Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Xaels


Xaels
félisten

Jujj azok a kávák ;]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#2) BoneDragon


BoneDragon
veterán

Szerintem jól néz ki, főleg az az MSI jel. :P

(#3) Duree


Duree
veterán

A formáján lehet vitatkozni kinek tetszik kinek nem, de az ára szerintem erösen eltúlzott.

duree54

(#4) SunMount3r


SunMount3r
nagyúr

Van olyan minőségi mint a CM MasterKeys Pro?! Mert látom ez legalább van alapból is magyar kiosztással. (De az MSI cuccoktól mindig óckodok egy kicsit...)

[ Szerkesztve ]

(#5) ribizly válasza SunMount3r (#4) üzenetére


ribizly
veterán

Nehéz belőni náluk, hogy mi milyen minőséget képvisel. Emlékszem anno volt nagyon erős szériájuk alaplapokból, de közben a laptopjaik meg kritikán aluliak voltak. Most a VGA-k terén jó minőséget hoznak, kérdés beviteli periféria fronton mit virítanak.
Mondjuk, ha abból indulunk ki, hogy most a gyártók egyre jobb és minőségibb beviteli eszközökkel látják el a piacot, lehet ez is jó lett. ;)

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#6) AnonymGL válasza BoneDragon (#2) üzenetére


AnonymGL
újonc

Ember, a mechanikus billentyűzetek 30.000-nél kezdődnek. :D Egy ismert cég új modelje ritka switch-csel, egyâltalân nem meglepő az ára. Az Asus termékei például átlagosan sokkal drágábbak.

Life is a compromise.

(#7) laszlohu


laszlohu
addikt

Az Enter gomb lehetne óriás méretű, mint ahogy régen minden billentyűzeten olyan volt.

(#8) csakszabi


csakszabi
csendes tag

De miért van minden MSI terméken egy sárkány? :F
Most komolyan, van még ember 14 év felett a mai világban aki szereti a sárkányos motívumokat PC perifériákon, vagy akár komponenseken?

Ja, és egyébként is nagyon ronda :))

[ Szerkesztve ]

(#9) SunMount3r válasza csakszabi (#8) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

Szerintem az MSI-nek vannak a nagyobb gémőr/PC-s gyártók közül a leg bazáribban/őskoriasan kinéző desing elemei. Bele értve azt is, amit a cuccokra alkalmaznak és a weboldalakat/marketing képeket is. Leginkább ilyen Sharkoon-os, olcsó/kínai E-bay-es feeling.

Ettől még biztos vannak jó cuccaik is, de a marketing ezen részével mintha nem törődnének annyiira, vagy csak ilyen a vezetőség ízlése is.

Mintha nem is az egyik legrégebb óta működő és az egyik leg népszerűbb (leg ismertebb) gyártó lennének. Főleg, hogy mostanában rágyúrtak a gémőr periféria érára is. Vagy lehet ezzel is csak spórolni akarnak és 10-en éves kezdő hobby Photoshop-ozósoknak adják ki a design munkákat.

Mondjuk engem alapból nem is zavarna, mert nem ez dönti el, hogy minőségi e a termék vagy sem, csak valahogy mégsem túl bizalomgerjesztő.

(#10) csakszabi válasza SunMount3r (#9) üzenetére


csakszabi
csendes tag

Lehet valakinek nem számít, de például ha megnézel egy egyszerű filco billentyűzetet (maradjunk billentyűzetnél ha már alapból ez a téma) van egy háza, ami teljesen egyszerű, nincs rajta semmi motívum, semmi él vagy csicsa, vagy kitüremkedés, csak maximum a FILCO felirat.
Minőségben lehet ugyan az, ha csak nem ócskább az MSI, és szerintem 10-ből 7 ember (ha már valamelyes a minimalista dizájn hódít jelenleg) az egyszerűbb formát fogja venni, és nem értem miért kell túlbonyolítani ezt is minden olyannal ami csak szúrja a szemed, és elriaszt a vásárlástól.
Nem hiszem el, hogy ezt még nem jelezte feléjük senki, hogy "srácok a minőség elég jó, de a kinézeten lenne mit javítani"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.