Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) juve600


juve600
nagyúr

királyság :C :C :C

(#2) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

A legjobb része a sorozatnak.

(#3) juve600 válasza ProEvoFan (#2) üzenetére


juve600
nagyúr

az biztos
most 3 euro az instant gaming oldalán

[ Szerkesztve ]

(#4) sz.atesz89


sz.atesz89
tag

Nem a V2-t kéne remasterelni hanem az első részt ami a sorozat legjobb része volt.

PSN: szuhi

(#5) juve600 válasza sz.atesz89 (#4) üzenetére


juve600
nagyúr

jó lesz ez is

(#6) mike1334


mike1334
veterán

Á most gondolkoztam rajta, hogy meg kellene venni xbox one-ra, de akkor várok (meg amúgy is, mert nem volt rá akció :P )

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#7) joghurt válasza sz.atesz89 (#4) üzenetére


joghurt
addikt

Valóban. Amikor még nem egy arrogáns superheroval kellett rambózni, hanem tényleg számított, hol lapul az ember.

A tej élet, erő, egészség.

(#8) b.


b.
félisten

remélem orvosolják benne a sok grafikai hibát meg beakadást meg ilyesmit, mert amúgy nagyon jó játék, csak ezeken feltoltam az agyam anno.

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#9) sz.atesz89 válasza b. (#8) üzenetére


sz.atesz89
tag

Amúgy igazad van. Mi nyomtuk a V2-t nagyok sokat még klánmeccseket is PC-n. Viszont most h kinn a 4. rész azzal játszunk, ritkán vissza szoktunk menni közben V2-zni multiban. Meglepő h mennyivel jobb a 4. rész nincsen az hogy minden ki apró kőben fenn akad a karakter. Így közbe hogy visszamegyünk jó, de hosszan nem tudnám már játszani mert nagyon idegesítő. Ez nekem akkor nem tűnt fel de most már bosszantó.

PSN: szuhi

(#10) juve600 válasza sz.atesz89 (#9) üzenetére


juve600
nagyúr

+1

(#11) Dilikutya válasza sz.atesz89 (#4) üzenetére


Dilikutya
félisten

A V2 nem eleve az első rész remake-je? :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#12) AMD Power


AMD Power
titán

Sniper Elite jöhet bármikor!

(#13) juve600 válasza Dilikutya (#11) üzenetére


juve600
nagyúr

nem

(#14) Fitzgerald


Fitzgerald
veterán

Ebben is tök hülye volt az AI ahogy az összes többiben, nemtom mért kell ebből remaster.

(#15) Cathulhu


Cathulhu
addikt

Azt ertem, mikor 20-25 eves jatekokat remasterelnek, de egy 5-6 evest minek? (koltoi kerdes, tudom, hogy a penz, gyakorlatilag magasabb felbontasu texturak es esetleg reszletesebb modellek, gyakorlatilag ingyen megvan)

Ashy Slashy, hatchet and saw, Takes your head and skins you raw, Ashy Slashy, heaven and hell, Cuts out your tongue so you can't yell

(#16) ProEvoFan válasza AMD Power (#12) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

A harmadik rész nagyon rossz :(
A pályák nem sniper fegyverre vannak tervezve.

(#17) mike1334 válasza ProEvoFan (#16) üzenetére


mike1334
veterán

És a negyedik? Most akarom majd kipróbálni game passban, de hagyom, ha nem lehet rendesen mesterlövészkedni, csak lopakodni...

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#18) juve600 válasza mike1334 (#17) üzenetére


juve600
nagyúr

1,2,4 jó a 3 kevésbé

(#19) GreatL


GreatL
őstag

V2, 3, 4, ZAT jó, de minek remaster?

Intel Core i9-9900K víz | 32 GB | GBT RTX 3080 Ti Gaming OC | 48" LG C1 TV | Samsung(.hu) Galaxy S22+ 256 Vodával | Voda Samsung Galaxy A54 | Pocketbook Inkpad 3 Pro

(#20) AMD Power válasza mike1334 (#17) üzenetére


AMD Power
titán

A 4 szerintem nagyon jo! 1.5 nap alatt toltam is bele vagy 6 orat. ;)

(#22) juve600 válasza Cobra652 (#21) üzenetére


juve600
nagyúr

nem tetszik,nem játszol
mi már az első rész óta toljuk :)

(#23) mike1334


mike1334
veterán

Na akkor csak kipróbálom game passban a 4-et, ha már "ingyen" van :D

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#24) ProEvoFan válasza Cobra652 (#21) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Mások meg igy vannak az RDR2vel amit meg te nem értesz meg és véded mintha a saját véred lenne... ;)

(#25) batman91 válasza Dilikutya (#11) üzenetére


batman91
őstag

Kicsit sem, az a V2 nem a verzióra utal hanem a rakétára ami körül az egész játék forog. Az első két részét imádtam. Szerintem a 3. egy borzalom volt, a 4.-et már ki sem próbáltam ezek után. A nazi zombie army-ról meg inkább nem is beszélek, tök fölösleges volt.

[ Szerkesztve ]

"A man chooses. A slave obeys." - Andrew Ryan

(#26) juve600 válasza batman91 (#25) üzenetére


juve600
nagyúr

Azért ez barokkos túlzás, V2, ez egy szójáték, nem a rakétára épül a játék

(#27) batman91 válasza juve600 (#26) üzenetére


batman91
őstag

"nem a rakétára épül a játék" Akkor mire épül a sztori, mond már el nekem?

