Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) sz.balazs.95


sz.balazs.95
veterán

Elnézve a lábkiosztását, nem lehet túl bonyolult dolog.
Mindenesetre örömteli, hogy foglalkoznak ilyennel. :)

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#2) FRENK1988


FRENK1988
veterán

itt azon fog mulni minden hogy a samu mennyit kér az ő hibrid megoldásáért

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

(#3) Zotya84 válasza FRENK1988 (#2) üzenetére


Zotya84
őstag

Majdnem. Szerintem.
Mert véleményem szerint azon fog múlni, hogy mennyiért lehet az UFS kártya előállításához szükséges technológiákat licencelni. Meg, hogy minden más által gyártott és eladott termékért mennyit fog kérni a Samsung...

Mi ez a hülyeség? Nokiánál ütésállóságot nem fejszével kellene tesztelni, hanem elkezded ütni egy 3310-zel... - L3zl13

(#4) DrJános


DrJános
aktív tag

Ezt már az előző hírnél is említettem. :D Csak az időben tévedtem :D [link]

Jó mondjuk ehhez nem kellet atom fizikusnak lenni :DDD Ha tényleg komolyan gondolják akkor ez a legjobb megoldás.

A sikere csak az árazáson fog múlni. Ami szerintem húzós lesz, de nem annyira drága, hogy lendületből azt mondjuk, hogy NEM. Pont annyira lesz drága, hogy fájó szívvel de azért kifizessük a többlet árat. Nem hülyék ők nagyon jól tudják, hogy kb mennyi az az a többlet amit az ember a prémiumért fizet (S7 / Edge sikerességén is jól látszik ez)

[ Szerkesztve ]

Gép és régi mobilok profilban. jelenlegi mobilom : Samsung Galaxy S10

(#5) Halkow.


Halkow.
senior tag

Szerintem nem lesz olcsó... Úgyhogy népszerű se lesz, a Sony is fejlesztett pár éve egy gyors kártyát most hirtelen nem jut eszembe... Fényképezőgépekbe de abból se lett semmi.

Szóval éljen a micro sd :)

[ Szerkesztve ]

(#6) Matada2.3


Matada2.3
veterán

Helyes, butaság lenne csak UFS és csak mSD foglaltnak lennie, jó kezdeményezés, racionális kezdeményezés.

Finn the human

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.