Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [ubyegon2:] Látóasszonyok topikja -frozen- (téma lezárva)

Hozzászólások

(#501) Parci válasza Karmko (#500) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

akkor leírom a valóságot: megláttam a topik címét bal oldalon az ajánlók között, volt egy fura érzésem, meg a cím is érdekes volt, ráklikkoltam, elkezdtem visszaolvasni.

egyrészt. másrészt, ha valaki felhívta volna a figyelmem rá, az változtatna a hozzászólásaid tartalmán?

engedd el a témát (a személyemet), utoljára mondom itt neked, nektek, tényleg! :(((

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#502) Karmko válasza Parci (#501) üzenetére


Karmko
tag

Ha valóban így volt, akkor visszaszívom. :R
Rendben, nem figurázlak ki többet.
Peace. ;)

(#503) Parci válasza Karmko (#502) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

valóban így volt (és tényleg mindegy lenne, ha nem így is lett volna). köszönöm.

na, tényleg lelépek, remélem ubyegon2 sem szól rólam többet sehol. sziasztok!

[ Szerkesztve ]

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#504) Avicularia válasza Karmko (#498) üzenetére


Avicularia
veterán

Nem kerülte el, a videó témájával egyetértek, nagyon túl van ez a vírus dolog spilázva.
De a közzétevőjét nem nevezném hiteles forrásnak.

(#505) Karmko válasza Avicularia (#504) üzenetére


Karmko
tag

Nem követem munkásságát, így nem tudom megítélni, hiteles-e vagy sem.
Engem az érdekelt, hogy kik szerepelnek a videóban.
Felőlem a szomszéd óvodás Pityuka is feltölthette volna a videót. A lényeg a tartalom.

(#506) Avicularia válasza Karmko (#505) üzenetére


Avicularia
veterán

Én sem követem a munkásságát, a, vírushiszti elején láttam egy videóját véletlenül (nem nagyon nézek magyar tartalmú videókat, de azt feldobta a yt és kíváncsi voltam mit mond)
és utána láttam a hsz-ok között hogy ki is ez.

(#507) inf3rno válasza Karmko (#495) üzenetére


inf3rno
nagyúr

Nem tudom én ezt a Gödényt zsigerből utálom. :D Sugárzik belőle, hogy úgy gondolja ő szarta a spanyol viaszt, közben meg csak egy gyógyszerész, és kb. annyi köze van a járványtanhoz meg a vírusokhoz, mint nekem. Ő is valamikor tanulta az egyetemen érintőlegesen.

Amit közzétett az nagyon egyoldalú, de ezt mondja is az elején. Bizonyos dolgokkal egyetértek benne, másokkal nem. Leginkább az zavar ezekben a véleményekben mindkét oldalról, hogy a legnagyobb részük nem alapul semmilyen mérésre, vagy nagyon gyenge minőségű adatokra alapoznak. Igy nem lehet tudományos munkát végezni vagy bármi mellett érvelni. Én is ezért hagytam abba. Nagyjából van valamennyi sejtésem arról, hogy mennyire veszélyes a vírus az egyes korosztályokra, és hogy idővel egyre veszélytelenebb lesz, ahogy fejlődik a kezelési protokollunk. Egy influenzánál azért jóval keményebb volt az elején, úgyhogy volt miért pánikolni. Most úgy tűnik, hogy rendben lesz. A terjedése is számottevően lassult. Az bullshit, hogy csak a hőmérséklet és nem a karantén miatt, csak minimális logika kell, ahhoz, hogy ezt belássa valaki. Kevesebb találkozás, kevesebb alkalom arra, hogy átadjuk. Azzal egyetértek, hogy nem feltétlen kell oltani, ha jól kezelhető lesz addigra a betegség és/vagy a lakosság többsége már átesett rajta, és védett lett. Viszont rengeteg kérdésem lenne a témában, amire sajnos nincs válasz, és nem is tűnik úgy, hogy bárki dolgozna rajta.

