Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) DraXoN


DraXoN
addikt
LOGOUT blog

Egész jó darab :) csak jók valamire a kisgépek (eeePC és társaik)... lehúzzák a már használható kategóriák árát is :DDD

The human head cannot turn 360 degrees... || Ryzen 7 5700X; RX580 8G; 64GB; 2TB + 240GB + 2TB || Samsung Galaxy Z Flip 5

(#2) Typhoon47


Typhoon47
őstag

Jó cikk lett :K
(olyan szépen írtad meg, hogy az már-már reklámszerűen hat szvsz, legalábbis nálam :B)

"Education is important but big biceps are importanter"

(#3) benoce válasza Typhoon47 (#2) üzenetére


benoce
tag

Fu-Si-ra ammugy is rafer a reklam, sajnos, amugy ilyen gepeket kellene forgalomba hoznia surubben. En is meglepodtem mikor kezembe fogtam, majd utanna olvastam, es megint vissza mentem, kezbe fogtam, es meg mindig tetszett a Cerka ellenere

(#4) Vladi


Vladi
nagyúr

Jó gép, jó írás. :R

Már lassan eljön az én időm is. Egy ilyet vennék odd, webcam és 1-2 marhaság nélkül, több aksiidővel olyan ~60K-ért. Lehet gyengébb a proci és kisebb a hdd.

De eljön az én napom is. ;] :DDD

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#5) 990


990
tag

Kicsit ügyelhettél volna jobban a helyesírásra, és az elgépelésekre, de amúgy jó a teszt :R
A gép is teszik :)

(#6) benoce válasza 990 (#5) üzenetére


benoce
tag

koszontem, ranezek megint es javitom, bar a franya word a hibas :DDD

(#7) ^Clown válasza benoce (#6) üzenetére


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Majd szólj, ha kijavítottad a helyesírási hibákat, utána elolvasom, mert érdekesnek ígérkezik a cikk :)

(#8) Magnum_ válasza ^Clown (#7) üzenetére


Magnum_
nagyúr

Hidd el, így is olvasható :)

I humbly and respectfully decline™

(#9) jerry311


jerry311
nagyúr

Szánalmas. Ha valaki nem tud helyesen írni, legalább venné a fáradságot, hogy nem ír cikket, amíg meg nem tanulja kezelni a helyesírás ellenőrzőt.

(#10) Aprósólyom válasza jerry311 (#9) üzenetére


Aprósólyom
addikt

Inkább örüljünk, hogy megosztja a tapasztalatait. Nem kel offolni a topicot. Írjál neki privátot.

Cikkíró: Köszi, hogy megírtad a blogot. Én is olcsó, könnyű, optikai meghajtóval rendelkező 12,1"-13" notit keresgélek mostanság. Úgy néz ki, ezek a netbookok tényleg lenyomják a belépő subnotik árát. Várok még kicsit azt hiszem, és szerzek egy ilyet a suli utolsó évére. :R

Jevons paradox

(#11) Typhoon47 válasza jerry311 (#9) üzenetére


Typhoon47
őstag

Na , nagyfiú írj egy cikket, aztán majd meglátjuk, ja hogy nem tudsz? akkor meg nem kéne ide beugatni... :(((

"Education is important but big biceps are importanter"

(#12) jerry311 válasza Typhoon47 (#11) üzenetére


jerry311
nagyúr

Elvárható, ha műkedvelő is az illető, hogy törekedjen a tökéletességre. A logout cikkek nem határidőre készülnek, így senkinek sem fáj, ha fél órával később kerül ki a lapra, de kevesebb hibával. Aki cikket ír, az szánjon arra is időt, hogy legalább egyszer átolvassa, amit írt. Ezzel sok értelmetlen mondat és helyesírási hiba, elírás észrevehető, javítható.

Személyeskedéssel próbálkoznod hiábavaló. Nem érdekel, hogy egy fórumos senki mit gondol, mit ír rólam. :P

(#13) twollah


twollah
nagyúr

Jo kis cikk, ismerteto bar van benne par eliras, hiba, de olvashato, elvezheto.

Amugy az Isten se venne ra, hogy FS gepet vegyek, sok negativ kritikat hallottam, olvastam roluk.

(#14) KrAt


KrAt
veterán

Akkumulátor élettartam: ~ 2,5 óra - ezt talán javítsd üzemidőre, mert nem csak 2.5 óráig jó az akksi, és utána kuka :)

Amúgy jó írás :)

(#15) Aprósólyom válasza jerry311 (#12) üzenetére


Aprósólyom
addikt

Ez jó! Ha egy másik fórumtárs senki, akkor te mint egy fórumtag miért lennél valaki? Azért mert addikt van a neved alatt, az még nem értékel téged felül, hogy jogodban álljon valakinek lenni.

