Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Grizzly79


Grizzly79
tag

Hogy mennyire igazad van!!! A nejemnek én is fontos reklámokat elemzek.

A durván foltot eltávolító reklámok??? Megvan? Fürdőszoba, konyha mindenhol olyan mocsok mintha odakakált volna egy medvecsorda. És ezt a koszt egy húzással eltávolítja a csodaszer.

Gusztustalan az egész!

/Védjük a fákat! Együnk hódot!/

(#2) tildy


tildy
nagyúr

A narancsbőr! = hájas seggel.
Tök vékony lányokon is kialakulhat, egyszerűen arról van szó, hogy az amúgy általában egyenletesen eloszló zsír csomókba áll össze.
A többit nem szeretném kommentálni, mert csak bológatás lenne, erre azonban felkaptam a fejem.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#3) Tzombi válasza Grizzly79 (#1) üzenetére


Tzombi
csendes tag

A párom a potenciális ügyfél, a reklám marketingesek álma! Komoly munkába telt, amíg a kalgonról lebeszéltem. Kellett hozzá egy mosógépszerelés is.
A zsíroldó is egy csoda, hasonló van a fürdőszobai vízkőoldóval is. Ráadásul a végén nem is azt a csapot mutatják, amit előtte letisztítottak.

Amióta kikapcsolom lefekvés előtt a mobilom, azóta utólérhetetlen vagyok az ágyban....

(#4) tkazmer


tkazmer
addikt

megoldás: ne nézz reklámot :P

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#5) parandroid


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Miért néz tévét, aki nem bírja? ;]

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#6) Tzombi válasza tildy (#2) üzenetére


Tzombi
csendes tag

Jól van na! Egy kicsit elgurult a gyógyszerem! :)) Nem akartam ezzel senkit sem megbántani.

De akinek már kialakult a narancsbőre, és látja, hogy ezek a fiatal kis csajoknak nincs, már indul is az önértéktelenség, és rohan a kenőcsért.
Mint a ránctalanító krémnél. 16-20 éves lánynak, minek kell olyat használni?

Amióta kikapcsolom lefekvés előtt a mobilom, azóta utólérhetetlen vagyok az ágyban....

(#7) Tzombi válasza tkazmer (#4) üzenetére


Tzombi
csendes tag

Mióta a konyhában is ott van, vacsora közben is „nézni kell”. :(((
De hogy tudják az összes pelenka, tampon és intimbetét reklámot pont a mi vacsoránk idejére összesűríteni? :W

Amióta kikapcsolom lefekvés előtt a mobilom, azóta utólérhetetlen vagyok az ágyban....

(#8) Tzombi válasza parandroid (#5) üzenetére


Tzombi
csendes tag

Ha csak muszáj, elkerülöm messzire. :((

Amióta kikapcsolom lefekvés előtt a mobilom, azóta utólérhetetlen vagyok az ágyban....

(#9) tkazmer válasza Tzombi (#7) üzenetére


tkazmer
addikt

na és a kikapcsológomb?:) vagy tegyél be egy dvd-t, ha mindenképpen mennie kell...

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#10) parandroid válasza Tzombi (#7) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Vacsora közben nézni? OMG. Te ilyen mazochista alkat vagy?

De most komolyan: miért nézed? Nekünk is van tévénk, de csak a kölykök néznek rajta minimaxot és animal planetet, meg én forma egyet szombat-vasárnap.

p

[ Szerkesztve ]

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#11) Grizzly79 válasza Tzombi (#3) üzenetére


Grizzly79
tag

Mi még a Calgon-ról nem szoktunk le, de a leszoktatás folyamatban van.

A reklámokkal meg nem tud az ember mit csinálni. Nem kell ahhoz feltétlenül TV-t nézni, hogy reklámot láss. Ömlik az arcodba mindenhonnan. Persze lehet csukott szemmel is autót vezetni, meg az utcán járni, viszont vannak bizonyos álmoskönyvek, amik írnak arról, hogy csukott szemes vezetés esetén besebesedik az arca az embernek.

Amúgy meg vannak jó reklámok is, de sajnos kevesebb.

