Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) elithun


elithun
őstag

Egész jónak tűnik ennyiért. Kár, hogy nincs vezeték nélküliben is.

„Minden egyes tapasztalat közelebb visz a megértéshez.”

(#2) Chp


Chp
őstag

A Logi névre váltással mi a helyzet? Meggondolták magukat? ;]

(#3) lemusz válasza elithun (#1) üzenetére


lemusz
addikt

Onnantól nem lenne gamer.

(#4) elithun válasza lemusz (#3) üzenetére


elithun
őstag

Én kérek elnézést.

„Minden egyes tapasztalat közelebb visz a megértéshez.”

(#5) lemusz válasza elithun (#4) üzenetére


lemusz
addikt

Ez nem kizáró ok, hogy valamilyen más néven nem lehet-e eladni.

(#6) Mate


Mate
nagyúr

Logi oldalán 32K-ért lesz elérhető.

(#7) -FLY->


-FLY->
őstag

Érdekes, lassan 2 éves már a trigger z-m, de még így árában (30k) a mai napig nem találtam jobbat.

[ Szerkesztve ]

(#8) elithun válasza lemusz (#5) üzenetére


elithun
őstag

Remélem fogják. Egész csinos így, csak a vezetékeléssel már nem szeretek bíbelődni. :D

„Minden egyes tapasztalat közelebb visz a megértéshez.”

(#9) F e Z o válasza -FLY-> (#7) üzenetére


F e Z o
veterán

Tetszik ez az új konstrukció.

Csak azért váltottam rev2-es G15-re majd 5 éve, mert az addig használtan vett, 3 és fél évig általam használt rev-1-es sajna bedöglött...

H2O über alles!

(#10) XuChi válasza lemusz (#3) üzenetére


XuChi
addikt

Mesélj még.......

Ez a "vezeték nélkül óriási az input lag", egy akkora baromsàg!!!

Minden perifériàm vezeték nélküli, és, köszönöm, tök jól tudok jàtszani.

(#11) lemusz válasza XuChi (#10) üzenetére


lemusz
addikt

Hétvégi 1-2 óra kocajátékra tökéletesek is igen, minden másra ott a mastercard...

[ Szerkesztve ]

(#12) [CsuCsu]


[CsuCsu]
őstag

Jo cucc, a Romer kapcsolokrol pedig jokat hallottam. Nem egy Cherry koppintas, tenyleg rendes R&D eredmenye.

(#13) macilaci78 válasza XuChi (#10) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Itt nagyon szépen megfogalmazták, miről is mesélhet még az a hozzászólás.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#14) bunfi válasza lemusz (#11) üzenetére


bunfi
őstag

Arra az 1-2 órára meg szinte minden jó :))

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

(#15) TheJoeker


TheJoeker
tag

Kis mutatós.
Minőségi, letisztult megjelenés, de mégis gamer beütéssel.... :K

(#16) X@b3e


X@b3e
addikt

Eddig teljesen bejön. Mostanában akarnék váltani, mindenképp mecha kell, kompakt, semmi extra szarakodás, makró meg plusz csiri-csáré gombok nélkül. Van a mostaniban is, sose volt használva. Fehérben is lenne, akkor instant buy lenne.. Jah, és ebből nagy valószínűség szerint lesz magyar, ami nem sok mechanikusról mondható el.

... Roma siamo noi ... S.P.Q.R.

(#17) elithun válasza macilaci78 (#13) üzenetére


elithun
őstag

:DDD

„Minden egyes tapasztalat közelebb visz a megértéshez.”

(#18) #41133696 válasza elithun (#1) üzenetére


#41133696
törölt tag

Pár héttel ezelőtt vásároltam Cooler Master MasterKeys Pro M White MX Red mechanikus billentyűzetet úgy, hogy eredetileg Logitech-et kerestem, de egyik sem volt itt a fórum billentyűzet topicjában az ajánlottak között, és Logitech G15-ről váltottam, jó döntés volt!

Kíváncsi leszek ez a Logitech bekerül e majd az ajánlottak közé.

(#19) DummyBoy válasza lemusz (#11) üzenetére


DummyBoy
senior tag

Ezért a legnagyobb prőgémerség laptopról játszani, ott még a kábelek hosszából adódó késleltetés sincs xD

Minden más, nem ultrakompetitív (vagy egyéb, logikus magyarázattal rendelkező) esetben a színes szagos gémer dolog pont azért kell, hogy a valaki okosan leszívhassa azt a maszterkárdot xD

Life is shor...

(#20) bunfi válasza DummyBoy (#19) üzenetére


bunfi
őstag

Akkor még szerencse, hogy a laptopon lecseréltem a trackpados keyboardot egy simára. Azon rövidebb a szalagkábel.

