Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Vanir


Vanir
veterán

Nekem van konkrét tapasztalatom a Slipstream technológiával: lassabb, mint a Logi vagy ASUS legújabb megoldásai, úgy durván 1 ms különbség van utóbbiak javára - nem sok, de ezzel már nem játszanék kompetitíven. Amúgy mindkét egér elég gagyi firmware-rel debütált, dobálják összevissza a frekvenciát. A Glaive csak akkor, ha be van kapcsolva a világítás, az Ironclaw viszont kikapcsolt fények mellett is sajnos.

(#2) Synthwave válasza Vanir (#1) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Valahogy volt egy ilyen érzésem.

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#3) haxiboy válasza Vanir (#1) üzenetére


haxiboy
veterán

Sajnos egerek terén még nem tudott jót villantani a Corsair, de majd egyszer oda is eljutunk :U

Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

(#4) 5150


5150
aktív tag

Jó nagy dög.

"Az információ korában az evolúciós szelekció azokat tizedeli, akik képtelenek a hamis információt megkülönböztetni a helyestől"

(#5) Tetsuo


Tetsuo
aktív tag

Nos, ezek pl. kifejezetten rondák. Ezek mrellett a Zowie új színesei pedig csodaszépek.

(#6) Vanir válasza haxiboy (#3) üzenetére


Vanir
veterán

Ez az új Glaive amúgy abszolút nem rossz, remélhetőleg hamar javítják a fw hibát, utána simán berakom az egérajánlóba.
Az M65 RGB Elite pedig szintén PMW3391 szenzorral bír, emellé zéró smoothing (2000 CPI felett is), baromi jó anyaghasználat és összeszerelési minőség, jó klikkek, álomszerűen jó görgő és szinte zseniális gyári talpak jellemzik. Cserébe picit nehéz és nagyon merev a kábel, utóbbi elég egyszerűen orvosolható. Tudnak, ha akarnak, csak valamiért nem akarnak. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#7) Fred23 válasza haxiboy (#3) üzenetére


Fred23
nagyúr

A Scimitar Pro RGB egész jó lett tesztek alapján (ez nem = a Scimitar RGB-vel!), simán csak az ára szállt el. Kaptam viszont akkoriban egy ajándék egeret, utána meg már nem néztem vissza rá, jó lett a G203, ha kicsit kicsi is.

(#8) Vanir válasza Fred23 (#7) üzenetére


Vanir
veterán

Az a baj, hogy a fellelheto tesztek 99%-a nem fog neked smoothinggal, input laggal meg ugy uszkve stabilitassal foglalkozni, aztan ezek nem annyira mindegy, hogy milyen ertekeket mutatnak.

(#9) -Skylake-


-Skylake-
addikt

Komolyan ott tartunk, hogy mar a termek nevet is leforditjatok magyarra ? Miert nem az egeszet amugy ? Mennyire jol hangzik, hogy Corsair Vasmarok Piros Zold Kek Vezeteknelkuli.

[ Szerkesztve ]

"Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

(#10) Synthwave válasza -Skylake- (#9) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Nem. Ott tartunk, hogy szóismétlés nélkül akarunk hivatkozni rá és ez egy módja ennek.

Amúgy is volt már ilyen, nem egyszer és nem csak tőlem (és nem csak PH!-n).

Pedig reggel direkt piros sapkát húztam. ))

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#11) Vanir válasza -Skylake- (#9) üzenetére


Vanir
veterán

Szar lehet zero kepzeloerovel elni. :DDD

(#12) haxiboy válasza Fred23 (#7) üzenetére


haxiboy
veterán

Valahogy a formavilág sem jön be nekem, na meg már ránézésre is elég súlyosnak tűnnek. Maradok a jóöreg DeathAdder 3.5G-nél, bár már lassan kéne venni újabbat mert brutál szétkopott.

Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

(#13) Termigáßor válasza haxiboy (#12) üzenetére


Termigáßor
aktív tag

Polírozd fel és szebb lesz mint új korában. Pár éve hobbiból felújítottam egy régi DA 3G-t, mert ki akartam próbálni a formát, mielőtt újat vennék. Azóta se vettem újat, mert kiderült hogy ezzel pontosabban célozok, mint az összes többi (sokkal újabb) egeremmel. Esetleg próbáld ki az Elite változatot. A szenzor jobb, de a klikk latencia nagyobb (kb +5ms).

Jobbára ártalmatlan...

(#14) haxiboy válasza Termigáßor (#13) üzenetére


haxiboy
veterán

Az a baj alapból gumírozott borítása van, és kellemes hogy nem csúszkál a kezemben, ha polírozom akkor garantált hogy falnak csapom 1-1 nagyobb rántás esetén. Nem vészes, de nem is szép, utánanézek majd hogy újabb generációs házba passzol-e a PCB ;]

Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

(#15) Synthwave válasza haxiboy (#14) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Nem kell itt műteni.

Szépen ledolgozod az egészről azt a gumis réteget, aztán szerzel valahonnan és ráapplikálsz a burkolatra egy ilyet, oszt jónapot.

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#16) haxiboy válasza Synthwave (#15) üzenetére


haxiboy
veterán

Hmm, egész jónak tűnik, köszönöm a tanácsot, fel is írtam magamnak. Ha elrendeztem az akváriumot és lesz több időm játszani be is szerzek egyet :) :R Rosszabb már nem lehet mint a jelenlegi állapot :D

Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

(#17) nexplo válasza Vanir (#1) üzenetére


nexplo
őstag

Pedig majdnem ráizgultam. Aztán megláttam az árát. Majd amit írtál. Így marad egy "szép" álom csak. :)

Zavard össze a világot: mosolyogj hétfőn! :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.