Buliban hasznos! =]

(#508) #64791808


#64791808
törölt tag

... és én ezt a topicot csak most fedezem fel, skandallum! :D

(#509) ubyegon2 válasza #64791808 (#508) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

Nem annyira skandi az, de hogy a fenébe lehet egy 15 hónapja megjelent totál marginális komolytalan topikot/blogot felfedezni egyébként? 15 napost az tudom én is.

(#496) Karmko

Ki lehetne bírni velük, de tényleg az lenne jó, ha ezt az idiótaságot elfelejtenék a mexik, már vagy két hónapja nem csinálják a Corona-t! Biztosan van olyan idióta, aki a vírus miatt nem itta!?

[ Szerkesztve ]

(#510) #64791808 válasza ubyegon2 (#509) üzenetére


#64791808
törölt tag

Balra lent volt a Logout témák között, és a cím bevonzott, melynek hatására klikkeltem egy "hogymiafaszvan?" kérdés elmormolását követően :D

(#511) ubyegon2 válasza #64791808 (#510) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

Köszi, én ott szerintem nem szoktam nézelődni, mindig más úton értesülök érdekes szakmai cikkekről is, vagyis nem igazán szakmai, de pingvines témába vágó, mivel ha szakmai lenne, ne m is érteném. :O

Egyébként az imént körüljelzőzött blogtopiknál van értelme/jelentősége az off használatának?

***********

Ja megvan már, hol lehet látni, én nem erre gondoltam, de ezeket se szoktam nézni. :B

[ Szerkesztve ]

(#512) moleculez válasza #64791808 (#510) üzenetére


moleculez
veterán

Hallod, én másodjára futók neki ennek a topiknak, próbálom megfejteni miről szól. Ez teljesen reménytelen, ellenben nagyon jól szórakozom :DDD

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#513) ubyegon2 válasza moleculez (#512) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

Hogyhogy miről szól? Hát nem látod? ;] Amúgy meg ne legyen már kényszeresen valamiről szólni akaró minden blog meg topik. Néha ilyen nem szólni akaró helyeken is lehet akármi is....

Láttál már amúgy látóasszonyt? Na ugye! A rossz az lenne, ha téged se látna egy látóasszony! Egyébként van ilyen, mikor nem látnak valakit, na annak lassan kampeca.

(#514) #64791808


#64791808
törölt tag

Hozok még bort...

(#515) inf3rno válasza #64791808 (#514) üzenetére


inf3rno
nagyúr

Helyes! Borra sör öö izé sörre bor ... jöhet! :D

[ Szerkesztve ]

Buliban hasznos! =]

(#516) Karmko válasza ubyegon2 (#509) üzenetére


Karmko
tag

Kukorica sört én sem innám. Pl. egy jó bajor sörrel nem veheti fel a versenyt! Hát még akkor, ha a kiszolgálás is kedvemre való:

Ne menjetek sörért! Jut mindenkinek... :D

(#517) #64791808 válasza Karmko (#516) üzenetére


#64791808
törölt tag

Kössünk üzletet. Ti vihetitek a söröket, nekem meg maradnak a csajok... :C

(#518) ubyegon2 válasza Karmko (#516) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

Na jó Coronából nem lehet úgy inni, mint egy jó korsóból, de azért ezt a csenevész hugit honnan húztad elő, a német serfesteken alap a kiterjedt lökhárító épp azért, hogy a sok korsó ne okozzon sérülést, ha ütközés van. Bár épp ő sem annyira, de legalább teszteli, amit kivisz.....

(#519) Karmko válasza ubyegon2 (#518) üzenetére


Karmko
tag

Képkiválasztásnál bevetettem látóasszonyi képességem is!

Látom, hogy a te Hildád hűvösebb típus, igaz tehetségesebb is. Ő kihozza neked a sört, közben megejt egy finom mosolyt, majd két pillanat múlva már csak az egyre távolodó hátsóját lesheted.

