman_Mk2 válasza Tigerclaw (#10) üzenetére


Necroman_Mk2
őstag

Ha figyelmesen nézted a Legion legelső trialerét, akkor észrevehetted, hogy a játékos karakterek után a mobok karaktereit is lecserélik részletesebbre. Jó kérdés persze, hogy a régi területeken is életbe lép-e a változás, vagy ez csak az új vidék kiváltsága?

"Élő gondolkodó lény vagyok, aki az információ tengeréből született!"

(#14) zolka95 válasza Zedz (#11) üzenetére


zolka95
őstag

Akkor a Warcraft 3-ban mi van?
Mert itt is a pusztulás elől menekülnek az orkok.
Egy öregember, aki hollóvá alakul az mondja Thrall-nak hova menjen, nem?

Teljesen össze vagyok zavarodva a sztorival.

Figyeltél rám? Vagy azt a piros ruhás nőt nézted?

(#15) alevan válasza zolka95 (#14) üzenetére


alevan
őstag

Ez a film Warcraft 1 történetét öleli fel. Talán a Warcraft II-ből a Tides of Darkness-t is, mondjuk nem láttam erre utaló jeleket.

Értelmetlen lenne a Warcraft 3 storyjából filmet csinálni, ameddig az első kettőből nem készűlt filmadaptáció. Ezekne is király története van, de mivel 20+ évesek a játékok, mindenki leszarja...

SPOILER
A közös ellenség természetes a légió. Konkrétan a Warlockok, Guld'an vezetésével. Viszont emlékeim szerint soha nem fogtak össze az emberek az orkokkal (még a Frostwolfokkal sem) az első két háború alatt...

[ Szerkesztve ]

"Ezért lovagol a pokolba a konzumer IT piac. A hülye igények... . Azt sem tudod, hogy mit akarsz de az jöjjon havonta frissités formájában."

(#16) Depression


Depression
veterán

Van még, aki játszik wow-ot? :DDD

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#17) hemaka válasza Depression (#16) üzenetére


hemaka
nagyúr

Q2-ben még volt 5.6M játékos, azóta gondolom ez már 5M alá ment, de az még elég szép sub szám, ha beszorzod azzal a pár euróval havonta. :D

(#18) HussarF

Blizzardhoz méltóan nagyon jó cinematic trailer, bár nem tetszik annyira, mint a Cataclysm-es vagy a WoD-os. Amúgy kicsit elvesztettem a fonalat, Panda elején még játszottam, de utána már nem. Most Garrosh után Sylvanas lett az új vezetője a Hordának vagy mi?

(#2) wjbhbdux
Miért lenne az? Én úgy tudtam, hogy a Pandától hányta el magát mindenki, és aztán örültek, hogy végre megint valami kemény, háborús HC kiegészítő jön. Vagy ez csak olyan, hogy ami a BC után jön, az már mindig csak egyre szarabb? :D
Tényleg nem vágom, azért kérdezem.

(#19) #57919488 válasza hemaka (#17) üzenetére


#57919488
törölt tag

Mar nem csak a havidijat kell nezni mert a fizetos Shop nagyon szep forgalmat csinal. Tobben vesznek kis dolgokat 10/20 Euroert mint ahanyan azt el tudnak kepzelni. Valamint aki WoW Tokent vesz eladasra az 2x havidijat fizet durvan.

(#18) HussarF:
Nem, Voljin van most (meg) a horda elen.
A pandamacikas kiegnel nincs lejjebb, de a WoD-ban sok a felkesz munka az a gond.

Eddig ennel a kiegeszitonel harangoztak be a legnagyobb elorelepest a WoW kiegeszitokhoz kepest. Ha ezt mind tudjak tartani konnyen elkepzelheto, hogy a legjobb keigeszitorol beszelhetunk (ha elkeszulnek vele es nem megint felkesz lesz).

[ Szerkesztve ]

(#20) Viktor77 válasza hemaka (#17) üzenetére


Viktor77
titán

100K-t csökkent azóta, 5.5 millió.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#21) Healbacsi válasza Csapoati (#9) üzenetére


Healbacsi
őstag

No igen, de gondolom nem akartak ugy jarni, mint a SW eseteben, hogy egybol a 4. resszel indult a szeria:)

(#22) dzsidzsas


dzsidzsas
aktív tag

Én a pandás, manga nyomornál hagytam abba. Azt már meg sem vettem, négy év után lejöttem a "szerről". Valaki előzőekben írta, leléptek az ismerősök mert elveszett a hangulat, mi is így voltunk. Videókat még megnézem, nosztalgiázok, de már nem megyek vissza, kár volt az aktív közösséget feladni, a játékot felforgatni, a tizévesek egy-két hónapos tömkelegéért.

https://rollerezz.blogspot.com/

(#23) zotyesz66


zotyesz66
őstag

Most meg leszek kövezve, mert szerintem a pandás kieg kifejezetten hangulatos volt látványban és zenében is, inkább, mint ez a mostani. Max szinten is több mindent lehetett csinálni. Nekem tetszett, a Cataclysm-ot már nagyon untam a végén.
Az új trailer meg látványos és inkább "személyesebb" jellegű, valahogy úgy, mint a WotLK-nél.