"A man chooses. A slave obeys." - Andrew Ryan

(#28) kikikirly


kikikirly
senior tag

Nazy Zombie Army:Én szerettem, kikapcsolódásnak tökéletes.Jó hogy van benne ballisztika,fegyverenként érezhetően eltérő pontosság,visszarúgás stb, elsőre elég nehezen tudtam lelőni a zombikat. 30 perc játék után ráállt a kezem,onnan már könnyen ment. Van benne annyi realizmus hogy ne legyen agyatlan shooter,VAN harcrendszer.Aztán az ember támaszthat magának kihívásokat, én törekedtem a minél kevesebb sebződésre ,ha valamit nagyon elcsesztem,pl bekerítettek a zombik, automatikusan reload Checkpoint,akkor is ha keresztül tudtam verekedni rajtuk.Öngyilkos kézigránátos zombikat is jó buli kilőni a horda közepén,viszi magával a többit.Sérülésmodellezésnél megcsinálták,kézigránátos zombi felrobban nem az összes zombit öli meg hatótávon belül,a szélén levőknek csak a karját/lábát viszi le, szép lassan kúsznak feléd. :)

[ Szerkesztve ]

(#30) laceszgamer


laceszgamer
addikt

Én arra leszek kíváncsi, hogy akinek megvan a sima, vajon ingyen megkapják a remasteredet vagy fizetős lesz. Előbbire azért volt már példa pár, remélem követik ők is.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#31) GreatL válasza laceszgamer (#30) üzenetére


GreatL
őstag

Ingyenes is volt egyszer a V2, most még a remasteredet is adják oda ingyen? :S A ZAT-ot is újra meg kellett venni a ZA1-ZA2 tulajoknak.

[ Szerkesztve ]

Intel Core i9-9900K víz | 32 GB | GBT RTX 3080 Ti Gaming OC | 48" LG C1 TV | Samsung(.hu) Galaxy S22+ 256 Vodával | Voda Samsung Galaxy A54 | Pocketbook Inkpad 3 Pro

(#32) laceszgamer válasza GreatL (#31) üzenetére


laceszgamer
addikt

Hát azért volt már pár ilyenre példa, Metro Redux, Bioshock remasteredek, Skyrim Special Edition, csak amik így nagyobb nevek beugrottak, mind esetében aki megvette a régebbi kiadást valamikor kapta ingyen az új kiadást, a friss vásárlók meg értelemszerűen a felújítottat kapták meg.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#33) batman91 válasza laceszgamer (#32) üzenetére


batman91
őstag

Metro Redux-ot soha nem adták oda ingyen, azt meg kellett venni. Csak kedvezményt kaptak az eredetit már birtokló emberek a megjelenéskor. Egyedül a sima 2033 volt ingyenes egy darabig.

"A man chooses. A slave obeys." - Andrew Ryan

(#34) Dilikutya válasza batman91 (#33) üzenetére


Dilikutya
félisten

De a Bioshock 1-2 Remastered tényleg ingyen járt a tulajoknak. Metro valóban nem, Sleeping Dogs se, meg úgy általában csak kedvezmény szokott lenni. De pl. a Red Faction Guerilla Re-Mars-Tered is járt ingyen az eredeti tulajdonosainak. Amúgy az ilyen pár éves játékok remaster kiadásaiért pofátlanság az eredeti tulajdonosaitól pénzt kérni, annyira kevés változás van bennük.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#35) batman91 válasza Dilikutya (#34) üzenetére


batman91
őstag

Szerintem is így van. Minimális a változás, mégis jó pénzért adják őket.

"A man chooses. A slave obeys." - Andrew Ryan

(#36) laceszgamer


laceszgamer
addikt

Jó, arra tényleg rosszul emlékeztem :)

Viszont a lényeg tényleg ez lenne benne, egy normális gesztus néha szerintem hosszútávon kifizetődőbb mint a pillanatnyi kapzsiság.

Totálisan mellékes téma de ott a CD projekt Red a Witcher-el, szerintem azért attól független, hogy jó játékokat csináltak, azért az is nagyban hozzájárult ahhoz, hogy az emberek mára megkedvelték, hogy a játékaikhoz rengeteg kisebb-nagyobb bővítményt ingyen adtak, amiért mások elkértek volna 5-10 eurot simán.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#37) batman91 válasza laceszgamer (#36) üzenetére


batman91
őstag

Ez van sajnos, minden fejlesztő/kiadó egyre több bevételt akar minimális ráfordítással. Nézd csak meg a nagy AAA címeket, teljesen leépültek. Szinte semmi újat nem tudnak mutatni, cserébe egy csomó pénzt kérnek értük és még jól telibe is sz*rnak minket. Most már ott tartunk, hogy ezek a kisebb indie címek sokkal minőségibb, egyedibb játékélményt nyújtanak.

[ Szerkesztve ]

"A man chooses. A slave obeys." - Andrew Ryan

(#38) Dilikutya válasza laceszgamer (#36) üzenetére


Dilikutya
félisten

Kár, hogy a nem fórumozó átlag játékos (vagyis a többség) azt se tudja, mi az a CD Projekt Red. Az EA is jól megél abból, amit csinál. Meg a CD Projekt kevés játékot csinál.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#39) orion1025


orion1025
őstag

Szerintem jó kis széria, bár vannak hiányosságok minden téren. Számomra túl monoton az egész, de ha az embert beszippantja, nehéz letenni.

"...300Ft-t adok érte és te állod a postát..."

(#40) juve600


juve600
nagyúr

V2 Remaster bejelentés? Esetleg Sniper Elite 1 részének feljavított változata? Vagy valami teljesen új? Ez a felirat nagyon V2-re emlékeztet!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.