Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Tim82


Tim82
nagyúr

:( (viszont a címben van egy hiba, javítani kéne)

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#2) Mcray válasza Tim82 (#1) üzenetére


Mcray
senior tag

Köszönöm! Nagy rohanás:) Cím javítva :R

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#3) NoLF válasza Mcray (#2) üzenetére


NoLF
addikt

ne csak a címet, az írást is nézd át, van benne pár helyesírási hiba és elütés.
:R

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#4) Mcray válasza NoLF (#3) üzenetére


Mcray
senior tag

Igyekszem javítani mindent, de most melóból nem megy :(

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#5) 7 válasza Mcray (#2) üzenetére


7
addikt

A cím még nincs javítva teljesen, kéne a vessző után egy szóköz is. :K

(#6) dabadab válasza 7 (#5) üzenetére


dabadab
titán

Meg a masodik szo elejere kisbetu, mert mar azt hittem, hogy Viszlatrol van szo.

DRM is theft

(#7) Mcray


Mcray
senior tag

:W :W :DD :DD

És most?

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#8) 7 válasza Mcray (#7) üzenetére


7
addikt

Most akkor térjünk át az írásban fellelhető pár tucat hibára... ;]

Az írás egyébként a helyesírási hibáktól eltekintve tipikusan azt a poros, romantikus, posztapokaliptikus, s mégis utópisztikus érzést hozza, ami önmagában még érdekes lenne, de már túl sokszor kaptunk ilyen férfiszagtól, sörtől, cigarettafüstös bártól csöpögő dózist, és így számomra újat nem hozott, bár van benne egy-két érdekes mozzanat. :P

(#9) Mcray válasza 7 (#8) üzenetére


Mcray
senior tag

hááát nem örülök hogy nem tetszik, de ez ilyen bringa. Ennyire futotta 1 óra rögtönzés :) Sajnos :U

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#10) Lenry


Lenry
félisten

nekem tetszett :R

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#11) Mcray válasza Lenry (#10) üzenetére


Mcray
senior tag

Ennek őszintén örülök Lenry :K

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#12) Franticfox


Franticfox
tag

És nekem is:)

''Monas apó legyintett. Két kézzel is.''

(#13) Thunderzolee válasza dabadab (#6) üzenetére

hehhehhh... Viszlát... :))

Mcray:
Nekem is tetszett! :R :)

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#14) Eastman válasza dabadab (#6) üzenetére


Eastman
őstag

...hát én is azt hittem. ...és amikor olvastam a végén, hogy ( 1984-2008 )... ...aki már nem lehet köztünk. komolyan megállt bennem az ütő! Azonnal megnéztem, hogy Viszlát mikor lépett be utoljára. Hál' Istennek percekkel azelőtt.

Részvétem a barátod miatt!

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#15) 7 válasza Eastman (#14) üzenetére


7
addikt

Nekem volt annyi előnyöm, hogy olvastam a barátjának írt memoárt, így tudtam, hogy nem Viszlát lesz az (na meg az sem egy nagy hátrány, hogy tudom a keresztnevét :P)

(#16) ipavlidu!


ipavlidu!
tag

Jo iras! :)

(#17) Bonyi96


Bonyi96
csendes tag

Falloutos utalások :)
ÉLET, Cafe of broken dreams...

EEE-> Erő, Erkölcs, Egyetértés. Since 1899...

(#18) Viszlát


Viszlát
addikt

Nem mondom, kissé meglepődtem reggel amikor megláttam a címet, persze nem gondoltam, hogy rólam van szó, de azért mégis. Sajnos csak most lett időm elolvasni és úgy gondoltam, hogy az írás megérdemli a rendbetételt, amit engedelmeddel meg is tettem. Ezen a linken megtalálod a kissé megdolgozott változatot, kódokkal, ha úgy érzed, hogy jól sikerült, nyugodtan használd fel, csak át kell másolnod egy az egyben a doc fájlból.

Üdv, V

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#19) yash


yash
senior tag

Én is azt hittem, hogy Viszlátról van szó, csak nem értettem, hogy miért... de msot már tudom: a nagybetű volt az oka :) Amúgy az ü betü nekem is kiszúrta egyből a szemem :) A cikkhez sajnos nincs hozzászólnivalóm jelenleg :(

(#20) Mazsika


Mazsika
őstag

nagyon szép írás és teljesen magával ragadott... és részvétem a barátod miatt... :(

Dáccsika

(#21) CimbiX válasza Viszlát (#18) üzenetére


CimbiX
aktív tag

Hehe, ilyenbe en is "belefutottam" egyszer- Viszlat a Logout kertesze :))

Az iras... összessegeben megerte elolvasni, de az en szemelyes izlesem szerint meg egy kis "gördülekenyseg" hianyzik belöle.

Ket kis hibat meg en is talaltam:
"útoljára"- ez rövid u-val helyes.
"hogyan szereti a sűlt húst" itt a sült hus rövid ü.

