Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [ubyegon2:] Siratóasszonyok topikja (téma lezárva)

Hozzászólások

(#99) KROK640 válasza KROK640 (#98) üzenetére


KROK640
veterán

Azonban a múltkori példa ennél rosszabb. beálltam a legrövidebb sorba (ez is csalóka, mert ami rövid sor nagyon annak oka van). Előttem négy czigány. Egy 30 körüli 70nek kinéző nyanyuka, bruttó 30kg lehetett, de a kalács képéről láttam, hogy az egyik czigó csaj a lánya velük. Nos az ő kalács képe úgy nézett ki mint Bagdad belvárosa, vagy mint aki megfejelt egy felrobbanó kézigrátot, több kráter volt az arcán, mint a hold a felszínén! Ez eléggé rosszat tett amúgy sem szép arcának, testre lehet h tűrhető volt, de jól titkolta... valami barátnője, ő sem volt sokkal szebb, a hajáról látszott h idén mág nem mosta meg. Meg egy maki majom, szintén barna srác. Egy rakat energiaitalt meg hasonló szarságokat vásároltak. (chipsek, energiaital, legolcsóbb parizer, kuki, lófax).
Na ehhez, durván hányás szaguk volt...
Szóval kiderült, a vinnyogásukból hogy megjött a "segíly!".
Megkezdődött a "párbeszéd" :
Az "anyuka"kérdi hold arcú lányát : Na oszt iszol még?
mire lány büszkén : persze, tegnap is bebasztam, meg ma is befogunk, iszunk hányunk, jó az élet! (érződött is a szagukon)
Mire az "anya" : há' én is iszok, pedig a gyógyszer miatt nem lehetne!
mire a lánya bíztatja, hogy igyon csak az orvosok hülyék, meg olcsóbban lehet "bebaszni".
A srác nem bírta cérnával, és a hülye koszos cigó baseball sapkájával és az olyan koszos nyakával mint aki most jött a szánbányából, kinyitja a chipset és elkezd zabálni mielőtt lehúznák azt...
Majd mikor fizetnek, akkor kijön a 2900ft... elővesz az anyuka egy 2000-est és azt hiszi ez elég lesz. Mikor kiderült h nem akkor elővette az aprókat, amiről ránézésre látszott h 300ft ha lesz, majd kétszeri átszámolás után, talált végre egy 1000-est, nagy károgás közepette odaadja. Majdnem áll arrébb mikor jövök lassan nekilát számolgatni az aprót, és visszazárni a tárcát. Közben az egész banda elpakolt de a kezem alatt állnak. Az volt az érzésem h a lehúzott termékeimből fognak kikapni 1-2 tételt és elszaladni az "anyuka" taktikusan a könyököm alá állt. Jól pofán kellett volna vágjam ami véletlenül ment is volna, majd sűrű elnézések közepette pakolni, ehylett kerülgettem őket. Gyorsan el is pakoltam, majd kifzettem amit kellett. Látszott rajtuk h minimum a visszajárómra fáj a foguk, de én lexartam őket. Ezután elindultak, majd én is barátnőmmel. Megálltak a kv automatánál összeaprózva a dolgokat, mert az előbb még az aprómra fájt a foguk, mostmeg van "píz" kv-ra is.

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [ubyegon2:] Siratóasszonyok topikja (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.