Reklámok, amiktől a hideg kiráz:
- pelenka
- intimbetét
- hüvelygomba
- tisztítószerek/mosószerek
- szépségápolási cikkek
- édességek/chipsek
- gyógyszerek
- bifduszeffenzisz
- ásóka
- robokuty
- az összes giccses karácsonyos

Jobb reklámok:
- sörreklámok (Becks, Heinekken, Stella)
- autós reklámok közül néhány (Toyota, Volkswagen)
- sportszerek

/Védjük a fákat! Együnk hódot!/

(#12) Tüzi válasza Grizzly79 (#11) üzenetére

"... a vízkőpelyhek olyanok mint a hópelyhek, a vízben összekapcsolódva megkeményítik a vizet..."
Gondolom a beton megkötését magyarázták, de nem. Ez egy forradalmian új vízkőmentesítőkézikészülék, ami elektromos impulzusokkal szétbomlasztja a vízkőpelyheket, és azok nem tudnak lerakódni a csövek felszínén...

BuyItNow 29.990, de ha most vásárol, akkor csakmostcsakönnek 24.990 :DDD :DDD :DDD :DDD

hüvelygomba ebéd közben az igazi, amikor belegondolsz, hogy a szép rózsaszín ilyenkor zöld, és ilyen színű izé csurdogál...

Jótévágyat :W :W :W

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#13) Szabesz válasza Tüzi (#12) üzenetére


Szabesz
őstag

Tudod, most éppen vacsoráztam.

¯\_(ツ)_/¯

(#14) Tüzi válasza Szabesz (#13) üzenetére

Én is :D
Közben meg jött a reklám :Y

Jóétvágyat 8)

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#15) Tzombi válasza tkazmer (#9) üzenetére


Tzombi
csendes tag

Ezen a projekten már elgondolkoztam, de nem találtam az asszonyon az „open” gombot, pedig próbálkozok becsületesen. :)
(A konyhában csak egy natúr TV-é van, és nincs – még – összeköttetésben a benti házi mozival.)

Amióta kikapcsolom lefekvés előtt a mobilom, azóta utólérhetetlen vagyok az ágyban....

(#16) Tzombi válasza parandroid (#10) üzenetére


Tzombi
csendes tag

Mondom a konyhában is. Ez meg általában a párom felségterülete. Így sok beleszólásom nincs, nem lehet. Ha meg már úgy is szól, az ember csak oda-oda kapja fejét.

Amióta kikapcsolom lefekvés előtt a mobilom, azóta utólérhetetlen vagyok az ágyban....

(#17) Tzombi válasza Grizzly79 (#11) üzenetére


Tzombi
csendes tag

Jót mosolyogtam az álmoskönyvös gondolaton! :C

De van benne valami! :((

Amióta kikapcsolom lefekvés előtt a mobilom, azóta utólérhetetlen vagyok az ágyban....

(#18) tildy válasza Tzombi (#6) üzenetére


tildy
nagyúr

Nem bántottál meg senkit, csak kiigazítottalak;)

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#19) Tzombi válasza Tüzi (#12) üzenetére


Tzombi
csendes tag

Azt persze, nem mondják, hogy így az összes vízkövet, vízkőpelyhet simán megiszod.

(A zöld hüvelygombánál már hangosan nevettem! :C )

Amióta kikapcsolom lefekvés előtt a mobilom, azóta utólérhetetlen vagyok az ágyban....

(#20) Tzombi válasza Szabesz (#13) üzenetére


Tzombi
csendes tag

:) :DD :)
Elképzeltem, csapdostam az asztalt!

Amióta kikapcsolom lefekvés előtt a mobilom, azóta utólérhetetlen vagyok az ágyban....

(#21) Tzombi válasza Tüzi (#14) üzenetére


Tzombi
csendes tag

Ez jó! Hogyan lehet véletlenül az "Alt - F4"-et egyszerre leütni?

Basszus sokkal jobb poénokat írtok mint én! :O

:C :C :C

Amióta kikapcsolom lefekvés előtt a mobilom, azóta utólérhetetlen vagyok az ágyban....

