Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Gengi


Gengi
senior tag

"Kellemetlen változás viszont, hogy mostantól egy teljes nap helyett csupán 15 perc gondolkodási idő áll rendelkezésre a pénzért megvásárolható alkalmazások árának visszaigénylésére."

Hál istennek ,hogy ez minket nem érint :D...

PSN:Mak1wara "A Tudásalapú társadalmat megette reggelire a fogyasztói társadalom"

(#2) >-48-<


>-48-<
aktív tag

Nekem még a régi felület jön be. Ez mikortól elérhető?

#!

(#3) MerLinh válasza Gengi (#1) üzenetére


MerLinh
senior tag

elfeljtetted oda írni, hogy még=)

>-48-<
hát elméletileg már elérhető egy két helyen

[ Szerkesztve ]

A wizard is never late nor is he early, he arrives precisly when he means to! - - ONE phone to rule them all! =)

(#4) eami válasza Gengi (#1) üzenetére


eami
addikt

én meg azt mondom bárcsak érintene....

(#5) Misály válasza Gengi (#1) üzenetére


Misály
addikt

Mintha kene az a penz nekik nagyon. 15 perc semmire nem eleg.

(#6) RaveForce válasza Misály (#5) üzenetére


RaveForce
veterán

ha megvetted a boltban az office-t pl , ott se viheted vissza, h bocsi, add vissza a pénzem mégse kell, ha pl letöltök egy zenelejátszót ami ingyen bizonyos ideig megy telejes körüen, aztán megveszem az egészet, h müködjön tovább is full támogatással, nem fogom eljátszani, h mégse kell, ez a visszavásárlás még így is egy plusz lehetőség, nemkell mindenbe belekötni :U

[ Szerkesztve ]

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#7) MerLinh válasza RaveForce (#6) üzenetére


MerLinh
senior tag

őőő, de visszaviheted 3 napon belül a boltba, hogy bocsi nem kell, mert nem tetszik a színe, meg leloptam róla a kódott, bármivel visszamehetsz 3 napon belül =)

A wizard is never late nor is he early, he arrives precisly when he means to! - - ONE phone to rule them all! =)

(#8) Skynet258


Skynet258
veterán

Én már felraktam, akinek még kéne, az felteheti. ;) De valamikor magától is frissülni fog.

https://geekpulse.hu

(#9) oilver1


oilver1
tag

Nekem nem megy a Market! Tegnapelőtt vettem egy T-s Pulse Mini-t, és WiFi-n nem csatlakozik a Market-hez, valamit szenved a szerverrel... :F

Az alkohol nem válasz, de legalább a kérdéseket elfelejted!

(#10) nbk válasza MerLinh (#7) üzenetére


nbk
aktív tag

ezt én is így hittem és vissza is akartam vinni egy tv karit már másik típus jobban megtetszett.. előtte felhívtam a fogyasztóvédelem ügyfélszolgálatát... Felvilágosítottak, hogy ha teljesen jól működik nem köteles a bolt visszavinni.... ha gondoljátok hívjátok fel ti is :)

''Egy aprócska kalapocska, benne csacska macska mocska...''

(#11) hodostamas válasza nbk (#10) üzenetére


hodostamas
addikt

Én nyáron egy elektromos borotvát vettem a tescoba, nem jött be visszavittem másnap, egyetlen kérdést tett fel a nő hogy miért nem jó nekem. Utána szó nélkül vissza vette, írt egy jegyzőkönyvet és adta a pénzt..

(#12) csokimikulas


csokimikulas
tag

Jobb helyeken, ahol van egy kis eszük, visszaveszik pár napon belül, de nem kötelességük. Azt gondolom, hogy egy üzletnek egyáltalán nem tesz rosszat, ha a vevőkben jó emlék marad meg egy-egy problémás helyzet után.

(#13) Misály válasza MerLinh (#7) üzenetére


Misály
addikt

Megeloztel, annyit hozzatennek hogy itthon a boltosok azert szeretnek kotekedni, de kelloen hatarozott fellepessel vagy sztorival mindent visszavesznek harom napon belul.

(#14) crey


crey
MODERÁTOR

Fizetős Marketet kérek! Az lesz majd a Google szégyene, ha már a WP7 is hamarabb kapja meg, mint az Android. Ami ugye egyre valószínűbb. :(

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#15) Ceree válasza RaveForce (#6) üzenetére


Ceree
senior tag

Én leszedtem egy zenelejátszót (PowerAmp), ami ment is 30 napig, és nagyon megszerettem. Most minden gombnyomás után feljön, hogy vegyem meg... de ha akarnám se tudnám (pedig egyébként szeretném). Na ez a szar ügy. :S

Fizetős Marketet a népnek! :D

[ Szerkesztve ]

Másolat_eredetije

(#16) jaszy76 válasza MerLinh (#7) üzenetére


jaszy76
aktív tag

Sokan ezt hiszik. De ez attól még tévedés.

(#17) AkosL


AkosL
aktív tag

Nem is tudtam, hogy van méretkorlát.
Elég érdekes, nem látom értelmét, csak a fejlesztők/felhasználók korlátozását.
Így már kezd érthető lenni, hogy miért hiányoznak az iOS szintű app-ok.