Az én Mildám arca és mosolya alapján látom benne a játékosságot. Látom, hogy ő nem csak kihozza sört, de az ölemben ülve meg is várja, míg megiszom. ;)

(#520) inf3rno


inf3rno
nagyúr

Én már csak látóvizet iszom. :P

Buliban hasznos! =]

(#521) ubyegon2 válasza Karmko (#519) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

Figyelj, ha éppen sörözök, bőven elég ha mindig odalejt, amikor kifogyna a korsó. Minek is üldögélne akkor az ölemben! ;]

de az ölemben ülve meg is várja, míg megiszom.

Te viszont kiszáradsz, mire előkerül a következő korsóval. ;) Praktikum is van ám ebben.

(#520) inf3rno

Ujujjjj, csak nincs valami baj? Látóvíz......nekem ez a lábvízre emlékeztet így hangzásra. ;] Na jó persze minek innál Te lábi vizet ugye!?

(#517) Cerebellum

Aham, álmodjál csak! :D

[ Szerkesztve ]

(#522) ubyegon2


ubyegon2
nagyúr

Na fasza! Pesten az RbnB-s lakások a helyzet miatt ki voltak adva albérletbe és ma jött infó, hogy a tulajok/cégek elkezdték az összes albérlőt kiértesíteni, hogy 30 napon belül vége a dalnak, a foglalások alapján már megéri visszaállni nekik az RbnB-re. (bulinegyedes helyzet, de gondolom nem csak itt van ez)

Amúgy tegnap Operaház körüli utcákban bolyongtam délben és autók egymás hegyén-hátán, nuku parkolóhely. Fasza volt végül 5 perc ügyintézés miatt parkolóházba becsorogni, ott ugye 5 perc is ugyanúgy 1 óra fizetnivaló. Szerintem csak a légügyi helyzettől függ, mennyi fiatal bulizó fog áramlani ide újra, azt a réteget, aki ide jött bulizni, nem nagyon érdekli a covid. Max az fog szűrni, hogy nem lesz filléres a reppencsjegy.

[ Szerkesztve ]

(#523) moleculez válasza ubyegon2 (#513) üzenetére


moleculez
veterán

Igen ez egy ilyen kurvanagy offtopik, mint egy "online söröző".
:DDD
Na, de csak óvatosan, ha vásárolni mentek, szivgyogyszer, asztma spray mindig legyen nálatok: [link] :U veszélyes dolog ez a bevásárlás.

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#524) ubyegon2 válasza moleculez (#523) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

ez egy ilyen kurvanagy offtopik

Sok esetben hasznos ám az ilyen is, például most reggel benéztem a covid light topikba és még most is van olyan hsz, ami azt írja, hogy nana várjuk csak meg, mi lesz 2 hét múlva....na szóval ha tudnék oda írni, megkérdeztem volna, hogy mér'milesz? De szerencsére csak ide tudok írni. még Bár lassan már minden tisztánlátó előtt világos lesz, hogy félre volt itt nagyon billenve a tömegreakció.

A linkelt képről az jut eszembe, hogy nagyobb áruházak elkezdhetnének alkalmazni hasonló qualitású árufeltöltőket, sokan nagyobb kedvvel mennének vételezni. :K

(#525) inf3rno válasza ubyegon2 (#521) üzenetére


inf3rno
nagyúr

Hát ha te a lábaddal szoktál nézni, akkor lehet. A látóvíz megváltoztatja a látásodat, sokszor kettőt látsz dolgokból, van, hogy négyet. Egyesek szerint a multiverzum elmélet szerinti párhuzamos univerzumokhoz kapunk hozzáférést ilyenkor, amiből megjósolhatjuk a jövőt. Szokták még célzóvíznek is nevezni, mert a vadászok esetében nagyban növeli a találati pontosságot, vagy legalábbis a tudatuk annyival magasabb szintre emelkedik tőle, hogy máshogy dolgozza fel ezt az információt.

Buliban hasznos! =]

(#526) ubyegon2 válasza inf3rno (#525) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

Hát ha te a lábaddal szoktál nézni, akkor lehet.