(#22) Vangelis


Vangelis
nagyúr

De azért néha csak csak sikerül egy filmet be szorítani a reklámok közé!... sajnos egyre kevesebbet :(

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#23) Vangelis


Vangelis
nagyúr

De azért néha csak csak sikerül egy filmet be szorítani a reklámok közé!... sajnos egyre kevesebbet :(

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#25) bandiras2


bandiras2
senior tag

[forrás]

Nézem a Csillagkaput a TV”-n és persze középen bejön a reklámblokk. Valami miatt nézőpontot váltok, vagy csak nem találok vissza a mindennapi valóságba és hirtelen idegen szemmel csodálkozom rá a naponta hatszázszor látott reklámokra. Ebből a földönkívüli a következőt tudhatja meg:

A földi nők…
- szőrőslábúak
- nem esznek rendesen
- gyomorpuffadásuk van
- véreznek, ami együtt jár a feledékenységgel
- fejfájás gyötri őket

A földi férfiak…
- szintén puffadnak
- szintén fáj a fejük
- lábgombával küzdenek

És ekkor rájövök, miért is csökkentek az ufonauták emberrablásról szóló hírei az elmúlt évtizedben. A fene akarna ilyen fajtól genetikai frissítést.

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#26) Szabesz válasza Tzombi (#20) üzenetére


Szabesz
őstag

Miutan kifordult egy falat pufirizsre pakolt tonhaltorzs a szambol, en is.

¯\_(ツ)_/¯

(#27) WD40 válasza huygens (#24) üzenetére


WD40
aktív tag

Ohh és még ott van "Hű de büdi van!" fonéma, ahelyett, hogy inkább lehúzná a hgyerek és nem fújogatna be a szagosítóval. Meg a Lamizil lábgomba ellen, mikor felfut a falra az ipse mire a kezébe dobják a krémet.

Na mindegy, a Gálvölgyi művészúr mondta jól (biztosan emlékeztek rá) :

"Kedves Mártikám, a hátam úgy fájt, hogy majd besz*rtam. Mikor kipróbáltam a krémet, amit adtál, be is sz*rtam"

Az analog világ utolsó (?) harcosa.

(#28) Tzombi válasza Vangelis (#22) üzenetére


Tzombi
csendes tag

És csupa újakat! Olyanokat, amik már látták Lenint kisgatyába!
Már azon kezdtem el csodálkozni, hogy a Chaplin filmeket még nem kezdték el sugározni.

Amióta kikapcsolom lefekvés előtt a mobilom, azóta utólérhetetlen vagyok az ágyban....

(#29) Tzombi válasza huygens (#24) üzenetére


Tzombi
csendes tag

Mert mindenki akkor eszik, és biztosan nem felejtik el!

- Tudod milyen betétet kell hoznod a közértből? Olyat, amitől a múltkor kihánytad a töltött káposztát! – mondta a feleség a boltba igyekvő férjének!

Amióta kikapcsolom lefekvés előtt a mobilom, azóta utólérhetetlen vagyok az ágyban....

(#30) Tzombi válasza bandiras2 (#25) üzenetére


Tzombi
csendes tag

És még azt mondják, hogy az evolúció csúcsán vagyunk. Milyen lehet a hegy lába?

Amióta kikapcsolom lefekvés előtt a mobilom, azóta utólérhetetlen vagyok az ágyban....

(#31) Tzombi válasza Szabesz (#26) üzenetére


Tzombi
csendes tag

:)) :)) :))
"Legszebb öröm a káröröm, mert abban nincs irigység!"

Amióta kikapcsolom lefekvés előtt a mobilom, azóta utólérhetetlen vagyok az ágyban....

(#32) Tzombi válasza WD40 (#27) üzenetére


Tzombi
csendes tag

Azt a gyereket helyből le húznám a WC-én, a megalkotójával együtt!

Humoristaként, Hofi után, Gálvölgyit imádom a legjobban.

Amióta kikapcsolom lefekvés előtt a mobilom, azóta utólérhetetlen vagyok az ágyban....

(#33) Szabesz válasza Tzombi (#31) üzenetére


Szabesz
őstag

:)

¯\_(ツ)_/¯

(#34) Tüzi válasza bandiras2 (#25) üzenetére

:DDD :DDD :DDD

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#35) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Nekem az tetszik, hogy játszódjon bárhol a történetecske, bontatlan mosószer van az ajánló kezében.

Na de az se piskóta, hogy a szekrény egyik felét szárazon, a másikat izével törli le a csaj. Ki gondolja komolyan, hogy a száraz törlés letakarítja az ujjlenyomatokat?

