Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Nigér


Nigér
őstag

A Padfone 2 készüléket is lehet kapni náluk:
[link]

(#2) Oppenheimer


Oppenheimer
veterán

Rohanok iPhone 5 32GB-ért! :D

Lumia 920 szépet drágult, a 620 meg pofátlanul olcsó lett

[ Szerkesztve ]

(#3) Greg-77


Greg-77
aktív tag

Ez igen a zájfonok kemény 20-ruppóval kevesebbe kerülnek! :C

(#4) Tomy Yayo


Tomy Yayo
senior tag

Ez ugye csak valami vicc, vagy elírás, hogy Lumia 900 most lett bevezetve? Ráadásul ilyen árakon? Nem normálisak, ha képesek voltak most felvenni a kínálatba. Ha eddig nem érdekelte őket, akkor már minek, ki a franc fogja azt venni?... :U

Régi megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Tomy Yayo

(#5) gtasystem


gtasystem
őstag

épp tegnap nézegettem, ezek a 10ft-os akciók már kezdenek hasonlítani a külföldi (nálunk szerencsésebb országok) ajánlataihoz..
bár még csak hasonlít de ez is valami... :)

http://db.tt/fdsEa7Ff <--itt regisztrálj és nem bánom meg..:-)

(#6) Spancho


Spancho
őstag

XS-el a ZTE Blade 3-at is adhatnák 10ft-ért 15k helyett ,nemrég 30k volt kártyásan a teleornál.
A 620-as meg tényleg egész jó ,a 610 is csak 40k kártyásan.
Simán vennék ,ha rendesen bele lehetne piszkálni a wp-be + 1-2 játékot progit 'illegálisan' is futtathatnék.
A 620-nak kb mik az ellenfelei Android téren ? Sony U stb.... ?

A nyuszik és az őzgidák is várják a majálist, hát miért lennél épp te szomorú?

(#7) Hadeska22 válasza Tomy Yayo (#4) üzenetére


Hadeska22
aktív tag

Hidd el van aki megveszi..egyik ismerősöm nemrég vett egy Lumia 800-ast.. és mindössze azért mert látta hogy vindózfon...és olcsó... nem érdekelte hogy windows phone 7 vagy 8.... persze miután felvilágosítottam , egyből rohant vissza felháborodva és pénzt visszakövetelve..... de hát addigra lejárt ugye a 3 nap :)..., és 3 nap után a kutyát nem érdekli hogy te időközben nem vagy elégedett a készülékeddel... szóval hidd el vannak akik bedőlnek és megveszik.

B.C Rich...Jackson...Ibanez(?)

(#8) hdanit610


hdanit610
aktív tag

Nagyon vad akciók! Alig bírom visszafogni magam, hogy ne rendeljek egy iPhone 5-öt és egy Lumia 900-at. :D

(#9) Mr.Csizmás válasza Tomy Yayo (#4) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

arrol a szolgaltatorol beszelunk, aki a zte pledet dragabban adta feltoltosben mint fuggetlenul hiv. garival a kereskedes :DDD

btw. erdekes, masik szolgaltato pont ennyit tett ra az almafon arara a multkor :U jelly, bro

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#10) Ádám16


Ádám16
addikt

BestBuy a Lumia 620 szerintem. :K

(#11) Lei559


Lei559
tag

A telenor mióta forgalmaz Iphonet...? Lehet h lemaradtam valamiről?

(#12) Bad Pritt válasza Spancho (#6) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Inkább a sola meg az ace2 kijelzőméret miatt

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#13) Mr.Csizmás válasza Lei559 (#11) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

lemaradtal :K (tavaly szeptember)

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#14) Lei559 válasza Mr.Csizmás (#13) üzenetére


Lei559
tag

Ahh értem. Csak azért furcsáltam mert a telenor.hu-n nyoma sincsen az apple telefonoknak. :) Vagy lehet h csak elrejtették. :)

(#15) Lei559


Lei559
tag

Egyébként a 620 valóban jó vételnek tűnik! Ennyiért WP8as mobilt kapni ajándék. :R (Kár h T-s vagyok)

(#16) spawn21 válasza Nigér (#1) üzenetére


spawn21
veterán

és nem is olyan drága.

Bakker elgondolkodok rajta :D

iPhone 13p

(#17) kolosanyi válasza Hadeska22 (#7) üzenetére


kolosanyi
veterán

Én meg decemberben vettem, so what? Nem lenne gond a WP7-el, teljesen ok lenne a rendszer. Ami számomra égbekiáltó hiányosság, az a 8-asban se került javításra, ez meg a Microsoft f@szsága...

