Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) alevan


alevan
őstag

Akkor boritékolható a Microsoft Office 3D (vagy 3DPrint, vagy 3DLabs) az Office 2016 részeként.

"Ezért lovagol a pokolba a konzumer IT piac. A hülye igények... . Azt sem tudod, hogy mit akarsz de az jöjjon havonta frissités formájában."

(#2) #06658560


#06658560
törölt tag

Akkor hogy láthattam már évekkel ezelőtt színes és/vagy texturált 3D nyomatokat?

(#3) saelin


saelin
veterán

Még mindig nem tudom elképzelni, hogy - majdnem - minden háztartásban legyen egy 3D nyomtató. Tudnám én mire használni és biztos sokan mások is, de ez a technológia mikor lesz megfizethető? Vannak már nem bonyolúlt, home usernek célzott termékek? Mobilnetről nem akarok googlézni.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#4) vinibali


vinibali
őstag

biztos ez is egy jól dokumentált, multiplatform formátum lesz.

[ Szerkesztve ]

BIOS/UEFI írás, helyreállítás, törlés, mentés! https://www.bvinarz.org/bios-iras/

(#5) kakuk.tamas válasza saelin (#3) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

200ezer a legolcsóbb (akár) otthon is használható 3D-s nyomtató. Csak ez 20*20*20as méretben tud csak nyomtatni, és ez a baj..

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.