No meg a P**nto reklám. Olyan szép fényes P betűt húz a csaj a dohányzó asztalra, hogy ihaj. De ha már olyan gondos, mitől áll vastagon a kosz az asztalkán?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#36) Tüzi válasza Tzombi (#30) üzenetére

A képet fordítva nézzük ám! :)) Így nézve lennt vagyunk...

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#37) Tüzi válasza Vakegérke (#35) üzenetére

Legjobb még akkoris a régi cillit beng reklám. Az a tisztítószer olyan, de olyan fasza ecsém, hogy még a dísztárcsáról is levitte a toyota jelet!!!!!!!!!
Mondtam is magamban, ez télleg odabasz. Nem kicsit. Meg aztán a ráégett zsírt is úgy leviszi a sütőről, mint a spakli.
Rulz ez a cillitbeng :K

(aki a dísztárcsásat nem érti, annak infó. az egész egy rohadt nagy számítógépes grafika, és olyan szinten idióták/idiótának néznek minket, hogy elfelejtették, hogy a Toyota jelet nem kellene le-fotosoppozni a dísztárcsáról :DDD :DDD :DDD :DDD :DDD :DDD )

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#38) adalbert1


adalbert1
veterán

Nálam sokáig az vitte a pálmát gagyi kategóriában, mikor egy öregasszony elrúgja a focilabdát és benyögi hogy most extra bioaktív (valamelyik mosópor reklámja). Vannak ötletes reklámok is, de sajnos a legtöbb terméknél szerintem pont a marketingköltségen spórolnak olyan módon, hogy sz*r reklámot gyártanak hozzá...

(#39) philoxenia


philoxenia
MODERÁTOR

Modja már meg valaki, hogy magyarul mit jelent a formula, formulával, mert engem ez idegesít legjobban.
A gugli elsőként, a versenyekről szóló találatok után ezt adta[link]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#40) DArchAngel


DArchAngel
tag

Engem eddig a legjobban az "intelligens" mosószer bosszantott fel.
Mi a fáraakasztott rézfánfütyülőtől intelligens?
Kitöltött egy tesztet? Tud beszélni? Megcsinálja az ember helyett a matekleckét?
Lehet, hogy a mosószer intelligens, de aki ezt a reklámot beveszi, az nem...

''Hand of fate is moving, and the finger points to You...''

(#41) ngabor2


ngabor2
nagyúr

nekem a tévés reklámok ellen egy nagyon bevált fegyverem van: nincs tévém... sőt, már tunerkártyám sincs. és sokkal nyugodtabb vagyok így :D

lehet, hogy kisimult ettől az arcőröm, mert a lipidstukstúra helyreállt... de nem érdekel, a szakáll úgyis eltakarja :D

philoxenia: formula = képlet, képződmény

[ Szerkesztve ]

(#42) philoxenia válasza ngabor2 (#41) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Arra gondoltam a kérdés feltevésekor, hogy miért használják ezt a szót,
a reklámokban a magyarosult recept helyett.
Már a termékre is az van írva: "új formula alapján" "új formulával"
Nekem ez teljesen magyartalan egy kozmetikai terméknél.

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#43) WN31RD válasza ngabor2 (#41) üzenetére


WN31RD
addikt

Nem értem, miért kell a tévéreklámokon ennyit mérgelődni. Azt aláírom, hogy visszataszítóak (a magam részéről minden további nélkül be is tiltanám a reklám szinte minden fajtáját, ha lenne rá hatalmam), no de senki nem kényszerít arra, hogy tévét nézzek. Nem vagyok megelégedve a színvonallal, hogy rendkívül finoman és visszafogottan fogalmazzak, úgyhogy nem nézek tévét. Nincs is tévém évek óta, de ha lenne is csak néha kapcsolnám be.

Ha valaki annyira tévéfüggő, hogy még a vacsora közben is mennie kell a tévének, annak talán azon kellene elgondolkodnia, hogy nem annyira a tévével, mint inkább vele magával van baj, méghozzá komoly baj. Ezzel nem bántani akarok senkit, csupán elgondolkodtatni. Ha evés közben ér a tamponreklám, az nem elsősorban a tévé hibája, hanem azé, aki bekapcsolta. Az ő kezében van a döntés végső soron.

