Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) #74018560


#74018560
törölt tag

Ennyiért nem rossz. Előtte azért megrugdosnám, hogy nem esik-e szét :U

(#2) Redneck


Redneck
veterán

Valóban nem tűnik rossznak, de kíváncsi lennék mennyi anyagot tettek bele.

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#3) johnywalker


johnywalker
őstag

A súlyuk/tömegük sokat elárul!Bár ez csak egy jó fogódzkodó.

(#4) Cifu válasza johnywalker (#3) üzenetére


Cifu
nagyúr

Hát ez az, márpedig a sima változat sincs 5kg...

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#5) vottokar válasza Cifu (#4) üzenetére


vottokar
senior tag

Akkor úgy látom, hogy ők sem akarnak a papírvékony lemezből mókolt házak tömegéből kitűnni. :( Pedig amúgy szimpatikusnak tűnik ez a kuckó...

"Hát te meg ki a tö*öm vagy, hogy bundában szeded itt a málnát?"

(#6) XuChi


XuChi
addikt

Újabb papirházak :C Hurrá.

(#7) DeltaPower


DeltaPower
őstag

Végre valakinek eszébe jutott az áthelyezhető i/o panel, ha az általános minőség is megfelelő, akkor ez lesz a következő házam.

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

(#8) Cifu válasza DeltaPower (#7) üzenetére


Cifu
nagyúr

Végre valakinek eszébe jutott az áthelyezhető i/o panel

Lehet én vagyok maradi, de valakinek már előfordult, hogy egy meglévő házánál problémát okozott, hogy eredetileg fent voltak a csatik, majd lekerültek, illetve fordítva?

Nekem a világ életben a földön voltak a házaim, és az egy szem (mai napig szolgáló) öreg Chieftec házamból okulva direkt olyat vettem később, aminek fent vannak a csatlakozói.

Szóval szigorúan szvsz ez is olyan "feature", ami egy nem létező problémára jelent megoldást. Ha fenti kell, fenti csatisat veszel, ha lenti kell, akkor olyat veszel.

[ Szerkesztve ]

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#9) dabadab válasza Cifu (#8) üzenetére


dabadab
titán

"Ha fenti kell, fenti csatisat veszel, ha lenti kell, akkor olyat veszel."

Itt pont ezt sikerült megoldani, hogy ez bárholcsatis :), nem kell azt mondani, hogy "tök jó ez a ház, csak kár, hogy nem alul/felul vannak a csatlakozók".

DRM is theft

(#10) Cifu válasza dabadab (#9) üzenetére


Cifu
nagyúr

Szigorúan saját vélemény, de annyira sok szereplő és ezeknek annyi terméke van ma a piacon, hogy aki nem talál ma neki megfelelőt, az vagy alien, vagy maga sem tudja pontosan mire van szüksége. :)

Persze jogos, ez egy opció arra, hogy kitűnjenek a tömegből...

[ Szerkesztve ]

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#11) borg25


borg25
senior tag
LOGOUT blog

Nekem egy régebbi típusuk van meg. Jó kis ház. Anyagvastagsággal még nem volt gond, igaz nem is nagyon mozgatom, de olyan nem volt, hogy az alaplap sérült volna. Viszont ami nagy előnye volt kb 4 éve, hogy fent van sata dokkolója, ami 16eért nem is volt rossz vétel :)

(#12) #65675776 válasza Cifu (#8) üzenetére


#65675776
törölt tag

Nálam a Stacker elejében már kb csak a legalsó slotban nem volt az IO panel. Azaz eddig már 11 helyet foglalt el a lehetséges 12-ből.

(#13) Cifu válasza #65675776 (#12) üzenetére


Cifu
nagyúr

Octopus doktorosdit játszik a géped, hogy ennyi IO panel kell? :Y

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#14) #65675776 válasza Cifu (#13) üzenetére


#65675776
törölt tag

Dehogy. Azt az egy panelt költöztettem az aktuális igények szerint. Mindig csak az az egy volt benne.

(#15) Cifu válasza #65675776 (#14) üzenetére


Cifu
nagyúr

Jaaaa. Hogy egy I/O panel volt, és az ugrált a pozíciókban. :)

Ok, az más tészta. Azt hittem 11 ponton van I/O panel. Vizonáltam magam elé a 22db USB portot és a belőlük kígyózó kábelekre... :DDD

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#16) #65675776 válasza Cifu (#15) üzenetére


#65675776
törölt tag

22? A Stacker IO paneljén 6 USB port van.

(#17) Cifu válasza #65675776 (#16) üzenetére


Cifu
nagyúr

Akkor 11 x 6? 66, máris sokkal jobb elképzelni. :DDD

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#18) SunMount3r


SunMount3r
nagyúr

Az alapmodell ára még kb. rendben is van, jól is néz ki. A Házas Topic-ikban viszont nincsenek az ajánlottak listáján a gyártó házai. A kérdés az, hogy mennyire jó szellőzés és mennyire szigetel (hangot, ha már Sinentium), csak úgy ránézésre tuti nem vennék házat.

(#19) DeltaPower válasza Cifu (#8) üzenetére


DeltaPower
őstag

Annak idején mikor kollégista voltam, a koleszban nem lehetett a földön tárolni a gépet, mert a takarítónők nemes egyszerűséggel körbemosták a felmosóval, tehát az asztal tetején kellett, vagyis alsó i/o panel volt az ideális, ezért is vettem olyan házat. Otthon kicsi íróasztalom volt, földre került a gép, oda már felső panel lett volna jó. A legutóbbi költözés után megint földön volt, illetve egy 10 centis lapos doboz tetején, felső panel kellett volna, aztán megint asztal tetejére költözött, alsó panel volt kényelmes. Később vettem egy nagyobb íróasztalt, az oldalsó rekeszébe került a gép, most megint a felső panel lenne jó.
Szóval aki sokat pakol, rendezkedik, nem fix helyen tartja a gépet, annak ez nagy pozitívum. Feltéve ha nem akar évente gépházat cserélni, akkor úgyis mindegy.

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.