Ez így nem jó, mert Te sem a szemgolyódat lögybölöd a látóvízzel. ;] Egyébként a hatása bizonyított, anno láttam egy Magyar királyi Hadi Harcszabályzatot, abban le volt írva, hogy támadás előtt mindenkinek ki kell adni a félhörpintés rumot. Jól blokkolja a látóvíz az ellenérzéseket, vadászoknál is ezért működik, nem direkt javítja a célzási készségedet. Mondjuk ez többnyire inkább képesség, nem készség.

(#527) moleculez válasza ubyegon2 (#524) üzenetére


moleculez
veterán

Egy szép novemberi napon fogtam magam, és töröltem a faszba az összes cocsölmédija accountomat. Elegem lett az ingyen népokításból, a sok értelmetlen, meddő vitából, hogy idegenek hülyeségével töltöm az időmet. Sokkal jobb az életem, komolyan. Azóta itt PH-n odaböfögöm a véleményem egy mobil/laptop teszt alá, általában a kutyát nem érdekli, nagyon jó. :K (A Twitter-t meghagytam, mert ott tudok ügyeket intézni, itt sok szolgáltató használja, igaz GDPR rémálom ügyet intézni DM-en keresztül, de működik. Ja meg lehet macskás videókat nézni.)

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#528) inf3rno válasza moleculez (#527) üzenetére


inf3rno
nagyúr

Én csak unfollowot toltam mindenkire aki eltérő politikai nézeteket vall. Azt hiszem összesen olyan 30 ember lehetett. Kell a fb, mert egy csomó oldal van rajta, amiket követek. Ismerősökkel már én sem nagyon kommunikálok rajta. 5 évente van osztálytalálkozó, azt szoktuk még ott intézni.

[ Szerkesztve ]

Buliban hasznos! =]

(#529) moleculez válasza inf3rno (#528) üzenetére


moleculez
veterán

Mostanában nagytakarítás van az életemben, rájöttem, hogy tudok élni a "fontos" oldalak/csoportok nélkül. De megmondom őszintén, egyáltalán nem érdekel senkinek az élete. De senkié. Senkié sem. Hol zabál, kivel a következő exe, mi a vicces (szerinte), és minderre az időmet áldozzam. Azóta fejszámolós appot nyomkodok, rakeresek dolgokra, blogokat olvasók. Ja, és persze tanulásra is több időm jut.

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#530) inf3rno


inf3rno
nagyúr

Jajj ez nagyon jó

Buliban hasznos! =]

(#531) moleculez


moleculez
veterán

Hogy milyen életképtelen emberek járkálnak a vakvilágban... :W :W :W Kiírja Facebookra, Mikor indul xzy a busz? :((( Majd válaszra vár!!! Ő nem tudja, hogy kell megnézni. Fuuuhhh.... Hogy a boltban napi szinten mit kell látnom inkább hagyjuk. Kivagyok idegileg.

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#532) ubyegon2 válasza Parci (#499) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

(tényleg, Porci? bölcs dolog ez szerinted?)

Nem nagyon értettem a mérgelődésed, de most a másik áltudományos topikban láttam egy másik nagybetűs kollégádat és leesett! proci985.....szerintem keveredtek a fejembe a hasonló nicknevek, de ezért elnézést kérek, mert ugyan nicknév, de látom érzékenyen érintett az elírása! Említett topikban úgy láttam, elő-előfordult nicknév elírása, az annyira nem volt.......no mindegy, ezt a Jupiteres mondást mindig elfelejtem. Ulláccik öregszem.

Sajnos ami meg nem sportszerű, az nem sportszerű. Illetve de......, megint rászóltam magamra.

Szóval béka van, nem emlegetlek itt többet. :R

********************************************************

Remélem minden látóasszony idegrendszere rendben van, kicsit nehezen viselték a népek a covid hatásait, de szerencsére Pest belvárosa már ugyanolyan őrültekháza, mint volt.

(#533) ubyegon2 válasza moleculez (#531) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

Huha, Te is kivagy idegileg? :N Olyant látsz a boltban? Hát így szokott járni mindenki, én legutóbb a téliszalámi árán lepődtem meg, finoman szólva, legutóbb 7000/kg volt, mikor vettem, most 12eft/kilót mondott az ember!

