Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) west


west
őstag

Szuper! Azonban a 2.0 usb lehetne okosabb egy kicsit. 3.0 már régi téma. Jól jön 3.0 pendrivenél.

Gondolom nem lesz belőle Magyar billentyűzetes.

Billentyűzet magyarítás profi szinten. Igényeseknek! Személyesen, vagy postázva.Ritkán vagyok gépnél!!! Mindenkinek fogok válaszolni.Magyarosítás

(#2) Ringman válasza west (#1) üzenetére


Ringman
nagyúr

Gondolom nem lesz belőle Magyar billentyűzetes.

kb 100% hogy nem lesz.

(#3) SunMount3r


SunMount3r
nagyúr

Yess, végre egy rendes fehér kupakos bill.-zet! ->Mondtam ezt első ránézésre. Aztán látom, hogy 180$, meg, hogy SE, azaz "kivételes eset", tehát nem igen lehet számítani rá, hogy ebből rendszert csinálnak és jönnek majd más bill.-zetek is fehérben... Legalábbis ha 180$-os túlárazással adják (és nem a 170$-hoz képest), akkor sokakat vissza fog tartani, akik egyébként inkább vennének végre egy rendes fehér kupakos mecha-t, de megfizethetőbb áron és akkor már inkább az olcsóbb fekete modellek közül választanak. És ha nem produkál érzékelhetően kiugró eladásokat, akkor nem is számolnak majd vele, hogy erre több igény lenne a jövőben is, hogy végre újra trendé váljon a fehér kupak. Persze csak kalkulálok, a legjobb az lenne, ha ebben nem lenne majd igazam.

Ha lenne rá keret, még az ára ellenére is egyértelműen ezt választanám, egy buktató van csak: a magyar kiosztás kérdésessége, ami mivel "SE" verzió, ezért még kevésbé esélyes.

(#4) Pocok256


Pocok256
veterán

Nem tudom nagy enteres variáns lesz e belőle, ha lenne akkor instant buy.

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#5) haxiboy válasza Ringman (#2) üzenetére


haxiboy
veterán

Minek belőle magyar? Az ISO kiosztás amúgy is kényelmetlen.

ANSI -n is lehet magyarul írni, sőt még kényelmesebb is.

Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

(#6) dqdb válasza haxiboy (#5) üzenetére


dqdb
nagyúr

Rettentő kényelmes, hogy minden kisbetűt egyetlen billentyűleütéssel le tudsz írni, minden nagybetűt a kisbetűhöz képest az egyik Shift lenyomásával le tudsz írni, kivéve a Í-t, aminél mind a kisbetűhöz, mind a nagybetűhöz AltGr-ezni kell.

SunMount3r: a Corsair árul fehér PBT kupakkészletet a billentyűzeteire, de csak ANSI-ban. Ha világos kupakokat szeretnél ISO-ban, akkor érdemes a szabványos alsó sor felé elmenni (azaz a Corsairt elfelejteni), és ekkor kevesebb, több vagy még több pénzért most is lehet venni világos kupakkészletet.

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

(#7) haxiboy válasza dqdb (#6) üzenetére


haxiboy
veterán

De nem a kisujjaddal + shifttel kell Í-t írni hanem a jobb kezednek elég kényelmes helyen van az altgr+i/j kombó.

Mindenesetre én most Colemakot nyomatom programozásra :)

Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

(#8) Silεncε válasza haxiboy (#5) üzenetére


Silεncε
őstag

A ThinkPadem US billzettel jött, amint lehetett, cseréltem magyar billentyűzetre, annyira nem állt kézre az egész. Maradjunk annyiban, hogy ez egyéni preferencia kérdése (a hosszú entertől meg agybajt tudnék kapni, mindig fölötte a fölötte lévő betűt nyomtam meg)

(#9) haxiboy válasza Silεncε (#8) üzenetére


haxiboy
veterán

Ez csak berögződés, én az odacsapós ISO entertől mászok a falra , fel kell emelnem a kezem hogy lenyomjam...

Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

(#10) dqdb válasza haxiboy (#9) üzenetére


dqdb
nagyúr

Ilyen erővel a mostani kéztartásod is csak berögződés, amivel kényelmetlen az ISO layouton az Í lenyomása.

Azt nem vitatom, hogy a "nagykönyvben szereplő" kéztartással jobb az ANSI. Csak azt felejted el, hogy rengeteg ember gépel úgy vakon, 10 ujjal és hatékonyan, hogy nem ezt a kéztartást használja, ezért azt nem lehet általános igazságként kijelenteni, hogy az ISO kényelmetlen és az ANSI sokkal jobb.

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

(#11) haxiboy válasza dqdb (#10) üzenetére


haxiboy
veterán

Kinek mi, most épp egy Ergodoxot nyúzok a K70 mellett.

[ Szerkesztve ]

Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

(#12) nyunyu válasza SunMount3r (#3) üzenetére


nyunyu
félisten

Általam nem reklámozandó ferdeszemű banda árul full méretű fehér billzetet magyar kiosztással, PBT kupakokkal, kapcsolótól függően 170€ (Red/Bue/Brown)-190€ (Silent Red, Clear) körüli áron.

Míg a fehér ANSI Corsair csak MX Speed Silverrel rendelhető, ami mindenre alkalmas, kivéve gépelésre.

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.