Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) bolondember


bolondember
MODERÁTOR

mélységesen egyetértő szmájli.

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#2) #53246592


#53246592
törölt tag

neha azon sem artana nagy sietsegunkben elgondolkozni, hogy mit veszitunk el azzal az 1 perc plusz varakozassal es mit nyerunk azzal hogy idegeskedunk miatta. idönkent szoktam jarni egy boltba ahol az atlagosnal joval több a nyugdijas vasarlo, akikkel a penztarosok gyakran igen kedelyesen elbeszelgetnek, turelmesek. ott allva a sorban sokszor rajövök hogy tök jo, hogy ilyen is van a nagy rohano vilagban (ebben a konkret esetben nem Magyarorszagon).

mellesleg ennyit a lassu kartyas es gyors keszpenzes fizetesröl...

(#3) nike_ válasza #53246592 (#2) üzenetére


nike_
addikt

Külföldön annyi a kártyás fizetés, hogy beírod a kódot, lehúzzák a kártyát és kész. Nem kell várni lekérésre meg ilyenek.

(#4) philoxenia válasza nike_ (#3) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Kódot ? :Y Nem a kód a lényeg már, de a lekérésre ha nem vársz, akkor honnan tudja a bolt, hogy van fedezet a kártyán ? Egyébként vásárláson időt spórolni úgy tudsz legkönnyebben, ha egy hónapban egyszer vásárolsz be, de akkor szinte mindent, így oszthatod húsz-harminccal a vásárlási időt, ami úgy már rövid lesz.....

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#5) stop válasza nike_ (#3) üzenetére


stop
aktív tag

ez nem csak ettől függ,
az adott üzlet internetes kapcsolati sebbeségge a mérvadó leginkább és a szolgáltató

"az együgyű lenézi társát, az okos pedig meghallgatja azt" P.K.11.12.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.