[ Szerkesztve ]

''... we as consumers want our content free (as in Freedom) and if we don't get it, we'll take our content free (as in beer).''

(#44) philoxenia válasza WN31RD (#43) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Azok akik evés közben felháborodnak a tamponreklámon azért nézik evés közben a tévét, hogy felháborodhassanak a tamponreklámon. Ez egy ördögi kör. :DD
A horrorfilmnek sincs semmi értelme, mégis sikeresek általában.

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#45) robekri válasza WN31RD (#43) üzenetére


robekri
addikt

Igen ha betiltanák, nem lenne ennyi buzi adó, mert "éhenhalnának"!

El kell kapcsolni reklámról vagy mint a te esetedben is nem kell tévééé! :DDD

Üdv.: Robe

-Tanulok, mert egy idő után a tanulásba fektetett munkám meghozza a gyümölcsét, és mint tudjuk a gyümölcsből pálinkát lehet főzni!

(#46) Vamp válasza philoxenia (#44) üzenetére


Vamp
senior tag

Dehogynem, szerinted az épp aktuális Sikolyon, vagy a moziból visítva kirohanó plázacicán röhögtem nagyobbat?:D:D:D

(#47) TompapaTM


TompapaTM
csendes tag

Én azt szeretem, hogy varázsszavakat tesznek a reklámba, amiknek vagy van, vagy nincs alapja. Az emberek többsége pedig ezeket komoly pofával visszaböfögi alkalom adtán.

Kedvencem a Yakuptschek-féle bifidus essensis. A megtestesült csoda, az emésztőrendszer álma, az élelmiszertudomány csúcsa!
Csak és kizárólag a Yakuptschek által fogyasztott joghurtban fordul elő, és ettől fitt leszel, mint a makk, karcsú, mint a grillezett rotringhegy, szagtalant kakálsz és az is menetrend szerinti pontossággal érkezik (ha akarod, ha nem?)...
A bifidus essensis, a bifidobacterium (tejsavbaktérium) törzs valamely fajának anyagcsereterméke, ami MINDEN joghurtkultúrában, ezáltal joghurt jellegű termékben benne van. Az hogy éppen ez a kedves gyártó félrevezetésként levédette ilyen hangzatos névvel ezt a teljesen hétköznapi anyagcsereterméket - jó húzás marketing szempontból. Ráadásul gyógyszeresfiola méretű kiszerelésben árusítják, tovább erősítve a reklámvallásos emberekben azt a hitet, hogy ez csodaszer. A sok joghurtos doboz meg majd lebomlik valamikor, mert ekkora incifinci szarokból vagy hatot meg kellene ennem, hogy megérezzem az ízét is...

Holnap levédetem a húst, ami zonula occludens tartalmú. Ez kb. akkora hülyeség - bár szintén hangzatos -, mint a bifidus essensis, mivel ez egy sejtkapcsoló struktúra, amivel a szövetek sejtjei egymáshoz kapcsolódva rögzülnek, azaz minden szilárd szövetben van ilyen... Nem hazudnék egy szemet sem, mégis holnaptól ilyet kérne az anyuka a hentestől. Az meg ha okos, elécsapja a félig rohadt karajt,hogy "nesze, ebben van olyan".

Liposzóma, retinol, gyümölcsviasz, ceramid, karotinoidok - miért engedik, hogy ezeket varázsszavakká változtassák?

(#48) philoxenia válasza TompapaTM (#47) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Hát " koleszterinmentes" étolajok?
A szóda erejével ?
Most jönnek majd a reklámok a négykerekű autókról. :)

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#49) Retekegér


Retekegér
HARDVERAPRÓD

Óh b+, a triciklizős róka kiütötte a biztosítékot!
Amúgy a véleményem hasonló, az x %-ot mindig olyan lelkesen magyarázzák, csak épp a viszonyítási alap hiányzik.

<< Heimdal >>

(#50) Tzombi válasza Vakegérke (#35) üzenetére


Tzombi
csendes tag

"De ha már olyan gondos, mitől áll vastagon a kosz az asztalkán?"
Ez látod, nagyon jó kérdés! :C :C :C

Amióta kikapcsolom lefekvés előtt a mobilom, azóta utólérhetetlen vagyok az ágyban....

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.