Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Én is azt szúrtam ki azonnal, amit yetike:
''Apa, te miért nem szeretsz már minket?''
Egy kicsit el kellett volna beszélgetni a gyerekekkel. Anyut persze nem bántani, de tudomásukra kellett volna hozni, hogy mi volt az oka a távol maradásnak. Nem buták a gyerekek, csak a buta felnőttek képzelik ezt róluk. Aput nem hallották még ordibálni, csak anyut. Melyikük is az agresszív? Szóval nem vádlóan, de ki kellett volna velük tárgyalni a történteket.

EQMontoya, helyettem is szóltál. Egy nagypofájú asszony megrettent egy férfit? Ugyan kérem. Azt hiszem, Mártának mi lennénk megfelelő férj.

Ami pedig az iskola előtti jelenetet illeti, nem lett volna szabad eloldalogni. Nem volt eltiltó határozat, nem kergethette el Gyulát Márta. Hívhatott volna rendőrt, tűzoltót, bakót, akárkit, Gyula igenis maradhatott volna. Gondolom a két gyerek ugrott volna a nyakába, és ha Márta ezért ordibál, saját magát égeti sokak előtt.
És ha Gyula hív rendőrt, akkor mi van?

Gyula sorozatosan hibázik. Ezt használlja ki Márta.
Menjen az utcára Gyula? Két jókora frász, és csomagolás. Na nem saját cucc, hanem Mártáé. Kezébe nyomni a böröndöt, és pápá. Nem mész? Maradj, de fogd be a szád. Nem fogod be? Van még frász jócskán, és egy munkás keze elég kemény.
Erőszak nélkül is lehet. Ordít a nő? Hallgass, légy szíves. Nem hallgatsz? Füldugó, vagy én is ordítok. Menjek el? Menj Te. Jó, ágytól, asztaltól elválunk, költségek fele az enyém, aztán éljük saját életünket, de maradok, és pont.

Nem vagyunk egyformák. Én egy ''erőszakos férfiállat'' vagyok, ha egy nő packázni akar velem. Engem nem lehet kihasználni.
Gyula gyámoltalan. Ha rosszmájú vagyok, eszembe juthat, hogy Márta hosszú távon gondolta át életét, mikor Gyulához kötötte sorsát. Gyönge a manus, viszont dolgos, jól elleszek vele. Majd ha kész lesz a ház, minden szükségessel berendezve, elkergetem. Ez persze fikció.

A következő részről sem maradok le.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.