(#21) scope2007
Akkor inkább Ogli-G, az "tud" magyarul is!

[ Szerkesztve ]

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

(#21) scope2007


scope2007
addikt

Ogli -G kapcsolós nincsen, vagy Ali-G?
:DD

CUBE AIM SLX 29" + SEAT LEON 1P 2.0 PD-TDiiiiiiiiiiiiiiiiii

(#22) vaakuum


vaakuum
addikt

Egy jobb és balkezes G13 párnak sokkal de sokkal jobban tudnék örülni... ha meg esetleg tovább is fejlesztenék, nálam mindent vinne...

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#23) troviko


troviko
senior tag

Ez egy P.O.S.
Mondjuk alap bill helyett jó, csak nem kéne gamernek nevezni, multimédiás és főleg Gamer gombok nélkül.
De ha már ilyen, legalább lenne vezeték nélküli. Még a háttér világítással is elmenne egy töltéssel pár napot, egy hetet. Annyi nekem elég lenne.
Nah, nem erre fogom lecserélni a G510S-emet. Az utódra még várni kell.
Wireless, RGB, Mechanikus, és G-gombok, meg multimédiás vezérlők. Ha ilyen lesz, akkor én leszek az első vevőjük.

https://www.oldtech.hu/

(#24) Nova91 válasza X@b3e (#16) üzenetére


Nova91
tag

Miből gondolod, hogy lesz magyar?

(#25) fuze


fuze
őstag

Semminél sem zavar ha angol nyelvű. Viszont a mechanikus billentyűzeteknél mindig fáj a szívem a magyar kiosztásért. Elvégre 80%-ban magyarul gépelek. Sajnos csak a legcsúnyább billentyűzetek vannak magyarítva :(

adms.hu | UI Designer

(#26) XuChi válasza lemusz (#11) üzenetére


XuChi
addikt

Na igen, nem is a gép előtt kotlok napi 6-12 órát XP hajhászva, meg küldetéseket keresve. :D

Elég nekem a hétvégi 1-4 óra is.

[ Szerkesztve ]

(#27) kleinguru


kleinguru
addikt

Egy k800-ra lenne szükségem integrált érintésre működő ujjlenyomat olvasóval.

A kicsire nem adunk... a nagyot meg leszarjuk!

(#28) .LnB válasza XuChi (#10) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Van akinek jók a vezeték nélküli cuccok. És vannak akik eredményesek.. :U
;]
Van egy sztoim: Egyszer próbáltam vezeték nélküli egér+bill-lel rocketjumpolni... sztori vége.

Szép ez a bill. 15-20-at adok(adnék) érte. :)

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#29) XuChi válasza .LnB (#28) üzenetére


XuChi
addikt

Only Single Player vagyok, és a Quake, CS:Go, LoL és egyéb multi vacakok sosem érdekeltek. Soha semmivel nem multiztam, és nem is fogok.

Szal nekem tovàbbra is jók a vezeték nélküli eszközök, arra a "komolytalankodásra" amire eddig is.

Gyorsan össze is szégyelem magam mekkora loser vagyok a nagy gamerek szemében :D

Az évek alatt megszàmlàlhatatlan mennyiségü játékot végigjátszotram, ès sosem éreztem a vezetéknélküliség okozta "problémákat".

Ezek szerint akkor én már nem is vagyok géjmer ???

Nem is baj..... :D

[ Szerkesztve ]

(#30) .LnB válasza XuChi (#29) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Akkor meg nem kellett volna azt írnod, amit írtál a #10-es kommentedben.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#31) attimanus válasza troviko (#23) üzenetére


attimanus
csendes újonc

Attól még bőven lehet gamer, hogy nincsenek rajta a makrós hülyeségek. Rengeteg játéknál kb. semmi előnyt nem jelent, lásd csgo. (max buy menuben, de arra van 15 másodperced, nem kell sietni, vagy numra is bindelheted, úgy sem használod másra) De én pl. Dota 2vel is elvagyok mindenféle "gamer gombok" nélkül.

A multimédiás vezérlők sem hiányzanak, semmivel nem nagyobb macera kattintani, mint a billentyűzeten lévő gombot megnyomni. Cserébe ezek a fícsörök emelik a billentyűzet árát.

Lényeg a lényeg: bőven lehet gamer, annak ellenére, hogy a Te igényeidnek nem felel meg

(#32) Hiftu válasza fuze (#25) üzenetére


Hiftu
senior tag

Ha nem csak nagy arányban, de sokat is gépelsz magyarul, akkor érdemes megtanulnod a gépírást. Akkor nem kell nézned a billentyűzetet -> mindegy, hogy milyen feliratok vannak a gombokon.