Irtad, hogy egy ora rögtönzes utan tetted fel ide az irasodat. Nekem volt regebben egy olyan maniam, hogy amit egyszer leirtam, azt semmi penzert nem valtoztattam volna meg soha (helyesiras termeszetesen kivetel). Almomban nem gondoltam volna, hogy ez valtozhat- de par eve "rakaptam" arra, hogy többet foglalkozzak egy-egy irassal. Most mar akkor vagyok vele "kesz", amikor ha par nap mulva elolvasom, meg mindig ugy gondolom, hogy rendben van, es nincs olyan erzesem, hogy valami meg hianyzik, vagy nem passzol oda, ahol van.

De ez csak az en modszerem :R

U.i.: helyenken nagyon kaposak, ujan hatnak a hasonlataid, erre szerintem frankon lehet epiteni.

[ Szerkesztve ]

(#22) Mcray válasza Viszlát (#18) üzenetére


Mcray
senior tag

Hálás köszönet a formázásért! Sajnos mindig átsiklok az ilyen részletek fölött.
Mostantól, a te változatod van fent. :R

Üdv, A

@Eastman
Köszönöm

@Bonyi
Igen az én generációm a Fallouton és annak tényleges bekövetkeztének az árnyékában nevelkedik.

[ Szerkesztve ]

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#23) Viszlát válasza Mcray (#22) üzenetére


Viszlát
addikt

Szívesen, máskor is. :)

cimbiX: miért pont kertész? :)

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#24) Mcray válasza CimbiX (#21) üzenetére


Mcray
senior tag

Köszi!

Igyekszem megfogadni tanácsaidat. Most néztem írásaid. Na látod megértem, hogy ez neked nem volt elég gördülékeny a saját (nagyon jó) stílusod után :) . Respect :R

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#25) p a s s e r


p a s s e r
őstag

Má bocs, de ki a rákot érdekel a helyesírás? Mé kell mindent azzal kezdeni, hogy itt javítsd, meg ott javítsd? A legtöbb szövegírót, és írót is korrektor javítgatja, de az üzlet (sokba is kerül egy korrektor), ez meg egy homemade cikk...

beszéljünk másról! filmekről, képekről... semmit a lényegről, csak jelenségekről...

(#26) CimbiX válasza Mcray (#24) üzenetére


CimbiX
aktív tag

Köszönöm szepen! :R

De termeszetesen nem azt akartam modnani, hogy akkor most amit en modok, az a franko. Nagy közhely, tudom, de itt mindenki sajat magat kell feltalalja. En ugy gondolom, hogy ha a tehetseg adott, akkor abbol barmi lehet, de egy kicsit dolgozni kell erte- azt meg mar irtam korabban, hogy nalad ez ugye nem hianycikk :-) Ezuton is gratula a kiemeleshez!

@Viszlat: Mert a kertesz az, aki csak ugy csendben tesz rola, hogy minden ugy nezzen ki, ahogyan kell- formaba rakja azt, ami önmagaban is szep lenne, de a munkaja utan mar "civilizalt" is lesz. Arrol nem is beszelve, hogy amit te elültetsz, na annak aztan szinten jo magja van.

@ Passer: Ezzel azt hisszem hiszem, hogy a te kerdesedre is valaszoltam.

(#27) Eastman válasza p a s s e r (#25) üzenetére


Eastman
őstag

Itt ingyenes a korrektor és a helyesírás azért fontos mert csak így marad(hat) fent a szép magyar anyanyelvünk.

Üdv:

Mábocs.

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#28) p a s s e r válasza Eastman (#27) üzenetére


p a s s e r
őstag

Önjelölt korrektorok? Mindegy, lapozzunk, mert szerintem akkor sem fontos jelen esetben.

beszéljünk másról! filmekről, képekről... semmit a lényegről, csak jelenségekről...

(#29) CimbiX válasza p a s s e r (#28) üzenetére


CimbiX
aktív tag

Lenyegeben ertem en, hogy mire akarsz kilyukadni. A gond azzal van, hogy valahol meg kell huzni a hatart, hogy mennyire lehet helytelenül irni, különben nem ertenenk egymast. Szebb es olvashatobb a helyesen irt szöveg, arrol nem is beszelve, hogy ha valaki olvas, akkor ne olvasson mar helytelenül leirt dolgokat, mert megszokja, es csak hatranya lesz belöle. Ne haragudjatok az offert (raadasul ekezetek nelkül).

(#30) Mcray válasza CimbiX (#29) üzenetére


Mcray
senior tag

:) Végülis igaz

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#31) Mcray


Mcray
senior tag

Milyen fura az élet...Egy lagzin találkoztam egy nővel, akire minden amit a kis írásomban leírtam, igaz volt. De a legérdekesebb az volt hogy pontosan úgy hívják, mint a történetem főszereplőjét. Az élet a legjobb regényíró :DD

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.