Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Tidus


Tidus
addikt

Hu ez a sok Lego game, ez szerintem egy réteg game.
Olyan mint a manga.
Egyszer nyomtam egy fél órát valamelyik StarWars-ot, na egy életre elég volt.
Aztán kinek mi jön be. Biztos van rá igény, hogy megannyi témát találnak alá.

(#2) Norb79 válasza Tidus (#1) üzenetére


Norb79
őstag

7-8-9-10 éves kölykeid lennének, akkor te is pörgetnéd velük, mert coopban a kölökkel tényleg szórakoztató. Hétvégén komolyabban nekiültünk az indiana jones 2-nek és mire kimaxoltunk egy fejezetet az volt vagy 2 óra és nagyon élveztük. Persze előtte voltunk kint az erdőben, utána meg levezetésnek kinect előtt ugráltak, de relaxálósnak, délutáni alvás után baromi jó szórakozás volt, és sikerült youtube guide nézegetés nélkül, aki külön nagy öröm volt!

(#3) szupermacs


szupermacs
veterán

Egy Lego Racers 3-at szívesen megnéznék már. Annak jobban örülnék, mint ezeknek a tucat adaptációknak. Persze a Lego már rég nem a változatosságról szól. :(

(#4) GreatL


GreatL
őstag

Az a baj hogy a gyerekeket is ezekkel a grinderekkel etetik - akár a szülők is akik megveszik. Egy doboz legónak több értelmét látom. A Lego City Undercovert vittem végig a félbehagyott Jurassic Parkos után. A játék felétől csak kínszenvedés volt az egész pedig a CITY-s Lego a kedvencem volt.

Intel Core i9-9900K víz | 32 GB | GBT RTX 3080 Ti Gaming OC | 48" LG C1 TV | Samsung(.hu) Galaxy S22+ 256 Vodával | Voda Samsung Galaxy A54 | Pocketbook Inkpad 3 Pro

(#5) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Frissítve:

Megtörtént a hivatalos bejelentés, június 15-én jön a játék Xbox One-ra, PS4-re, PC-re és Nintendo Switch-re.

Live-Die-Respawn

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.