Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Omega81


Omega81
senior tag

Köszönöm szépen a történetet! :R
Várom az epilogust...

értékelt üzletek: 42+ 0-

(#2) Jégkokó


Jégkokó
veterán

Hát sajnos nagyon szomorú lett a vége a történetnek :(
De ugy lett volna a legjobb, hogy a Gyula végre a sarkára áll, és talál munkát és lesz egy rendes albérlete. Gondolom a Mártát nem hatotta meg a volt férje halála

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#3) Tzombi válasza Omega81 (#1) üzenetére


Tzombi
csendes tag

Remélem, hogy azt már sikerül ''kitennem'' a címlapra. :F

Amióta kikapcsolom lefekvés előtt a mobilom, azóta utólérhetetlen vagyok az ágyban....

(#4) Tzombi válasza Jégkokó (#2) üzenetére


Tzombi
csendes tag

Az élet produkál érdekes dolgokat.
De ha ez lett volna a vége, akkor az nem lett volna olyan „szappanoperás”?

Amióta kikapcsolom lefekvés előtt a mobilom, azóta utólérhetetlen vagyok az ágyban....

(#5) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Arról nem volt szó, hogy megríkatsz!

Ahogy már mondtam, szívem mélyén reméltem, hogy csak az idegeinket nyúzod, aztán Gyulánk végre nyugton élhet. Hát nem. Remélhetőleg nem szenvedett, hiszen a pálinka megteszi hatását.
Béke poraira.

Csókoltatom Mártát, meg a cég új tulaját.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#6) Tzombi válasza Vakegérke (#5) üzenetére


Tzombi
csendes tag

Vakegérge!
Az élet nem mindig habos torta. :W
Ettől függetlenül ne hagyd ki az epilógust. Ott a saját véleményemet is olvashatod majd. (többek között) :DD
De nem akarom nagyon beharangozni, nehogy hamis illúziókat keltsek. :))

Amióta kikapcsolom lefekvés előtt a mobilom, azóta utólérhetetlen vagyok az ágyban....

(#7) DeadMeat


DeadMeat
veterán

Nagyon szomoru,de koszi,hogy megosztottad velunk!

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#8) KrAt


KrAt
veterán

Szomorú, de köszönjük, hogy megosztottad velünk :R

(#9) 7


7
addikt

Biztosra ment, nem mondom.
Igazabol fogalmam sincs, mit reagalhatnek. A kozhelyeket elsutogetik masok, Gyula meg mar nem el. Talan jo pelda lesz mindenkinek, akire hasonlo veszelyek leselkednek.

'nuff said

Mi tortent az apoval, Saraval, illetve Gyula felesegevel? Beszeltel veluk? Erdekelne, vajon hogy fogadtak a dolgot

(#10) Vakegérke válasza 7 (#9) üzenetére


Vakegérke
veterán

Osztozom kíváncsiságodban. Feltételezhetően Tzombi minden érdemlegest megír az epilógusban.
Na, azt feltétlen elolvasom.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#11) Tzombi


Tzombi
csendes tag

Mindenkinek!
Mindent el fogok mesélni az epilógusban. :DD
De ez nem akar olyan „Zombis”-ra sikeredni. :W
Mihelyt a címlapon eltűnik az előző bejegyzésem (és ráfogom, hogy kész), azonnal felrakom.
:R
Addig türelem! „Türelem – tornaterem!” :F

Amióta kikapcsolom lefekvés előtt a mobilom, azóta utólérhetetlen vagyok az ágyban....

(#12) Vakegérke válasza Tzombi (#11) üzenetére


Vakegérke
veterán

Valamit ki ne hagyj az epilógusból, légy szíves, ha tusz róla.
Gyula abszolút egyedül álló volt, pénze egy fillér se. Ki temette el? Közköltségen helyezték végső nyugalomra?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.