Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) rodrigez


rodrigez
senior tag

A sokak öröme feltehetően a 4000-es széria esetén lenne meg. :)

(#2) Duree


Duree
veterán

Nagyon szép a formája és a hardver is rendben van, az árát egyenlőre nem tudom hová tenni

duree54

(#3) Lacok válasza rodrigez (#1) üzenetére


Lacok
őstag

+1

"Errare humanum est, sed in errare perseverare diabolicum"

(#4) Synthwave válasza rodrigez (#1) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Sokak viszont nem elégedetlenek. :D

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#5) Prof válasza rodrigez (#1) üzenetére


Prof
addikt

lol fel se teteleztem par honappal a zen3 rajtja elott, hogy zen1+ alapu geppel akarnak vakitani... :((
Katasztrofa meg mindig ami a mobil/AIO piacon megy AMD szinten, az OEm-ek mindent megtesznek az Intel fenyezeseert.

(#6) hallador válasza Prof (#5) üzenetére


hallador
addikt

"Nincs homok??!! Akkor csinálunk, elvtársam! Nekem homok legyen a föld alól is! Efelől nem nyitok vitát elvtársam, várom a sódert meg a kavicsot!"

The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

(#7) Male


Male
nagyúr

Tanácsom ellenére rokon vett ilyen ASUS egybegépet... ha azóta is azt a szintet hozzák, akkor mindenki meneküljön ezektől. Elég ha kibontod a billentyűzetet-egeret, amit mellékelnek hozzá, első érintésre érezni hogy a legócskább szemét amit csak találni a piacon... és ez tökéletesen jellemzi az egész gépet. Maga a monitor-gép, ha jól néztem ragasztott, nehogy már javítható, netán bármi cserélhető legyen. Az persze notivinyóval volt ( nem tudom, honnan bányászták elő, de sok éves típus, brutális lassúsággal... úgy a 4200rpm-es emlékeim jöttek elő használat közben ). A szétszedhetetlenség miatt SSD-re csere így esélytelen volt. A proci gyakorlatilag képtelen volt turbózni, valószínűleg még egy belépő noti szintjét sem hozta a hűtése, és ezért.... de még ha az elején jó is, a szétszedhetetlenség miatt, a port nem fogod kiszedni belőle soha...

(#8) MeszesKPT


MeszesKPT
őstag

Szerintem egy NUC még mindig célszerűbb, irodába is, mert monitort még mindig ritkábban szoktak cserélni. Ennek meg nulla a bővíthetősége.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.