Jevons paradox

(#16) angyalpc2 válasza benoce (#3) üzenetére


angyalpc2
aktív tag

Nagyon felcsigázott a cucc és utánna is néztem
MSI oldalon meg sony oldalon próbáltam hasonlót keresni de vagy olyan van amiben fix bga tokos a proci meg ulv-s "gyenge" a + ,vagy a vga harmatos nagyon (pl régebbi típusok)
vagy ha végre jó is lenne a vga (pl a sony 2 vga-ás subnotija) akkor meg olyan áron hogy abból veszek gamer lapost(br230-250-300)
elvileg lehet bele 45nm-es qfsb 800mhz-es procit is belerakni (elvileg)
az akkuidőt meg úgy mérd hogy kikapcsolod a bt-ot a wlant procit leveszed minimum órajelre meg feszre ha lehet (pl nhc-val) ha lehet és van rá program akkor a gpu órajelet is + a legfontosabb a fényerőt minumumra amikor még éppen olvasható a dolog na akkor lehet pl 4 vagy több órát id elérni

PLEEEZZZZZZZ meg mérnéd így meddig fut a gép ?
mondjuk a 2,5 sem rossz de 3,5 nek jobban örülnék különösen az extra aksival tényelg azt nem tudod hol és menyiért lehet beszerezni?

/// ja h plusz ez a cerka nem rossz de nem ellenfele egy t5xxx t7xxx vagy újjab szériának "sokkal" többet is fogyaszt :)
nagy köszönet hogy megírtad és rájöttem hogy ilyen is van :)

(#17) jerry311 válasza Aprósólyom (#15) üzenetére


jerry311
nagyúr

Állítottam én, hogy valaki vagyok?
Nem túl barátságosan annyit írtam, hogy egy fórumtárs véleménye, aki egy hozzászólásom alapján próbál személyeskedni és megítélni, nem érdekel. Számomra nem jelent semmit. Furcsa is lenne, ha ilyen felületes vélemények alapján alakítanák az emberek saját jellemüket.

Már csak azt nem értem, hogy miért keverted ebbe bele a fórumos rangom?

(#18) shankeesham


shankeesham
tag

Nekem is sajnos komoly fenntartásaim vannak FS cuccokkal, de ez az én gondom. Köszönöm, hogy megosztottad velünk ezt az írást, lehet, hogy más, hasonló kaliberű notit keres, így neki komoly segítséget nyújthat a választásnál.

vivos voco, mortuos plango, fulgura frango

(#19) benoce válasza angyalpc2 (#16) üzenetére


benoce
tag

angyalpc2:
megprobalom kideriteni mi a tipusa az aksinak, es mennyibe kerul, es visszajelzek

shankeesham:
ketsegeim nekem is vannak bizonyos szeriaval, de szerencsere nem csak a koltseghatekony FuSi megoldasok voltak mar a kezemben, vannak nagyon jol sikerult modellek is (lasd pld Lifebook)

(#20) Bordoi


Bordoi
őstag

No előbb-utóbb elérkezik az igazán olcsó notebook-ok ideje is.
Jó kis írás lett ez, köszönöm. :R

Ha elengeded a postát akkor vennék két akkut is.---Ha megbeszéled a postával, hogy ingyen elviszi neked, és erről írásos igazolást is hozol, akkor részemről oké a dolog!--by dobozosfiu

(#21) Aprósólyom válasza jerry311 (#17) üzenetére


Aprósólyom
addikt

Mert valakik elszálnak a rangjuktól, de ha rosszúl érzékeltem hsz-ed, akkor csak örülök, kedvem úgysincs semmifélén sem vitatkozni, mert fáradt vagyok. :( Ennek ellenére tartanám kérésem, hogy ennél legyél jóindulatúbb is, azzal szemben aki itt jószándékkal cikket közöl egy egyre inkább felkapott terméktípus egy darabjáról. Azt hogy mi módon, és milyen helyesírással teszi, nem ad alapot arra, hogy jól lehordjuk. Valószínűleg te is azokat a tanárokat tartod jobbnak akik türelmesek, segítenek mint inkább folyton csak lebecsülnek. Megérdemel egy kis respectet egy embertárs.

Bordoi: Hú de várom, hogy kihatással legyen ez más gyártókra is. :U

[ Szerkesztve ]

Jevons paradox

(#22) kiskakas


kiskakas
senior tag

Engem az erdekelne, cserelt e mar vki ilyen u9200-ban procit. Elvileg T9xxx szeriaig kezeli, 10k korul mar T5xxx-ot lehet kapni, ami egyreszt kevesebbet fogyaszt, masreszt gyorsabb is :)

(#23) hege-baby


hege-baby
csendes tag

Hol és mennyiért kapható most egy ilyen legolcsóbban? Köszi előre is ha valaki válaszol!

[ Szerkesztve ]

(#24) baphomet válasza kiskakas (#22) üzenetére


baphomet
senior tag

Igen, én egy T3200-asra cseréltem a prociját azonnal.
Elvileg a chipset és a Bios kezel bármilyen Socket P-s procit 800 Mhz-s FSB-ig.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.