Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Rexcor


Rexcor
őstag

A piros-fekete design nekem jobban bejön.

(#2) CoDWaW07


CoDWaW07
őstag

Szép lett, de szerintem a piros-fekete designes jobban néz ki :K

●ASUS M5A97 EVO R2.0 ● AMD FX8320 ● 8 GB Corsair Vengeance 1600 Mhz ● MSI R9 280X 3GB ● Samsung 850 EVO 120 GB ● 1.5 TB ● Cooler Master Silent PRO 600W ● iPhone 6 Space Gray ● iPhone Xs 64GB Silver Galaxy Z Fold 4

(#3) Oliverda


Oliverda
félisten

A prios-fekete az a ROG. Ezelőtt kék(+fehér)-fekete volt ez a vonal.

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#4) szentvik


szentvik
tag

Laza kis deszka...és annyira nem is brutál az ára, mint amit gondoltam rá...nem mintha kéne :DDD

Az ALIEN azért ALIEN mert a Földön nem ALIEN...

(#5) Olajbogyesz


Olajbogyesz
tag

Nekem bejön a fekete-arany kombó. Az ára is csak a(z én) mi pénztárcánkhoz képest magas, bár nem tartom elrugaszkodottnak. Telepakolni sokkal nagyobb kihívás anyagilag. Ha avulással nem kellene számolni akár örökPC alapja is lehetne a pillanatnyi igényeim alapján. :)

(#6) Chrys_


Chrys_
addikt

Gondolom nem csak az új generációs processzor jó bele, menni fog a régi is. Kis baleset miatt lehet lapot kell cserélnem, ha a hűtő rögzítése ugyanazokon a pontokon történik, mint a P9X79 Deluxe esetén, akkor ez nem lenne rossz választás.

(#7) BlackSoft válasza Rexcor (#1) üzenetére


BlackSoft
addikt

Igen nekem is :K Bár mondjuk ami a legjobban tetszik az a Gigabyte színei, a fekete-zöld kombináció :DD

---------> Számítógép szerviz III.Kerület | https://hardverguru.com <---------

(#8) kpal


kpal
veterán

rendben mind külső es tudasilag :)

(#9) bteebi


bteebi
veterán

Nagyon jó lap, és még az (amerikai) ára is tűrhető. A 12 SATA csatlakozó megmozgatta a fantáziámat :DDD. Ez az arany-fekete dizájn viszont nekem nem tetszik, bár ha 50 dodóval olcsóbb lenne, akkor tőlem tetszőleges színű is lehetne :DDD.

Cancel all my meetings. Someone is wrong on the Internet.

(#10) #97716736 válasza Rexcor (#1) üzenetére


#97716736
törölt tag

Nekem is. Nem tudom most miért kellet ennyire a fekete-arany színpároshoz ragaszkodni :))

(#11) Sinesol válasza #97716736 (#10) üzenetére


Sinesol
veterán

"Nem tudom most miért kellet ennyire a fekete-arany színpároshoz ragaszkodni"

Ez a szeria sosem volt piros-fekete ahogy most nem ugy regen sem.

[ Szerkesztve ]

(#12) Godefroy


Godefroy
senior tag

Valahogy az alaplapok színe sosem fogott meg, 2x látom őket amikor beszerelem és 4 év múlva amikor ki.

Arra sosem emlékezünk ami nem jut eszünkbe...

(#13) #97716736 válasza Sinesol (#11) üzenetére


#97716736
törölt tag

Nem nagyon követtem az "X" szériájú termékcsaládot, így nem tudom mi volt előtte, de a 4G óta, az ASUS-nál ez a fekete-arany szín játszik. Holott az emberek jobban megszokták, a fekete-piros párosítást. Erre értettem ;)

(#14) Dr. Akula válasza #97716736 (#13) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

#3

(#15) #97716736 válasza Dr. Akula (#14) üzenetére


#97716736
törölt tag

Utólag elolvastam ;)

(#16) lotTóni


lotTóni
tag

Lehet,hogy ezzel a deszkával jobb tuning eredmény született volna a 4960x esetében.A két újdonság együtt debütálva még talán az én fantáziámat is megragadta volna.
350 dodóért viszont megérné szvsz...csak az a színösszeállítás ;]

....two beer or not to be....

(#17) Mahrenburg


Mahrenburg
senior tag

Én a hűtőbordák tekintetében rögtön egy matt-fekete festékszóró bevetésével nyitnék... :U

(Jó-jó, tudom, kicsit komor lenne, de legalább nem lenne gond a színek harmonikus együttélésével... )

[ Szerkesztve ]

"Egy fel nem használt Phenom II matrica olyan mint egy nap ami sosem kelt fel, egy múló szerelemről szóló dal amit sosem énekeltek, egy harcos szív amely sosem dobbanhatott..!" by Habugi

(#18) Chrys_


Chrys_
addikt

Még olcsóbb is, mint a P9X79-Deluxe: [link]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.