Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) MZperX75


MZperX75
addikt

A *** "gazdag "amerikai unatkozó gyerekek kis időtöltéseikről kaphattunk képet eme videóba .

Még egy akció kamera,a többi 100 mellé.
Minőség? Youtobe-os videó nem sokat árul el,átlagos.....(nem győz meg)
Ára 100rongy+ egy 6-os. Sokk
lassítás? 1080p/hány kocka?

****gazdag- mihozzánk képest

[ Szerkesztve ]

(#2) szorfos válasza MZperX75 (#1) üzenetére


szorfos
csendes tag

Ha neked a sport gazdag amerikai unatkozó gyerekek időtöltése, akkor maradj a játékgéped nyomkodásánál. Semmi szükséged egy ilyen kamerára.

(#3) MZperX75 válasza szorfos (#2) üzenetére


MZperX75
addikt

Játékgép? Kisfiú vagy te....nem játszom már.

Ha neked több millás motorozgatás,Pálmafás tengeri szörfözgetés "csak" sport,nem a jólétről szól ,akkor nem vagy tisztában a magyar szomorú valósáról.

Az tény hogy a videóban van néhány másodperc 1-2 bringásról(az sem olcsó) és egy futó lányról,na az olcsó,a többi az az amit írtam......

[ Szerkesztve ]

(#4) TheVeryGuest


TheVeryGuest
senior tag

Remélem a sima Ghost HD olcsóbb lesz.

“Perfection is attained not when there is nothing more to add, but when there is nothing more to remove” Antoine de Saint-Exupéry

(#5) elefant válasza TheVeryGuest (#4) üzenetére


elefant
HÁZIGAZDA

jaja, az volna a legjobb, ha ezzel párhuzamosan csökkenne azoknak az ára.

(#6) szorfos válasza MZperX75 (#3) üzenetére


szorfos
csendes tag

Szerintem ha nagyon szeretsz egy sportot, akkor szánsz rá annyit. Ha még jobban szereted, akkor veszel egy kamerát is, hogy ne csak az emlékeidben maradjanak meg a dolgok. Pálmafás szörf nekünk lehet hogy drága, kábé mint egy Bahamákon lakó embernek az alpesi síelés.

(#7) Atyus


Atyus
tag

Sok helyen néztem, de sehol nem találtam, hogy mi a full HD/60p -nél a max bitrata?

A programok csak algoritmusok, mint ahogy az emberi lények is csak vegyi anyagok halmazai.

(#8) Owl


Owl
csendes tag

Tapasztalatom annyi, hogy egy stabilizátor jót tenne neki. Én viszonylag lassú témához (hegymászósisakon) használtam, de így is rángat, folyamatosan remeg a kép. A fej mozgása kivédhetetlen dolog, szabályosan oda kell figyelni, ha egy "nyugodt" snittet akarok. Akku idő: ez jó hangzik, de a 32 GB-os kártya nem megy végig, hamarabb lemerül az egész. Megoldás: vegyééé méregdrága tartalék akkut, vagy vegyééé még drágábban akkupakkot. Vagy az én esetemben pl. beraktam a 12"-es notebookot a hátizsákba, arról kapta a tápot USB-n keresztül. Így már 2 db 32 GB-os kártya is végigmegy, nonstop felvétellel. Egyébként elégedett vagyok vele, amihez én használom, a hegymászáshoz, arra tökéletesen megfelel.

(#9) elefant válasza Owl (#8) üzenetére


elefant
HÁZIGAZDA

de ezt hogy használtad, mikor csak januárban jön ki, és kb. egy napja jelentette be a drift?

egyébként egyetértek abban, hogy a stabilizátor jót tenne az akció kameráknak, bármennyire is tiltakoznak ez ellen néhányan, mondván az megöli a realitást.

(#10) Owl válasza elefant (#9) üzenetére


Owl
csendes tag

Nem erről, hanem a HD-ról írtam. Ez is tök-ugyanaz, csak 60 képpel másodpercenként. Más eltérést nem látok.

(#11) Atyus


Atyus
tag

Az új S hatása..
http://myactioncam.hu/component/virtuemart/sisakkamer%C3%A1k/drift-hd-kamera-16gb-mem%C3%B3riak%C3%A1rtya

A programok csak algoritmusok, mint ahogy az emberi lények is csak vegyi anyagok halmazai.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.