Tessék mondani, lehet itt hazudni? - Kaszt: Decker, Faj: Troll, Működési Terület: Prohardver

(#33) guftabi96 válasza XuChi (#29) üzenetére


guftabi96
addikt

"Only Single Player vagyok, és a Quake, CS:Go, LoL és egyéb multi vacakok sosem érdekeltek. Soha semmivel nem multiztam, és nem is fogok."

Akkor meg minek írtad a #10-es hozzászólásodat?
Ha nem játszol olyan játékkal, ami megköveteli a normális egeret, az nem jelenti azt, hogy nincs is semmi értelmük. :U

[ Szerkesztve ]

#KeepFightingMichael

(#34) bunfi válasza Hiftu (#32) üzenetére


bunfi
őstag

Ez ebben az esetben nem teljesen igaz, mivel az ANSI layouton nehéz az í és ű karaktereket bevinni, mivel nincs dedikált billentyű erre a célra.

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

(#35) elithun válasza XuChi (#29) üzenetére


elithun
őstag

Pedig tényleg sz*r vezetéknélkülivel néha. :DDD Sokszor futottam bele, hogy nem érzékelt billentyűleütést, vagy az egérben picit elvesztette a záramot és nem mozgott arra amerre szerettem volna. Én ettől függetlenül le nem cserélném, mert 2m-ről játszok TV-n, ahol szívás lenne vezetékezni.

Viszont, ha egyáltalán nem játszol online kompetitív játékokkal, akkor tényleg felesleges volt a hozzászólásod, senki nem vont felelősségre amiatt ahogy játszol.

„Minden egyes tapasztalat közelebb visz a megértéshez.”

(#36) Franklin válasza guftabi96 (#33) üzenetére


Franklin
addikt

Ez a gondolkodásmód sajnos egyre gyakrabban fordul elő... "NEKEM megfelel, akkor másnak miért NEM?" illetve "NEKEM nincs rá szükségem, tehát SEMMI értelme"

Van az a mondás, hogy mindenki magából indul ki, és ez sajnos annyira igaz, rengeteg hsz-ben látom megnyilvánulni.

Elképesztő, hogy egyesek mennyire nem látnak tovább az orruknál, képtelenek saját maguktól és a tapasztalaiktól (előítéleteiktől?) elvonatkoztatni, vagy picit belegondolni abba, hogy nem vagyunk egyformák és másoknak más igényei lehetnek... de ez már nagyon off.

(#37) ribizly válasza fuze (#25) üzenetére


ribizly
veterán

Kicsit utánajártam és elvileg van intl uk kiosztású is belőle, szóval dupla enter + "í"-nek hely. Ha az nem zavar (egy idő után úgysem), hogy nincsenek rajta a magyar feliratok, akkor az még egészen jó opció lehet. ;)

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#38) #72042496


#72042496
törölt tag

Ha gamer egérből létezik vezeték nélküli (G602 és G900), akkor gamer billentyűzetnél miért ne lenne létjogosultsága egy vezeték nélkülinek?

(#39) Hiftu válasza bunfi (#34) üzenetére


Hiftu
senior tag

Ezzel a problémával én még nem találkoztam.
Én angol billentyűzetről írok most is. (Meg otthon is.)
Sőt ez is működik: árvíztűrő tükörfúrógép

Nekem nem kellett speciális karaktert lenyomnom.

Tessék mondani, lehet itt hazudni? - Kaszt: Decker, Faj: Troll, Működési Terület: Prohardver

(#40) bunfi válasza Hiftu (#39) üzenetére


bunfi
őstag

Akkor az valószínűleg UK, nem US (104-key ANSI) layoutos, mint cikkben szereplő változata a G413-nak.

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

(#41) DroneZ


DroneZ
aktív tag

Én nem tartom magam egy "minden garast a fogához verő" típusnak, de picit sokallom a 32.000 ft-os hazai árat, egy sima, egyszínű világítással rendelkező, minden funkciótól megfosztott "gamer" billentyűzetért, csupán csak azért mert mechanikus...Egyetértek az előttem szóló kollégával, 20-25-öt még én is adnék érte.

(#42) nyunyu válasza bunfi (#34) üzenetére


nyunyu
félisten

Ez ebben az esetben nem teljesen igaz, mivel az ANSI layouton nehéz az í és ű karaktereket bevinni, mivel nincs dedikált billentyű erre a célra.

ANSI HU használata.