(#24) Wolverine válasza zotyesz66 (#23) üzenetére


Wolverine
félisten

Akik tudják, ki vagyok, azok szerintem azt is tudják, milyen tapasztalattal mondom ezt: szvsz a Mists lett a legjobb WoW kiegészítő eddig, ha Warcraft 4-ként jelenik meg, akkor ugyanúgy ütött volna, mint anno a Warcraft 3.

#14: ez a film a Warcraft 1-re épül majd az RTS-ek közül. A Warcraft 3 ezután 20-25 évvel játszódik.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#25) Zedz válasza Wolverine (#24) üzenetére


Zedz
addikt

"ha Warcraft 4-ként jelenik meg, akkor ugyanúgy ütött volna, mint anno a Warcraft 3."

Ne túlozzunk. :DDD

(#26) Tigerclaw


Tigerclaw
nagyúr

Ahogy látom a lehetséges megjelenési dátumot, megint felmérést tartanak a, "Vajon hány birka maradt még, aki képes játszani egy havidíjas MMO-val tartalomfejlesztés nélkül hosszú hónapokat?" témában. Sajna amíg marad ez a kvázi 5 milliós nyáj, akiknek nincsen különösebb igénye az új tartalomra, a Blizzard bolond lesz fejleszteni. Még az ingyenes MMO-kkal se játszok ha unalmassá válik, nemhogy fizetőssel.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#27) szupermacs válasza Csapoati (#9) üzenetére


szupermacs
veterán

Nem vagy egyedül.

(#28) fauv


fauv
őstag

Ez a film elképesztő bevételt fog hozni , plussz ami nagyon fontos, hogy ez egy óriási reklám is egyben, hisz akik megnézik a filmet , lehet megnézik a játékot is.

Ez egy nagy dobás az biztos.

Hiába magyarázza több órán keresztül a méhecske a légynek, hogy a méz sokkal finomabb, mint a szar, ezt a légy képtelen megérteni.

(#29) szupermacs válasza fauv (#28) üzenetére


szupermacs
veterán

Akik játszanak, azok 100%, hogy elmennek megnézni a filmet. Akik nem játszanak, azok is meg fogják nézni a filmet, mert sz@rrá lesz hypeolva. Az egész film csak egy reklám lesz a játékhoz. Egy jóóóó hosszúúúúú reklám. Én ezért sem vagyok rá kíváncsi, pedig 7 évig játszottam. Nagyon szerettem, de nekem ez már kicsit k.rvára sok.

(#30) #57919488 válasza Tigerclaw (#26) üzenetére


#57919488
törölt tag

Nincs konkurencia/alternativa az a gond. Voltak nagyon jo nevek mint pl. Age of Conan de onnantol kezdve, hogy a jatekot szo szerint alpha allapotban adtak ki es leleptek a jatekosok el is felejtettek a jatekukat es csinaltak inkabb a kovetkezo projectet (TSW, ami szinten egy remek jatek lett volna ha kitartottak volna mellette de nem). Tul sok WoW klon helyett inkabb WoW.
GW2 ami mert nyitni egy teljesen eltero vonalon es nem adtak fel a fejlesztok sot, elkovettek egy olyan hibat, hogy hallgattak a sok sirankozo hulyegyerekre akik Raid-en nottek fel es koveteltek, hogy valtozzon meg a jatek. Na az ilyen ostobak miatt lett a GW2-ben is Raid pedig total nem abba az iranyba indultak el a dolgok es pont ettol volt jo. RIP GW2 :(

[ Szerkesztve ]

(#31) fauv válasza szupermacs (#29) üzenetére


fauv
őstag

:D Nézd én is abba hagytam a játékot, mert én a kezdetektől fogva nyomtam mint őrült és mostanra ért meg, hogy egyszerűen nem tud már lekötni. Ettől függetlenül én tuti megnézem, mert azért egy kicsit az éltem részévé vált ez a játék, így érdekel a film is.

Hiába magyarázza több órán keresztül a méhecske a légynek, hogy a méz sokkal finomabb, mint a szar, ezt a légy képtelen megérteni.

