Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) GreatL


GreatL
őstag

Muszáj lesz megvenni bár a régi részeket utáltam.

Intel Core i9-9900K víz | 32 GB | GBT RTX 3080 Ti Gaming OC | 48" LG C1 TV | Samsung(.hu) Galaxy S22+ 256 Vodával | Voda Samsung Galaxy A54 | Pocketbook Inkpad 3 Pro

(#2) atike


atike
nagyúr

Kollection? Ez milyen nyelven van...?

Poén, a gugliban rákeresve a szóra simán a MK-s dolgokat hozza... :)

(#3) oriic válasza atike (#2) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Mert ez már hosszú évek óta a Mortal sorozat védjegye. Maga a Kombat szó is direkt így van írva, hiszen az ugye eredetileg Combat lenne.

Live-Die-Respawn

(#4) atike válasza oriic (#3) üzenetére


atike
nagyúr

Jogos... :) A Combat helyett Kombatot már megszoktam, annyira hogy fel sem tűnt... :DDD Ergo logikus a Kollection i... :D Bamba voltam na... :DDD

(#5) dreampage


dreampage
HÁZIGAZDA

Remélem, tényleg elkészül. Az eredeti trilógiát szeretem a legjobban a sorozatból, ha azt visszakapnám valahogy HD-ben, ráncfelvarrott funkciókkal és játékmenettel, annak nagyon tudnék örvendeni. Remélhetőleg a single-player módok is megmaradnak, és nem csak Online lesz belőle.

A játéknak soha nincs vége.

(#6) hogabesz válasza atike (#4) üzenetére


hogabesz
aktív tag

Plusz a nevekkel is játszottak mert a valóságban csak Cung Lao, Citana és Cabal létezik :D

(#7) atike válasza hogabesz (#6) üzenetére


atike
nagyúr

Noob Saibot :)

(#8) hogabesz válasza atike (#7) üzenetére


hogabesz
aktív tag

Is, bár amit írsz az ugye pont igaz, amit meg én az pont nem :D

(#9) oriic válasza atike (#7) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Az ugye Tobias Boon visszafelé, Ed Boon és John Tobias nevének összefűzéséből. :)

Live-Die-Respawn

(#10) atike válasza oriic (#9) üzenetére


atike
nagyúr

Így van. :)

(#11) FefeeX


FefeeX
veterán

Mögé rakják, hogy online, azt eladják újra, ahelyett, hogy felvennék a kompatibilitási listára szimplán az XBO backward compatibility progik közé... Nyilván azzal nincs egy csomó plusz lóvé újra...

(#12) oriic válasza FefeeX (#11) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ez felújítás lesz, szóval nem teljesen úgy fog kinézni mint a régi, szóval ez nem megoldás. Az április hírben (Linkeltem) van néhány menü kép az elkaszált verzióról. (Nyilván ezt fejezi majd be egy másik csapat)

Live-Die-Respawn

(#13) LeventeV válasza dreampage (#5) üzenetére


LeventeV
senior tag

Mortal Kombat 9 nem tetszett? Az kvazi az elso 3 jatek remake-e.

(#14) Wesder válasza FefeeX (#11) üzenetére


Wesder
félisten

Azért sem veszik fel, mert tsvaly màjus óta nincs új BC cím. Mindwnkit rààllítottak az SX BC-re.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#15) rdt89


rdt89
addikt

Na de jó lenne, a 2ik résszel évekig nyomtam és rengeteg billentyűzetet felemésztettem, a 3ik sose indult el a gépemen, így az mindig csak álom volt.

(#16) Janus27 válasza rdt89 (#15) üzenetére


Janus27
tag

GOG-on beszerezhető az első 3 rész Dos verziója egy packban, beépített dosbox van benne simán fut mai gépeken. Délután 3-ig akció van, 2.7Euro!

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.