(Még mindig nem tudom, hol a dedikált Í gomb, pedig ~1 hónapja fizikailag is ISO magyar billzetet használok. :DDD)

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#43) nyunyu válasza DroneZ (#41) üzenetére


nyunyu
félisten

90$ nem tűnik nagy összegnek érte, hiszen egy hasonlóan puritán felszereltségű, monokróm háttérvilágítású Cherry MXes billzetek is nagyjából ennyibe kerülnek.
Csak sajnos nagyon elszállt a dollár árfolyama, ráadásul nálunk rájön még a világbajnok ÁFA is.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#44) DummyBoy válasza Franklin (#36) üzenetére


DummyBoy
senior tag

Roppant módon egyetértek veled, viszont ha jobban belegondolunk, ezzel viszont a vitaindító eredeti hozzászólás is igazolást nyer ...

Való igaz, hogy a folytatás teljesen tönkrevágja, de attól még az eredeti igaz.

Én játszottam sokáig online vezeték néküli bill és egér kombóval, sőt, mai napig a vezetéknélküli perifériákat preferálom.

Azon hozzászólók legnagyobb része, akik kategórikusan kijelentik, hogyTELJESEN alkalmatlanok a wireless cuccok a játékra, azok nagy valószínűséggel még sosem próbálták, és nem is játszanak olyan szinten hogy ez bármekkora lényeges előnyt vagy hátrányt jelentsen.

Aki elég komolyan tolja, annak meg valószínűleg teljesen mindegy, amíg nem versenyez, mindennel tud jó lenni.

Emellett természetesen biztosan van olyan helyzet, ahol nem lehet kiváltani a wired vezérlőket, de az ágállók nagy része valószínűleg sosem fog ilyen helyzettel találkozni.

Volt "szerencsém" ázsiából 250kb-re limitált nettel Xbox Live-on online meccseket játszani európai szerverken, mindezt egy bődületesen nagy input laggal rendelkező TV-n ... És bár kínszenvedés volt, de tudtam néha nyerni is.

Egy szó mint száz, attól még hogy valamiből kilóg egy kábel (Főleg egy billentyűzetből) attól még nem lesz alapvetően "jobb" :)

Amire viszont oda kellett volna figyelni az eredeti posztnál: Ha valaki szabadidejében eltol egy két passziász meccset otthon, az ne magas lóról indítsa az oltást egy ilyen topikban ...

[ Szerkesztve ]

Life is shor...

(#45) TheSpy


TheSpy
csendes tag

Kéne. Bár valamiért mindig azt mondom egérből a legjobbat billentyűből ami van. Most is a jó kis Logitech K120 nyomkodom. Viszont mióta gamer öcsikém vetetett magának egy razer mechanikust, háát....

Szó mint szó 22 ezerért venném. Bár ennyi pénzt gombokért :)

(#46) DroneZ válasza nyunyu (#43) üzenetére


DroneZ
aktív tag

A 90$ valóban nem, csak sajnos én itthon Ft-ban fizetek, a Ft-ban kapott fizetésemből.

(#47) nyunyu válasza DummyBoy (#44) üzenetére


nyunyu
félisten

Azon hozzászólók legnagyobb része, akik kategórikusan kijelentik, hogyTELJESEN alkalmatlanok a wireless cuccok a játékra, azok nagy valószínűséggel még sosem próbálták, és nem is játszanak olyan szinten hogy ez bármekkora lényeges előnyt vagy hátrányt jelentsen.

Pár évig toltam a WoTot bluetoothos MX Revo egérrel, nem is volt vele semmi probléma, a néhanapján meccs közben lemerülő akkut leszámítva. (De az júzer error, egyrészt mert egy töltéssel elmegy ~100 órát, másrészt meg a kritikus töltést jelző LED felgyulladásától még kb. 3 órán át használható az egér, úgyhogy időben észrevehető, ha éhes a kicsike... Bezzeg az első szériás sima Revo 10 perccel lemerülés előtt szólt csak. :O)

Bezzeg a unifying vevős K750 billzetet hamar félredobtam, annyira elegem lett abból, hogy negyedóránként újracsatlakozott a tőle fél méterre lévő vevőre, és olyankor fél percre beragadt az irányítás, és free frag voltam. :W

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#48) SP!T


SP!T
addikt

Nah ez a stílus tetszik. Eddig nem kajáltam a Logitech billjeit, de ez jó. :)

There's a device that I've been using called a whoop.

(#49) XuChi válasza nyunyu (#47) üzenetére


XuChi
addikt

+1 :R

(#50) Kasya válasza nyunyu (#47) üzenetére


Kasya
nagyúr

K750-et mar 5 eve hasznalom boldogan, elegedetten, online jatekok es munka alatt is. Szerencsere eddig kb evente egyszer volt vele atlagban lag gondom, amit egy ki/bekapcs (reconnect) megoldott akkor is.
Igaz, mar a gombjai fenyesre koptak, es csabit egy uj vetel, de nem visz ra a lelek, mert tokeletesen elegedett vagyok vele.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.