(#32) ripla


ripla
őstag

a legion megjelenése papír szerint jövő szeptember.... nem tudom megéri-e, az addig megmaradó 1,5-2 milliós bázisnak még AAA-s játékot fejleszteni. :P

(#33) Csapoati válasza ripla (#32) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Bőven megéri.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#34) #57919488 válasza ripla (#32) üzenetére


#57919488
törölt tag

Szorozd be a 45 Euros arat 1,5-2M jatekossal + szamolj atlagban havi 10 Eurot havidijnak :P
Persze Legion eseteben is szerintem 7-8M+ a Minimum.

(#35) ripla válasza #57919488 (#34) üzenetére


ripla
őstag

ha belegondolok hová jutott ez a játék, amikor a fénykorában volt majdnem 14 millió előfizetője is...
mondom ezt úgy, hogy ott voltam a kezdetektől, a 2004-es megjelenés másnapjának reggelén csináltam az accountomat, és biztosan állíthatom, hogy a lich king idején volt a csúcson a játék. azóta már csak árnyéka régi önmagának.

(#36) Tigerclaw válasza #57919488 (#30) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

Igen, anno én is jópár "wow verő"-nek várt címet próbáltam ki, többségét mondjuk elég sokáig játszottam is.

Age of Conan: Hihetetlen jól kinéző Tortage után folyamatosan eső színvonal szintről szintre, területről területre. Az első dungeon is valahol lvl 40 körül jött..addig csak instanceolt amolyan pre-alpha szerű barlangok és pincék, házak voltak mobokkal, sőt még a "boss" neve is boss volt, meg ilyesmi. Lvl 50 környékén kifogytak a questek és lvl80 volt a cap, akkor. Az interface-item ikonok is alphásak voltak. Túl korán adták ki.

Aion: Nagyon szép, hihetetlen jó harci animációkkal. Terület nagyon kevés volt és azok is amolyan tükörterületek voltak. Néhány elbénázott koncepció, pl. magic hit kellett a melee harchoz ami nagyon ritkán jött, ami azt jelentette, hogy a speciális ütések be se találtak elitek ellen. Gondolj bele, mondjuk rogue esetén 1 stun se jött össze, szinte csak az alapütések. A repülés, lebegés nagyon jó volt. A kezdő dungeonok nagy unalmasak, fantáziátlanok, félkészek, rengeteg add pack, millió HP-val. A legjobb dungeon, a repülő kalózhajó volt...kiemelkedve nagyon a többi közül. Nagyon rossz-alacsony droprate instákban. Kiemelkedően grindes játék.

LotRO: Egyik legjobb PvE MMO a mai napig. Hihetetlen minőség mind outdoor, mind a dungeonok tekintetében, ÓRIÁSI és rengeteg terület. A harcrendszere kicsit fura a sorba-állós skillek miatt. Abszolút nem konvencionális classok, skillek a jó értelemben. PvP az szinte nulla, talán ezért is lett eléggé mostohagyerek az MMO-k között...pedig szerintem még ma is a legjobb sokmindenben. Mióta "F2P" lett, kezdőként becsatlakozni, megvenni a rengeteg területet, questpackot, iszonyat pénzben kerül.

Rift: Overall talán ez, ami közelített, közelít a WoW-hoz, de sajnos van benne pár kulcselem, ami nagyon grindelősre sikerült. (repu, "kötelező" heti questek, sőt ma már kötezező heti PVP és PVE questek) Azért "kötelező" mert komolyan beleszól a gearelődésbe.

Star Trek Online: Csak később csatlakoztam be, már a "F2P" korszakban. Érdemes végigtolni amit adnak ingyenesen, tök jó a hajós harc, a földi rész, amolyan Mass Effect szerű dolog, egy idő után elég unalmas lesz, de amíg van story elmegy. Utánna hogy látom eléggé grindes, pay to win jelleget ölt.

A Warhammer, Guild Wars, Tera, Star Wars MMO nálam kimaradt.

Ettől függetlenül a WoW hiába jó, mikor van épp új kieg, content, mert legtöbbször nincs semmi, csak dögunalom és ha már unalmas, legalább ne kérjenek havi díjat a nagy semmiért.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#37) Csapoati válasza ripla (#35) üzenetére


Csapoati
nagyúr

12 volt a max, nem 14, bár alényegen nem változtat. Nekem a Lich Kinges kieg kevésbé jött be, a mindenki által utált Cataclysm annál inkább. :D

Tigerclaw: A LOTRO tényleg baromi jó és ugye sokkal olcsóbb megoldás is, mint a WoW. Anno a 3 első kiegje 15 euróba fájt, aztán még a Rohant is annyiért sikerült megkaparintani. A PvP hiánya nekem inkább előny volt, mint hátrány, a sztori meg a legendás tájak nagyot ütöttek. :)

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#38) szupermacs válasza Csapoati (#37) üzenetére


szupermacs
veterán

Az end game mennyire gázos LOTRO-ban free playerként? Mert nekem is nagyon tetszik a játék, de ha a megkötések miatt nem sok van benne (mint DCUO-ban) akkor inkább hagyom.

