Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Ezzzaz..eladják még egyszer ugyanazt.
Bár a második rész oké, mert azt turbózták :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2) #08052480 válasza Sirandrish (#1) üzenetére


#08052480
törölt tag

Ohm ... az osszes turbozva jon nem?
Az e3-on azt mondtak az 1080p@60 mellett erezhetoen latvanyosabb grafika es ujrakevert hangok a Halo 3 es 4 - ben is meglesznek. Csak a masodik resznel ez nyilvan drasztikusabb lesz.

(#3) Sirandrish válasza #08052480 (#2) üzenetére


Sirandrish
legenda

"a Halo 2 teljesen felújított változata is helyet kap, a többi számozott rész mellett"

Nekem ebből nem az jön le, de ettől még lehetséges...
Majd Oric megmondja :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#4) #08052480 válasza Sirandrish (#3) üzenetére


#08052480
törölt tag

Es melyik mondatomban velted felfedezni, hogy teljesen felujitva jon pl a Halo 4? :)
Ott ertelme se nagyon lenne, de a felturbozas alatt en azt ertettem amit leirtam.

(#5) foka


foka
aktív tag

Rohadjanak meg, hogy levették PC-ről. A 2 volt amivel utoljára játszottam ,igaz tavaly is elővettem.

Üdv: Fóka

(#6) MasterMark válasza Sirandrish (#3) üzenetére


MasterMark
titán

1080p60fps lesz.

De hol a videó?

foka: Mit vettek le?

[ Szerkesztve ]

Switch Tax

(#7) Dealer95 válasza MasterMark (#6) üzenetére


Dealer95
őstag

Gondolom úgy értette, hogy a 2. rész után nem adták ki egyik Halo FPS-t sem PC-re.

(#8) MasterMark válasza Dealer95 (#7) üzenetére


MasterMark
titán

Tudom, csak nem értem miért ilyen magyartalanul fogalmazott.

Switch Tax

(#9) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

A teljes csomagban a Halo 3 és a Halo 4 is ráncfelvarráson esik át, fullHD lesz mindegyik és 60fps. Ahogy Halo Anniversary is.

Live-Die-Respawn

(#10) foka válasza MasterMark (#8) üzenetére


foka
aktív tag

Erősen rövidítettem, levették a listáról a pc-s fejlesztést vagy utólagos portolást. Fogalmazhatunk úgy is, hogy elöntötte a sz... az agyamat, ennyire tellett, nem jutottam szóhoz.

Üdv: Fóka

(#11) MasterMark válasza foka (#10) üzenetére


MasterMark
titán

De ez baromság, mindig is Xbox exkluzív volt a Halo. Nem is lesz PC-re, kár ezen feszengeni.

Switch Tax

(#12) rodrigez válasza MasterMark (#11) üzenetére


rodrigez
senior tag

Olyannyira exkluzív, hogy azért az első 2 részt kiadták pc-re. :-)

(#13) oriic válasza rodrigez (#12) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

És azóta egyet sem. :) Pedig van egy pár, sőt fejlesztőváltás is történt már. MS kiemelt címe marad Halo már.

Live-Die-Respawn

(#14) foka válasza oriic (#13) üzenetére


foka
aktív tag

A Win is PC exkluzív :D
Jó, megy Mac-en is (mióta pc alapú).

[ Szerkesztve ]

Üdv: Fóka

(#15) Mister_X válasza rodrigez (#12) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Ugyan úgy verte a sok PC-s az asztalt, hogy márpedig ők is Halo-zni akartak, hogy nagy őrjöngésük közepette elfelejtették megvenni mindkét címet :P Azóta megjelent 4+1 Halo FPS (a plusz egy az Anniversary) és egs RTS, mindegyik Xbox exkluzív maradt és az is marad. Lehet jönni azzal, hogy bezzeg kijött az 1 és 2 PC-re... de 3 óta inkább megtartja a MS a címet a biztos vásárlóknak.

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#16) tDr1v3r válasza oriic (#9) üzenetére


tDr1v3r
veterán

A Halo 3 milyen szinten lesz felújítva? Mert az nemigen volt szebbe a H2-nél régen...

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#17) oriic válasza tDr1v3r (#16) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nem nagyon nyúlnak bele. 1080p, 60fps, néhány animáción javítanak, talán kap komolyabb élsimítást de kb ennyi. Viszont szerintem azért a Halo 2-nél jóval jobban néz ki a 3. rész.

Live-Die-Respawn

(#18) A.tessz


A.tessz
senior tag

Akkor döbbentem rá, milyen komoly munkát végeztek, amikor láttam az összehasonlító videókat a neten, a régi és az új változat halo 2 között.
Nagyon komoly lesz, az, hogy eladják ugyanazt , itt nem állja meg a helyét.
4 játékot adnak egy áráért, mindegyiket felturbozva, egyet meg teljesen újra írva!

Szerintem kötelező vétel, kb halo 1-2 vel játszottam utoljára pcn! :))

[ Szerkesztve ]

(#19) Rage47


Rage47
veterán

Miért nem lehet egyes videókat a cikkekben látni iPaden? Pedig youtube :O

Nem lehetne esetleg linkként is beszúrni?

[ Szerkesztve ]

(#20) Mister_X válasza Rage47 (#19) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Furcsa, most megnéztem WP-n és ott se látni. Pedig nem szokott gond lenni... otthon töltődik egy iPad Air, majd azzal is rálesek.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#21) oriic válasza Rage47 (#19) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Passz, pedig sima embed kódot teszem cikkekbe, amit youtube felajánl. Nekem otthon látszódik rendesen.

Live-Die-Respawn

(#22) Rage47 válasza Mister_X (#20) üzenetére


Rage47
veterán

esetleg attól lehet, hogy flash alapú a videó (?)
a html5-ös youtube videókat tuti behozza.

(#23) MasterMark válasza Rage47 (#19) üzenetére


MasterMark
titán

Én sem látom WP-n azért is kérdeztem rá. :)

Switch Tax

(#24) oriic válasza MasterMark (#23) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Érdekes.

Amúgy ez az a videó. [link]

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.