(#18) #19158016 válasza kolosanyi (#17) üzenetére


#19158016
törölt tag

Ahogy mondod.

(#19) vince válasza Tomy Yayo (#4) üzenetére


vince
őstag

Egészen pontosan újra bevezették. Korábban természetesen szerepelt a kínálatban, január végén kivezették, most pedig ismét kapható (bár drágábban, mint korábban), ennyi a történet :)

[ Szerkesztve ]

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#20) Pirosász válasza Hadeska22 (#7) üzenetére


Pirosász
aktív tag

Nem kell mindenkinek érteni ezekhez a dolgokhoz,de aki nem is kérdezi körbe az ismerőseit,na meg nem olvasgat a telóról a neten......az meg is érdemli,mert valójában ő verte át saját magát.

(#21) Möhe


Möhe
addikt

az a -20FT a szifonnál komoly csökkenés ( ez hogy jött ki???)
meg hogy pár samu 10FT-t lett nulláról, ezt sem értem sem marketing sem kereskedelmi szempontból
:F

szerk:

(#7) Hadeska22 :az ismerősöd meg magának köszönheti,pár kérdést kellett volna feltenni ott,és egy kis utánajárás is ,hogy mit is akar,pláne hogy nulla ismeretséggel vásárolt
i.j. kártya :U

[ Szerkesztve ]

(#22) Tomy Yayo válasza vince (#19) üzenetére


Tomy Yayo
senior tag

Muhaha, ez alapján csak még hülyébbek

És nem, nem tudom elképzelni, hogy valakit paliravegyenek. Ebben az árkategóriában azért már az átlagember is utánanéz mit vesz meg. Szerintem...

A másik poén a -20Ft szifonoknál :C Taníts mester, leborulok :R

[ Szerkesztve ]

Régi megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Tomy Yayo

(#23) vipnolf válasza Tomy Yayo (#22) üzenetére


vipnolf
aktív tag

Xperia S •két éves S kategóriás előfizetéssel 84 990 Ft (+10 000 Ft)

(FACEPALM) ;]

XPERIA PRO, DELL INSPIRON 16 PLUS

(#24) kiskekko


kiskekko
tag

Nem mintha potenciális vásárló lennék csak érdekelne hogy iphone-t hol lehet megtalálni a telenornál? Webshopba se híre se hamva, meg a számlás árlistán sincs rajta.

"Az elitet csak az különbözteti meg az összes többitől, hogy bárki másnál jobb az alapokban."

(#25) shteer válasza Tomy Yayo (#4) üzenetére


shteer
titán

Nem, eddig is kaphato volt a 900as

..szerintem jónak tűnik

(#26) Lall válasza Hadeska22 (#7) üzenetére


Lall
veterán

És miről világosítottad fel és miért rohant vissza vele?

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#27) shteer válasza Lall (#26) üzenetére


shteer
titán

hogy nem tud rajta ie10-et használni :)

..szerintem jónak tűnik

(#28) Tomy Yayo válasza shteer (#25) üzenetére


Tomy Yayo
senior tag

Ha visszaolvasol a kommentek között, láthatod, hogy korábban már kivették egyszer, és most visszakerült (szvsz teljesen értelmetlenül). Biztos találtak párat egy egérrágta dobozban a raktár sarkában, és próbálnak szabadulni tőlük :DDD

Régi megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Tomy Yayo

(#29) Lall válasza shteer (#27) üzenetére


Lall
veterán

A téma szakértője lehet. Visszazavarta a boltba a havert. Hogy miért azt senki nem tudja. :D

Tomy Yayo: Nade ennyiért? Tényleg nem normálisak. Én mikor vettem egynapos akcióban 50% kedvezmény volt rá. Kb. az a reális ár.

[ Szerkesztve ]

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#30) shteer válasza Tomy Yayo (#28) üzenetére


shteer
titán

igen, úgy gondoltam hogy korábban kapható volt - van is lementett árlistám amiben szerepel

..szerintem jónak tűnik

(#31) tomi5244


tomi5244
őstag

Én se látom a telenor oldalán az iphone opcióit! :U talán csak fél hivatalos úton árulják? :D valakinek ötlete?

(#32) shteer válasza tomi5244 (#31) üzenetére


shteer
titán

Atszaladnak a szemben levo apple store-ba ha a vevonak szifon kell :)

..szerintem jónak tűnik

(#33) Lall válasza shteer (#32) üzenetére


Lall
veterán

Majdnem így van. :) Nem az Appletől veszik, hanem egy nagykerrel szerződtek le és így árusítják. Amúgy független a készülék. Pár nagyobb Telenorban van raktáron ,de általában ha valaki ilyet szeretne megrendelik neki.

