Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Ez igen. Izgi, és ha nem tudnám, hogy szabad vagy, aggódnék, hogy kiengednek-e. Kérem a következőt.
:)

Látszik, hogy sietve írtad, akad benne hiba. Ha lesz rá időd, nem ártana átfésülni.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#2) Tzombi válasza Vakegérke (#1) üzenetére


Tzombi
csendes tag

Oké! :)
Tegnap névnapoztunk, hajnalban nem tudtam aludni. (a fejem is zúgott, mint állat :W )

Amióta kikapcsolom lefekvés előtt a mobilom, azóta utólérhetetlen vagyok az ágyban....

(#3) Remington válasza Tzombi (#2) üzenetére


Remington
őstag

nagyon jó, köszönöm:R

https://hardverapro.hu/tag/remington#aprohirdetesei

(#4) KrAt


KrAt
veterán

Várjuk :)

(#5) Omega81


Omega81
senior tag

Atom zsír! :C

értékelt üzletek: 42+ 0-

(#6) Omega81 válasza Omega81 (#5) üzenetére


Omega81
senior tag

Mikor folytatod? :)

értékelt üzletek: 42+ 0-

(#7) philoxenia válasza Vakegérke (#1) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

A Csillagban is van internet :DD

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#8) Vakegérke válasza philoxenia (#7) üzenetére


Vakegérke
veterán

Kérdés, hogy engednék-e Tzombi barátunkat billentyűhöz ülni. Ugyanis ártalmas ténykedése.
Függőséget okoz.
Én legalábbis függő lettem. Vagy füge? Tudja a görcs, de amiket Tzombi ír, azt nekem muszáj elolvasnom.
:K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#9) 7


7
addikt

Hajrá, Zombi! :)

(#10) Omega81 válasza Vakegérke (#8) üzenetére


Omega81
senior tag

:K

értékelt üzletek: 42+ 0-

(#11) Tzombi válasza philoxenia (#7) üzenetére


Tzombi
csendes tag

Hát azt ugyan honnan tudod!? :DD

Amióta kikapcsolom lefekvés előtt a mobilom, azóta utólérhetetlen vagyok az ágyban....

(#12) Tzombi válasza Vakegérke (#8) üzenetére


Tzombi
csendes tag

Meg kell, hogy nyugtassalak, vagy ki kell, hogy ábrándítsalak, sem akkor, sem most nem lettem „bezárva”! Mármint hosszabb időre. :)
Egy kicsit behavazódtam, a jelenlegi munkám, és egy készülő vállalkozás vette el minden időmet. Néha a leveleimmel is foglalkozom, több-kevesebb sikerrel. :F
A hétvégéig már nem is lesz sok időm, így majd valamikor a jövő hét elején fogom megírni a sztori végét. ;]
De vigasztalásul felteszek egy történetet, bár nem én vagyok a szerzője, én is csak kaptam, de azt hiszem, érdemes elolvasni. :K
Jó töprengést a hétvégére! :F :F

Amióta kikapcsolom lefekvés előtt a mobilom, azóta utólérhetetlen vagyok az ágyban....

(#13) Vakegérke válasza Tzombi (#12) üzenetére


Vakegérke
veterán

Jó, persze. Vállalkozz csak, az adja a megélhetést. Idő van, kivárjuk írásaid. És ebben a lényeg az, hogy várjuk.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.