Az ilyen mikorindulabusz meg inkább szociális/magány jellegű dolog nem? Ennyire idióta nem lehet.....bár de.

[ Szerkesztve ]

(#534) inf3rno válasza ubyegon2 (#533) üzenetére


inf3rno
nagyúr

Legközelebb már az arany tömböt vigyed egy rúd szalámiért. Amúgy tök vicces, van egy kleptomániás hölgy ismerősöm, aki pont azzal bukott le, hogy egy rúd szalámit akart kicsempészni az egyik szupermarketből. Inkább nem kérdeztem meg, hogy hova dugta. :P

Buliban hasznos! =]

(#535) ubyegon2 válasza inf3rno (#534) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

Legközelebb már az arany tömböt vigyed egy rúd szalámiért

Most még nem akarom emiatt feltörni a garázs betonját, különben is kéne egy zsák cement a helyére.

Kisebbségi* asszonyok sok réteg szoknya alá egész kollekciót tudnak felakasztgatni.

*bocs a síkidióta megfogalmazásért, de óvatosnak kell lennem.

(#536) inf3rno válasza ubyegon2 (#535) üzenetére


inf3rno
nagyúr

The man of focus. ;]

Buliban hasznos! =]

(#537) ubyegon2 válasza inf3rno (#536) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

Na fidelj! Inkább legyen o1g a fókuszukban. :K Én maradnék ilyen visszahúzódó látóasszony, mint eddig. ;]

(#538) moleculez válasza ubyegon2 (#533) üzenetére


moleculez
veterán

Az van, hogy egy londoni tescoban dolgozom, mint manager, szóval a pult másik oldaláról (is) látom a dolgot, és kezdi egy kicsit megenni már az agyam. Szerencsére, mire elszakadna a cérna, már szabadnapos vagyok :DDD
De a kollega múltkor simán felkapott egy pezsgősüveget, azt megindult a "kedves" vásárló felé.
Velem meg nem szórakoznak nagyon, mert úgy vannak vele, hogy balkáni vagyok, azokkal meg az álmoskönyv szerint sem jó baszakodni.

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#539) Karmko


Karmko
tag

Látóasszonyok!
Van egy érdekes cikk az IT cafén, miszerint korlátozni kellene a kommentelést. Érdekes témafelvetés ezekben a koronás, amerikai "polgárháborús", nagy politikai adok-kapok előtti időkben...
Ki mit tippel, ki szólt fentről? :) Esetleg a szponzorok szeretnének kevesebb információcserét az emberek között? Ki mit lát?

(#540) #64791808 válasza Karmko (#539) üzenetére


#64791808
törölt tag

Semmi ilyesmit nem sejtek a hatterben. Egyszeruen par faszkalap szettrolkodja a tematizalt topicocat, amit moderalni kellene, ami szubjektiv es roppant idoigenyes munka. Mondom munka, amit nem fizet meg senki. Sporolni probalnak.

Ez a dolog regen kicsuszott a kezbol mar, amikor az emberek rajottek, hogy a forumot eszmecsere helyett sok masra is lehet hasznalni.

En a hozzaszolasok pontozasat (like/dislike) vezetnem be, es adott negativ hatar alatt az illeto hsz-t eltavolitja a rendszer, ha valakinek osszesen -x pontja osszejott, az ban. Ezzel a kozosseg onszabalyzo lesz, viszont benne van pakliban, hogy egy elbaszott IT-9GAG lesz belole tele trollokkal.

Motto: a hulye embernek mindig nagyobb a hatalma, mint a normalisnak.

(#541) Karmko válasza #64791808 (#540) üzenetére


Karmko
tag

Ez oltári nagy marhaság lenne. Lásd a politika topikot, ahol a rendszeres hozzászólók 80%-a ún. "liberális". Gondolod, hogy nem élnének vissza vele, ha épp olyan dolgot írna valaki, ami nem tetszik nekik? Még a moderátor is nyíltan felvállalja, hova húz a szíve... :)

Egyébként meg miért ne lehetne kommenteni? Zavar téged? Prémium tag vagy, szóval elrejtheted. Ennyi.