(#39) Csapoati válasza szupermacs (#38) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Jó kérdés, vannak raidek, ennyit tudok. Egyszer levittek a guildből páran valami Moriás instába, az eléggé tetszett. Igazából a sztori miatt játszottam csak vele, de tavaly abbahagytam azt is.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#40) szupermacs válasza Csapoati (#39) üzenetére


szupermacs
veterán

Az end game érdekelne nagyon, a legtöbb ingyenes ott bukik meg. :( DCUO-ra is gondolkodtam, hogy előfizetek, de nem lett belőle semmi mert nem sok változás lett volna a fizetős...

(#41) #57919488 válasza ripla (#35) üzenetére


#57919488
törölt tag

Ha a Blizzard csak a WoW-ra koncentralt volna lehet meg ma is meglenne a 10M+ elofizeto a WoW-nal de ennel tovabb mentek es a SC2, D3, HS, HotS, WoW (+ kesobbiekben jon az Overwatch) ezeknek a jatekosbazisat a WoW egyedul soha az eletben nem erte volna el.
Amit most Legion-nal felsoroltak az olyan mintha egy WoW 2-rol beszelnenk :DD

(#42) dzsidzsas


dzsidzsas
aktív tag

Én is úgy gondolom, hogy amég lehet húzák a wow-ot, egyszer olvastam, hogy 250k játékosig megéri fentartani a játékot, 500k-nál fejleszteni. Attól sokkal többen vannak. Szerintem a film után egy évvel bejelentik a wow2 készülését. Szerintem már rég készül, és a wow IAP-os lesz. Aztán jön a film 2, 3 fentartja az érdeklődést még megjön a játék.
Érdekes nekem a lichking nem jött be, csak a DK belőlle. Burning Crusaider volt nagyon jó számomra. Lehet azért mert nem volt erős a gépem és nem láttam a vizuális fejlődést.

https://rollerezz.blogspot.com/

(#43) fauv válasza dzsidzsas (#42) üzenetére


fauv
őstag

Szerintem is valahogy így várható a jövő . Amíg csak lehet a fejős tehenet megtartják.

Hiába magyarázza több órán keresztül a méhecske a légynek, hogy a méz sokkal finomabb, mint a szar, ezt a légy képtelen megérteni.

(#44) szupermacs válasza dzsidzsas (#42) üzenetére


szupermacs
veterán

És szerinted miért készítenek WoW 2-t? Miben lesz több és jobb, mint az, hogy két évente kieget tolnak ki? A grafika is egyre jobb már, szerintem nem lesz ilyen, hogy WoW 2. Kicsit hülyeségnek tartom a egészet. De inkább várjuk meg a végét, mert látom, hogy egyre több ember lát bele a Blizzbe. Addig meg inkább ne írjunk (szerintem) marhaságokat.

(#45) fauv válasza szupermacs (#44) üzenetére


fauv
őstag

Az hogy wow 2 ez így ebben a formában nem valószínű, de hogy fognak valamit újítani, az tuti. Ez az állandó kieg-kieg egymás hátán , hosszú ideig sztem már nem tartható fenn. Mondjuk az is igaz, hogy 10 éve már müködik :DDD

[ Szerkesztve ]

Hiába magyarázza több órán keresztül a méhecske a légynek, hogy a méz sokkal finomabb, mint a szar, ezt a légy képtelen megérteni.

(#46) Wolverine válasza fauv (#45) üzenetére


Wolverine
félisten

Az EverQuest 1998-ban jelent meg, már free2play, de még mindig jön évente 1-2 kiegje :U Mondjuk ezek a WoW-ban megfelelnek egy raidtiert is tartalmazó content patchnek.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#47) dzsidzsas válasza szupermacs (#44) üzenetére


dzsidzsas
aktív tag

Így kezdtem:" Én is úgy gondolom". Vegyél kicsit vissza. Fórum, ahol az emberek elmondják a gondolataikat, kulturáltan, nem támadólag, ha nem lehet az a diktatúra ;). Korral majd megérted. :K

https://rollerezz.blogspot.com/

(#48) szupermacs válasza dzsidzsas (#47) üzenetére


szupermacs
veterán

De azért kíváncsi vagyok, hogy miből gondolod amit írtál.

(#49) Wolverine válasza dzsidzsas (#47) üzenetére


Wolverine
félisten

Többször elhangzott, hogy nem lesz WoW 2, mert nincs értelme.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#50) TBT


TBT
addikt

Ah, Sylvanas! Give me chills! :R

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.