Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) talpalavalo


talpalavalo
aktív tag

egyszóval megirigyelték a Facebookot és szép lassan átfejlődnek :C :C :C

(#2) ollie válasza talpalavalo (#1) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem a Facebookot irigyelték meg, egyszerűen csak fenn akarnak maradni.

***

(#3) ntomka válasza ollie (#2) üzenetére


ntomka
nagyúr

Ezért már nem csak szövegesen, hanem videón keresztül is megoszthatják a Pistikék, mikor és hogy wc-znek. ;] :DDD

ツ Headphones on - World off

(#4) #16820480


#16820480
törölt tag

azt már megoldották, hogy lehessen értelmes üzeneteket írni, nem csak 160 karaktert?

(#5) WonderCSabo válasza #16820480 (#4) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Én egyáltalán nem használok Twittert, de nem az a lényege, h. mikroblog, és cask rövid bejegyzést lehet csinálni?

(#6) #16820480 válasza WonderCSabo (#5) üzenetére


#16820480
törölt tag

én sem használok, mert totál értelmetlennek tartom az egészet ahogy van. oké, legyen mikroblog, de mondjuk 3 mondat még mindig mikroblog, és abban kicsit több értelmes információ elfér.
imádom, amikor belinkelnek egy-egy twitter bejegyzést valamilyen témában, pl. "sikerült feltörni XY telefon szoftverét". juhhé, és akkor mi van? írná le inkább 10 perccel több idő alatt, hogy hogyan csinálta, jobban járnánk.

(#7) Sianis válasza #16820480 (#4) üzenetére


Sianis
addikt

140 az a 160 nem? Annyi, mint egy SMS.

Sianis

(#8) #16820480 válasza Sianis (#7) üzenetére


#16820480
törölt tag

egy sms az 160, de gondolom kell helyet hagyni a twitter fejlécnek is, szóval lehet, hogy 140...

(#9) juliet


juliet
csendes tag

140 karakter az.
Én arra vagyok főleg kíváncsi, hogy a nem szélesvásznú monitorokon hogy fog ez kinézni, úgy hogy a háttérkép is látszódjon..? Mert 16:9-ben tök jó (nem.), de nem mindenkinek van olyanja.. Bár tegnap említettek azt hiszem valamit az átlátszóság állíthatásáról, nekem az is megfelel, csak a szöveg maradjon olvasható.
Őszintén szólva nekem tökéletesen megfelel a mostani Twitter, de értem miért akartak megújulni. Remélem nagyon nem lesz azért túlbonyolítva.

(#10) WonderCSabo válasza juliet (#9) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Húzd össze a böngésző abakot, és meglátod...

(#11) plus44


plus44
veterán

Na ezek elég jó kis újítások. Bejönnek.:)

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#12) joey04 válasza #16820480 (#4) üzenetére


joey04
titán

ez a lényege. ne is változtassanak.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#13) plus44


plus44
veterán

Valakinek új már?:D

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#14) talpalavalo


talpalavalo
aktív tag

Mondjuk jah egyszóval új oldalt építenek és felhagynak azzal ami miatt kitalálták... Mondjuk jogos hisz amit ők kínálnak azt a facebook is kínálja csak sokkal többet így értelmetlenné vált...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.