"Spórolni próbálnak."
Inkább pénzt akarnak gyűjteni. ;]

[ Szerkesztve ]

(#542) ubyegon2 válasza Karmko (#539) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

Figyelj! Én ezt az írást sem láttam és gyanítom, hogy az érintett renitensek 99.9%-a sem látja, így aztán bakfitty. Ami kicsit nekem visszás ilyen kérdésekben az az alábbi mondat, stílusában hasonló, mint a reklámblokkolós kikapcsolós cikkben lévő finom presszionálás. Nem tudom, merjem-e leírni, miért utálom, ha fenyegetőzéssel operálnak ilyen térben, na azt meg aztán főleg nem írom le, mire utal ez....

És ha még ez sem lesz elég, akkor muszáj lesz lezárni a kommentelés lehetőségét – de ezt nyilván senki sem akarja, mi főképp nem.

Annyit is elég lenne írni, hogy ahol sok nem odavaló komment születik, zárttá tesszük. Ez nem óvodás dehaeztcsinálodjujmilesz......no de tök mindegy, mivel nem jut el az érintett közönséghez.

Divat lett az ilyesmi......

A digitális tér teljes újraszabályozására készül a magyar kormány

Amúgy engem lassan kiebrudalnak mindenhonnan, persze nem látok analógiát a nagyobb hatalom kommentelőket TEKelő ténykedésével.....lehet talán mégis hajzselére kellett volna költenem, nem PH Premiumra. Mer'ugye reklámokat így nem látok, de mást se érdemes, ha ki vagyok ebrudalva az érdekesebb helyekről mindig. Nem egyszerre persze.

(#543) ubyegon2 válasza moleculez (#538) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

Hu b+, nem irigyellek! Néha itthon is elnézem, milyen népek hogyan vásárolgatnak, de nem is ez a fő probléma, hanem az, hogy eluralkodott nagyok az a szemlélet, hogy a vásárló a király a szaros pénzéért, ez persze OK, de azért kicsit méltányosabban kéne hozzáállni a dologhoz.

Arról most nem teszek említést, milyen 1bites majmok vannak a másik oldalon is, de ezt simán jobban tudod nálam, kik vannak mindkét oldalon. Az is bosszantó számomra, hogy mindkét fél a másik átbaszásán ügyködik, ha lehetősége van erre. Tisztelet a kivételnek!

balkáni vagyok, azokkal meg az álmoskönyv szerint sem jó baszakodni.

Milyen jól néha az általános műveltség hiánya! :D

(#544) Karmko válasza ubyegon2 (#542) üzenetére


Karmko
tag

"Divat lett az ilyesmi......"

No igen. Kedvencem az utóbbi időkben, mikor a 444-en hirtelen újra lehetett kommentelni a koronás mindmeghalunk hangulat kellős közepén. (Hátha az emberek egymást hergelik? - kérdezem én) ;)
Aztán egyre több és több komment jelent meg, ahol kezdtek kételkedni az emberek, hogy van-e értelme ennek az egész hisztinek. És láss csodát, azóta újra megszűnt a kommentelés... :D

No de ez nagyon off, szóval be is teszem offba az egészet, még mielőtt ezt a topikot is le akarnák zárni. ;]

Ó, nem csak a TEK figyel. Van még a TEV is, akiknek szintén bökhette a csőrét a Trump-os közösségi médiás cikk alatti hozzászólások... Ilyen ez szólásszabadság, na. Vagy megfelelően kommentelsz, vagy törlődsz. :D

[ Szerkesztve ]

(#545) ubyegon2 válasza Karmko (#544) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

444-en mindig belegörgettem a hsz-ekbe, szerintem az dobta fel az egészet. Sajnos azt kell mondanom, itt is kisepernek sok embert, mert ha nincs kommentelés, be se néznek lassan abba a részbe, IT van most terítéken csak? Nem csak itt lehet információkhoz jutni, de aki ideszokott, az a hsz lehetőség miatt szokott ide, ez nyilvánvaló, a hírek egyre semmitmondóbbak sajnos.