(#18) nord_ válasza MerLinh (#7) üzenetére


nord_
veterán

Lótúrót. ;)

(#19) AS válasza crey (#14) üzenetére


AS
félisten

Samsung Bada is előbb lesz fizetős mindenhol mint az Android :C

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#20) Rickazoid válasza RaveForce (#6) üzenetére


Rickazoid
addikt

A visszavásárlás azért kell, mert nagyon sok programból nincs demo, csak a teljes verziót lehet megvenni. Hogy próbálsz ki valamit, amit csak vásárlás után tudsz használni? Majdnem minden számítógépes programhoz van próbaverzió, még a professzionális programokhoz is. Itt a feléhez sincs, addig meg nagyon is szükség lenne egy ilyen megoldásra. Ha a fejlesztő lusta készíteni egy ingyenes demot a programjából, akkor viselje el, ha egyesek meggondolják magukat. A 15 perc egy vicc. Pont.

[ Szerkesztve ]

Erkölcstelen csíkot húzni a másik krumplifőzelékébe csak azért, hogy legyen egy szünet.

(#21) sippet válasza AkosL (#17) üzenetére


sippet
senior tag

nincs olyan típusú összefüggés, mint amire te gondolsz, ugyanis most is vannak például sokszáz mb-os méretű játékok androidra, csak ezek úgy működnek, hogy miután installáltad az alkalmazást, wifiről a memóriakártyára lekapja a szükséges egyéb fájlokat. nem tudom, ez a méretnövelés ezen mit fog változtatni, annyira sokat azért valószínűleg nem.

(#22) AkosL válasza sippet (#21) üzenetére


AkosL
aktív tag

ok, ezt nem tudtam, hogy így működik, bár még mindig nem értem, hogy ez miért jó.

(#23) MerLinh válasza AkosL (#22) üzenetére


MerLinh
senior tag

lehe, hogy kevés a hely a vinyokon =P

A wizard is never late nor is he early, he arrives precisly when he means to! - - ONE phone to rule them all! =)

(#24) #16820480 válasza AS (#19) üzenetére


#16820480
törölt tag

az a Bada, amire azt ígérték, hogy már az induláskor lesz fizetős rész itthon is a szolgáltatókon keresztül? és az a wp7, amire ugyanezt ígérték? ;]

(#25) Rickazoid válasza AkosL (#22) üzenetére


Rickazoid
addikt

Lehet mert a legtöbb telefonban 256 MB a memória jelenleg, lényegesen kevesebb az 512 MB-os, de ez nem mind felhasználható, jó részét maga a rendszer foglalja el. Az ennél több meg már igen ritka. Ha egy program egyben 220 MB lenne, nem is tudnád telepíteni, méretkorláttal viszont rá van kényszerítve a fejlesztő, hogy a program fő része kicsi legyen, az kerül a telefonba, az adatai pedig a memóriakártyára töltődnek le, hisz ott annyi hely van, amennyit a felhasználó akar, hogy legyen. Ráadásul tudtommal egyelőre hivatalos ROM-oknál nincs mód közvetlenül a microSD-re telepíteni egy programot, így hiába a támogatás, ha a telefonban nem fér el egy program, akkor sehogy nem tudod telepíteni, csak ha helyet szabadítasz fel. Kéne még egy olyan fejlesztés a Marketnek, hogy felajánlja a programok közvetlenül microSD-re történő telepítését, akkor tűnhetne csak el a méretkorlát.

Erkölcstelen csíkot húzni a másik krumplifőzelékébe csak azért, hogy legyen egy szünet.

(#26) AS válasza Rickazoid (#25) üzenetére


AS
félisten

2.2 Androidnál már lehet mikorSD -re telepíteni.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#27) Rickazoid válasza AS (#26) üzenetére


Rickazoid
addikt

Alapértelmezésben vagy választással is? Én még csak az utólagos átmozgatásról olvastam hivatalos ROM-ok esetében. Ráadásul programfüggő a megoldás.

Szerk.: Most néztem meg, itt írják, hogy a fejlesztő beállíthatja, hogy oda települjön, ha lehet vagy a rendszer maga döntsön a telepítés helyéről. Hát.. érdekes megoldás.

[ Szerkesztve ]

Erkölcstelen csíkot húzni a másik krumplifőzelékébe csak azért, hogy legyen egy szünet.

(#28) plus44 válasza Gengi (#1) üzenetére


plus44
veterán

Ettől függetlenül szemét húzás...

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#29) AMD ehog


AMD ehog
aktív tag

Tegnap jött a frissítés, annyira különbözött az eddigitől, azt hittem, hogy kalóz...

(#30) parkr válasza AMD ehog (#29) üzenetére


parkr
őstag

kicsit olyan xbox live-os beütése van

(#31) hackeeeee


hackeeeee
Jómunkásember

Ez most akkor frissíteni fogja saját magát?

Véleményem szubjektív...

(#32) AMD Power válasza hackeeeee (#31) üzenetére


AMD Power
titán

Jó kérdés! :F

(#33) hackeeeee válasza AMD Power (#32) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Akkor király. Mert nekem a file-ból Astro-val nem sikerült telepíteni... :U

Véleményem szubjektív...

(#34) Gakocsis


Gakocsis
tag

Sziasztok!

Folio 100 tulajdonos vagyok.. :N
Érdeklődnék, milyen módon tudnám feltenni rá a rendes android marketet.. Remélem vannak
ötleteitek.. (létezik belőle telepítős változat?)

Illetve flash frissítést is keresek... ugyanerre a készülékre, a youtube videók lejátszására, mivel az oprea ami rajta van, megnyit minden oldalt, de sajnos a youtube oldalon kéri az adobe frissítését, amit nyilván az Adobe oldaláról nem lehet letölteni (androidot nem találtam a letölthető, támogatott oldalak között.)

A tableten különben 2.2-es android van...
(egyáltalán ehez magyar nyelv támogatás nincs? )

Előre is köszi

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.