[ Szerkesztve ]

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#34) tomi5244 válasza Lall (#33) üzenetére


tomi5244
őstag

ppfff... :(((

(#35) Lall válasza tomi5244 (#34) üzenetére


Lall
veterán

Drága, de legalább függetlent. :D

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#36) vilmos.nagy


vilmos.nagy
tag

Most elgondolkoztam egy BladeIII-on...

Szerk.: Jól látom, hogy a BladeIII Limit+net tarifával, 2 év hűséggel, tarifamegtartás nélkül is 15.000? Jól értem, hogy megveszem, s már ott, egyből válthatok is tarifát? Elkúrták, vagy ebben mi a biznisz?

[ Szerkesztve ]

(#37) tomi5244 válasza Lall (#35) üzenetére


tomi5244
őstag

Mondjuk ahogy nézem még így is olcsóbb 50 ezerrel mint hivatalosan az apple-től. :)

(#38) AMD Power


AMD Power
titán

Új készülékek:

Nokia Lumia 900

Ez valami vicc? :U

(#39) #85636864


#85636864
törölt tag

Mi a sz@rt csinál a Telenor?! :O Összevissza minden üzleti koncepció nélkül árazgatja ezeket a készülékeket.. A 620 ára remek de a 920-as az mi?! Új készülék Lumia 900??? Ezer éve kifutott már. A -20 forintoknak pedig semmi értelme.. :U

[ Szerkesztve ]

(#40) fojuzer


fojuzer
aktív tag

Ez mind szép,csak sokan nem tudják biz ez a "Röghöz" kötés többé nem tud szabadulni a szolgáltato tol,ha nem vált be,változik a jövedelme/Munkanélkül-segély/ kemény Kts-ek per számithato,Igy verik át az butácska szegényebb népet!
[aktuál politikai rész moderálva. A fórum teljes területén tiltott a politika!]
Tanulni nem szégyen! bután élni is lehet// :K :F

[ Módosította: crey ]

föolvaso

(#41) Lei559


Lei559
tag

Figyeljetek. Csökkentették az árakat. 15Kval vagy 20al.. nem az a lényeg. :D ŐK csökkentették. :D a 20Ftok meg csak arra jók h a lista jó zsíros legyen.

(#42) savoo válasza fojuzer (#40) üzenetére


savoo
addikt

Helyesen írni sem szégyen. Vagy legalább megpróbálni. :P

(#43) Pttypang válasza fojuzer (#40) üzenetére


Pttypang
veterán

A magyar nyelvet előnyben részesítik a fórumon, habár a google fordítóval próbáltam értelmezni a hsz-ed, de ismeretlen nyelvnek titulálta.
A politikai tartalom viszont nekem gyanús :N

Everybody lies.

(#44) Ricardo válasza fojuzer (#40) üzenetére


Ricardo
félisten

"Tanulni nem szégyen!"

Támogatom. Első körben a magyar nyelv elsajátítását ajánlom ;)

(#45) Gaberiellb


Gaberiellb
senior tag

Mia sz@rt akarnak még az ace-el? Komolyan röhely :W

Eurocom Sky X4c(P751TM1-G)

(#46) AMD Power válasza Gaberiellb (#45) üzenetére


AMD Power
titán

Nagyon nevetséges tényleg. Főleg ez a Lumia 900 mint új telefon. :U

(#47) Ricardo válasza AMD Power (#46) üzenetére


Ricardo
félisten

Azért a 20 forintos engedmény is vicces :D

(#48) Pttypang válasza AMD Power (#46) üzenetére


Pttypang
veterán

Hallották, hogy kijött a 920, aztán rákérdeztek a nokiánál, h van-e vmi olcsóságos 9-essel kezdődő telójuk még.. :DDD

Everybody lies.

(#49) Gaberiellb válasza AMD Power (#46) üzenetére


Gaberiellb
senior tag

Na ja, egy kb 2 éves telefon aminek már akkor nem volt egy csúcs hardvere a 2011-es xperiák porig alázták mindenben, és még mindig 50-rugó kártyásan, szar anyagból összetákolt béna iphone clon azt viszi a nép mert.... :P Nah erről ennyit szvsz

Eurocom Sky X4c(P751TM1-G)

(#50) Lei559 válasza Gaberiellb (#45) üzenetére


Lei559
tag

Szerintem annyi van még mindig belőle raktáron h nem tudják kiszórni. De valahogy azért csak el kell adni. Ami hát valjuk be.. nem lesz egyszerű feladat a mai kínálat mellett.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.