Egy darabig olvastam a jelzett topikot és a Trumposat is, tényleg gáz az utóbbi. Olvasom, hogy kevés modera van....ööööö ja, a BB topikban 8 volt anno, mikor rákérdeztem, minek ide ennyi, banoltak. Nemrég megdícsértem egy személyt, de tényleg kulturáltan, persze ironizálva! Piszok gyorsan 2 hét bant kaptam. Na szóval menjenek már a .....

megvan...." várjuk meg .... professzor úr véleményét mindenképp, mert olyan okosakat szokott mindig írni"

Ez a mondatom ért 2 hét bant, persze akkor nem ugrott be, hogy moderák és ....prof nagy cimboraságban vannak. Szóval mese, hogy kevés a modera!

Van még a TEV

Az mi a bánat?

Egyébként ilyen blogtopikban nincs off meg nem off, minek? Ha be akarják zárni, bezárják úgyis. Kicsit országosan is érzem, hogy arra játszik a hatalom, hogy az emberek kezdjenek el félni és kussolni. Ugyanezt érzem egy jó ideje a PH-n is. A különbség annyi, hogy a kormány bevételei biztosítottak akkor is, ha mindenki otthon kussol, a PH esetében, ha senki nem néz be, akkor picit csökkenhet a bevétel. Nem tudom szabad-e még egyáltalán ilyeneket leírni.....és a legrosszabb az, hogy ez egyre gyakrabban eszembe jut.

Nem sértésnek mondom, de dögöljön meg mindenki, aki bármilyen szintű hatalma által másokban félelmet akar kelteni. Ez szerintem így teljesen PC.....

(#546) inf3rno válasza #64791808 (#540) üzenetére


inf3rno
nagyúr

A pontozás nem működik. Elég csak elmenni bármelyik stackexchange oldalra és körülnézni mennyi degenerált van ott (ráadásul moderátor jogkörrel). A szakmabeliek már rég leléptek egy-két kivétellel, mert nem viselik el a klímát. Ezek az oldalak mindig indulásnál vállalhatóak, utána ahogy felgyűlik a selejt, inkább ott hagyja az ember.

[ Szerkesztve ]

Buliban hasznos! =]

(#547) nullpoint válasza ubyegon2 (#545) üzenetére


nullpoint
senior tag

Többen megtapasztaltuk már itt hogy a moderáció a moderátor aktuális hangulata alapján megy, gyakran mondvacsinált okokkal.

Jó lenne már egy hasonló lapcsalád mint amilyen ez volt régen.

kdvsdmnkrvndttrlgsdnhzzszlsmt

(#548) #64791808 válasza Karmko (#541) üzenetére


#64791808
törölt tag

Egyébként meg miért ne lehetne kommenteni? Zavar téged?

Hol irtam ehhez akar csak hasonlot is?!

(#549) #64791808 válasza inf3rno (#546) üzenetére


#64791808
törölt tag

Akkor viszont egyetlen modell marad, az, hogy moderalnak, es az oldal fizetos lesz.

(#550) ubyegon2 válasza nullpoint (#547) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

&(#549) Cerebellum

Bizony jó lenne már egy olyan, mint a régi volt.....

A reklámblokkolós topikban is kiderült egyrészt, hogy az üzemeltetőknek is el kell tartania a családot. Ott is felmerült kommentekben is, hogy akkor legyen fizetős. Az más kérdés, hogy sokan fizetünk és lehet normálisan kommentelni reklámmentesen vagy felülről fizetnek és azt lehet kommentelni, amit a gazda jó szemmel néz. Nem jelentkezett be még M&M valamelyik írástudója a lapcsaládért? :Y

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [ubyegon2:] Látóasszonyok topikja -frozen- (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.